sikora

Artykuły - Sikora (779)

 • Wstrzymany ruch lotniczy w Jasionce k. Rzeszowa

  Ze względu na trudne warunki pogodowe panujące w piątek na lotnisku Jasionka k. Rzeszowa, ruch lotniczy został wstrzymany do godz. 16 - poinformował rzecznik portu Łukasz Sikora.
 • Kraków: Pikieta kolejarskich związków zawodowych

  Kraków: Pikieta kolejarskich związków zawodowych

  Związkowcy z największych kolejarskich związków zawodowych zapowiedzieli na czwartek pikietę przed Dworcem Głównym PKP w Krakowie. Jak podkreślili, protest nie spowoduje utrudnień w ruchu pociągów.
 • Piłkarze Górnika odwiedzili więzienie

  Piłkarze Górnika odwiedzili więzienie

  Dwaj piłkarze Górnika Adam Banaś i Adam Danch oraz drugi trener zespołu Bogdan Zając odwiedzili Zakład Karny w Zabrzu mieszczący się na ulicy Janika. Zawodnicy i szkoleniowiec skorzystali z zaproszenia więźniów, wśród których dominowali kibice Górnika.
 • Wyniki 6. Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska

  Wyniki 6. Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska

  W 6. edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska jury oceniło ponad 48 tysięcy zdjęć. Zwycięskie fotografie trafiły na łamy październikowego wydania National Geographic Polska. W składzie jury zasiedli: Tomasz Tomaszewski, Tomasz Sikora, Piotr Andrews, Grzegorz Leśniewski, Rafał Milach, Martyna Wojciechowska i Wojciech Franus.
 • Zespół Macierewicza ma 10 pytań do premiera

  Dlaczego Polska współpracuje z Rosją przy wyjaśnieniu katastrofy smoleńskiej w oparciu o konwencję chicagowską? Dlaczego premier nie stanął na czele polskiej komisji badającej katastrofę, gdy na czele rosyjskiej komisji stanął premier Putin? Dlaczego polską komisją kieruje szef MSWiA Jerzy Miller? - to niektóre pytania, jakie premierowi zadali członkowie zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia tragedii.
 • Zysk Handlowego lepszy od oczekiwań!

  Zysk netto grupy Banku Handlowego w drugim kwartale 2010 roku wzrósł do 198,4 mln zł z 71,4 mln zł rok wcześniej - poinformował bank w komunikacie. Zysk banku okazał się lepszy od oczekiwań rynku, który spodziewał się, że wyniesie on 173 mln zł.
 • Wypadek przy rozbiórce kominina pod lupą prokuratury

  Prokuratura Rejonowa w Chorzowie (Śląskie) bada sprawę środowego tragicznego wypadku przy rozbiórce komina. Zginęli czterej mężczyźni wykonujący prace na wysokości 70 m. Zawaliło się pod nimi rusztowanie, na którym stali.

Filmy - Sikora (2)

 • Sikora bohaterem Groclinu

  Piłkarze Kolportera Korony Kielce zremisowali na własnym stadionie z Groclinem Grodzisk Wielkopolski w meczu 28. kolejki Orange Ekstraklasy.
 • Sikora nie jest specjalistą

  Premier Jarosław Kaczyński mówi o kandydacie Samoobrony na ministra rolnictwa.