InteriaTV - silny wiatr

Filmy - Silny wiatr (7)

 • W Kanadzie zawalił się dach stacji benzynowej. Konstrukcja runęła niczym domek z kart pod wpływem silnego wiatru

  W kanadyjskiej miejscowości Saint-Hyacinthe zawalił się dach stacji benzynowej. W całym stanie Quebec występują huraganowe wiatry. Konstrukcja runęła niczym domek z kart. (STORYFUL/x-news)
 • Samolot nie mógł podejść do lądowania z powodu silnego wiatru

  Samolot Brytyjskich linii lotniczych musiał przerwać podchodzenie do lądowania z powodu bardzo silnego wiatru nad Gibraltarem. Na filmie widać, jak samolot kołysze się w powietrzu. Lot został przekierowany do Malagi ze względów bezpieczeństwa. (STORYFUL/x-news)
 • Wiatr pokonał ogromną ciężarówkę

  Silne wiatry nawiedziły Amsterdam w Holandii. Wiało tak bardzo, że przewracały się nawet ciężarówki.
 • Trampolina zaatakowała samochód sąsiadów

  Na podwórku tego domu stała sobie trampolina. Stała dopóki... nie przyszedł bardzo silny wiatr. Wtedy poszybowała daleko. A że po drodze natrafiła na auto, to... kłopoty gotowe.
 • To lądowanie przyprawia o dreszcze

  Birmingham. Silne wiatry w Wielkiej Brytanii wyjątkowo dały się we znaki na lotniskach. Wideo ukazuje kompilację jednych z najtrudniejszych lądowań w Birmingham. Widok balansujących w powietrzu samolotów potrafi naprawdę przyprawić o dreszcze! (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Silny wiatr zakłóca życie na Wyspach Brytyjskich

  Bardzo silny wiatr uderzył w czwartek w Szkocję. Tysiące domów zostało pozbawionych prądu, nie kursują także pociągi. Sztorm wywołany wichurą może doprowadzić do powodzi na obszarach przybrzeżnych i zakłócić transport. Prędkość wiatru dochodzi do 183 kilometrów na godzinę. Wiele dróg i mostów już zostało zamkniętych, a ruch pociągów - zawieszony. Problemy występują także na lotniskach. Wiele lotów zostało odwołanych. Ze stacji Glasgow Central ewakuowano pasażerów po tym, jak załamał się szklany dach. Na szczęście nikt nie został ranny. Pogoda daje się we znaki nie tylko Brytyjczykom. Silny wiatr wieje także u wybrzeży Bałtyku, m.in. w Polsce.
 • Burza połamała drzewa w Iławie

  Silny wiatr powalił drzewa w pasie od Iławy przez Ostródę po Olsztyn. Pojedyncze drzewa spadły też na drogi w okolicach Lidzbarka Warmińskiego, Kętrzyna i Giżycka. Konary spowodowały spore zniszczenia (TVN24/x-news).