Film - showmax

Artykuły - Showmax (10)

 • Netflix przejął polskie produkcje platformy Showmax

  Netflix przejął polskie produkcje platformy Showmax

  Netflix kupił polską bibliotekę Showmaksa - ustalił "Presserwis". Jakie produkcje obejrzą widzowie platformy?
 • "Kler" za 10 złotych od 6 lutego

  "Kler" za 10 złotych od 6 lutego

  "Kler", głośny film Wojciecha Smarzowskiego, miał pierwotnie pojawić się w serwisie steamingowym Showmax. Platforma, która była także koproducentem obrazu, znika jednak z polskiego rynku wraz z końcem stycznia 2019 roku. Licencję do filmu odkupiła od Showmax Grupa TVN Discovery Polska.
 • TVP chce kupić Showmax?!

  TVP chce kupić Showmax?!

  Zaledwie dwa dni po tym, jak ogłoszono, że Showmax z końcem stycznia 2019 roku wycofuje się z Polski, pojawiła się informacja, że TVP jest zainteresowana zakupem serwisu.
 • Showmax wycofuje się z Polski! Co się stało?

  Showmax wycofuje się z Polski! Co się stało?

  Z końcem stycznia 2019 roku serwis Showmax zniknie z Polski po prawie dwóch latach obecności. Jakie są powody takiej decyzji?
 • Dawid Ogrodnik o planie "Rojst": Nawet nie myślałem, by powiedzieć "nie"

  Dawid Ogrodnik o planie "Rojst": Nawet nie myślałem, by powiedzieć "nie"

  - Ma swój własny kodeks dziennikarski, którego stara się przestrzegać i dlatego czasami nie jest łatwym partnerem dla innych - mówi Dawid Ogrodnik o bohaterze, którego gra w produkcji Showmax "Rojst". Aktor znany z ról w takich filmach, jak "Cicha noc", "Ostatnia Rodzina", "Jesteś Bogiem" czy "Chce się żyć", w serialu zagrał po raz pierwszy. Skąd taka decyzja?
 • Na planie "Rojst": Podróż do przeszłości

  Na planie "Rojst": Podróż do przeszłości

  Na opustoszałym osiedlu na warszawskim Wilanowie zapada cisza. Reżyser Jan Holoubek do megafonu krzyczy słowo "Akcja", a ekipa filmowa, zarówno ta zgromadzona w ciasnym wnętrzu peerelowskiego mieszkania, jak i na placu przed blokiem, nagle milknie i poważnieje. W środku kręcona jest właśnie intymna scena pomiędzy Dawidem Ogrodnikiem ("Ostatnia Rodzina") i Magdaleną Walach ("Ziarno prawdy"). To część intrygi kryminalnej nowego serialu platformy Showmax - "Rojst".
 • "Rojst": Ogrodnik i Seweryn w nowym serialu Showmax

  "Rojst": Ogrodnik i Seweryn w nowym serialu Showmax

  Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik grają główne role w nowym serialu "Rojst", który produkuje Showmax. Na fotelu reżysera zasiada operator filmowy Jan Holoubek, syn aktorów Magdaleny Zawadzkiej i Gustawa Holoubka.
 • "Opowieść podręcznej": Sezon drugi już na Showmax

  "Opowieść podręcznej": Sezon drugi już na Showmax

  Dwa pierwsze odcinki drugiego sezonu popularnego serialu "Opowieść podręcznej" już od 26 kwietnia można oglądać na Showmax.
 • "Zacisze": Zakrwawiony Piotr Cyrwus w etiudzie Bartosza M. Kowalskiego

  "Zacisze": Zakrwawiony Piotr Cyrwus w etiudzie Bartosza M. Kowalskiego

  Iwona Wszołkówna i Piotr Cyrwus to gwiazdy krótkometrażowego filmu Bartosza M. Kowalskiego "Zacisze", który twórca głośnego "Placu zabaw" nakręcił dla serwisu Showmax.
 • Showmax: Nowa platforma VOD już w Polsce

  Showmax: Nowa platforma VOD już w Polsce

  "Carte blanche", "Służby specjalne", "Bogowie" - to przykładowe filmy, które można od środy oglądać na showmax.com, nowej platformie VOD funkcjonującej w Polsce. W serwisie znajdziemy też zagraniczne tytuły, jak "Wróg u bram" oraz seriale, np. "Downton Abbey", "Ucho prezesa" i "Fargo".