sikora

Artykuły - Sikora (420)

 • Kraków: Pikieta kolejarskich związków zawodowych

  Kraków: Pikieta kolejarskich związków zawodowych

  Związkowcy z największych kolejarskich związków zawodowych zapowiedzieli na czwartek pikietę przed Dworcem Głównym PKP w Krakowie. Jak podkreślili, protest nie spowoduje utrudnień w ruchu pociągów.
 • Piłkarze Górnika odwiedzili więzienie

  Piłkarze Górnika odwiedzili więzienie

  Dwaj piłkarze Górnika Adam Banaś i Adam Danch oraz drugi trener zespołu Bogdan Zając odwiedzili Zakład Karny w Zabrzu mieszczący się na ulicy Janika. Zawodnicy i szkoleniowiec skorzystali z zaproszenia więźniów, wśród których dominowali kibice Górnika.
 • Zespół Macierewicza ma 10 pytań do premiera

  Dlaczego Polska współpracuje z Rosją przy wyjaśnieniu katastrofy smoleńskiej w oparciu o konwencję chicagowską? Dlaczego premier nie stanął na czele polskiej komisji badającej katastrofę, gdy na czele rosyjskiej komisji stanął premier Putin? Dlaczego polską komisją kieruje szef MSWiA Jerzy Miller? - to niektóre pytania, jakie premierowi zadali członkowie zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia tragedii.
 • Zysk Handlowego lepszy od oczekiwań!

  Zysk netto grupy Banku Handlowego w drugim kwartale 2010 roku wzrósł do 198,4 mln zł z 71,4 mln zł rok wcześniej - poinformował bank w komunikacie. Zysk banku okazał się lepszy od oczekiwań rynku, który spodziewał się, że wyniesie on 173 mln zł.
 • Sikora czeka na wybory w związku i trenera

  Tomasz Sikora (AZS AWF Katowice) decyzję o kontynuowaniu kariery uzależnia od wyniku majowych wyborów na prezesa Polskiego Związku Biathlonu. Przygotowania zacznie sam, czekając na nowego trenera kadry.
 • Sikora nie pojedzie do Chanty Mansijska

  Sikora nie pojedzie do Chanty Mansijska

  Z powodu kontuzji pleców najlepszy polski biathlonista, wicemistrz olimpijski z Turynu Tomasz Sikora nie pojedzie na ostatnie w tym sezonie zawody Pucharu Świata, które odbędą się w dniach 25-28 marca w rosyjskim Chanty Mansijsku.
 • PŚ w biathlonie: Zwycięstwo Czerezowa, Sikora 17.

  PŚ w biathlonie: Zwycięstwo Czerezowa, Sikora 17.

  Rosjanin Iwan Czerezow wygrał w Oslo-Holmenkollen bieg na 15 km ze startu wspólnego, zaliczany do Pucharu Świata w biathlonie. Tomasz Sikora zajął 17. miejsce, tracąc do zwycięzcy ponad dwie minuty.
 • Francja: Zmarł Henryk Giedroyc, brat "Redaktora"

  Francja: Zmarł Henryk Giedroyc, brat "Redaktora"

  W nocy z soboty na niedzielę zmarł w Paryżu w wieku 88 lat Henryk Giedroyc, brat Jerzego, założyciela paryskiej "Kultury" - poinformowali współpracownicy zmarłego. W ostatnich latach kierował Instytutem Literackim w Maisons-Laffitte.
 • PŚ w biathlonie: Fourcade ponownie najlepszy

  PŚ w biathlonie: Fourcade ponownie najlepszy

  Francuz Martin Fourcade triumfował w sobotę w Oslo-Holmenkollen w biegu na dochodzenie na 12,5 km biathlonowego Pucharu Świata. Dwa dni wcześniej był także najszybszy w sprincie. Tomasz Sikora zrezygnował ze startu.
 • Szukają następczyń Justyny Kowalczyk

  Szukają następczyń Justyny Kowalczyk

  W promieniach wspaniałego marcowego słońca 190 zawodniczek i zawodników, z 21 klubów z całej Polski, rywalizowało w czwartek stylem klasycznym w VII zawodach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich "Bieg na Igrzyska".

Filmy - Sikora (2)

 • Sikora bohaterem Groclinu

  Piłkarze Kolportera Korony Kielce zremisowali na własnym stadionie z Groclinem Grodzisk Wielkopolski w meczu 28. kolejki Orange Ekstraklasy.
 • Sikora nie jest specjalistą

  Premier Jarosław Kaczyński mówi o kandydacie Samoobrony na ministra rolnictwa.