Shell

Artykuły - Shell (31)

 • Sąd nakazał cięcia emisji gigantowi energetycznemu

  Sąd nakazał cięcia emisji gigantowi energetycznemu

  Holenderski sąd nakazał Royal Dutch Shell znaczące redukcje emisji gazów cieplarnianych. To orzeczenie może utorować drogę do działań prawnych przeciwko firmom energetycznym na całym świecie.
 • Kraków: Mimo pandemii Centrum Biznesowe Shell zwiększa zatrudnienie

  Kraków: Mimo pandemii Centrum Biznesowe Shell zwiększa zatrudnienie

  Krakowskie centrum biznesowe koncernu energetycznego Shell, mimo pandemii koronawirusa, rekrutuje pracowników. Od początku roku zatrudniono ok. 250 osób, w następnych miesiącach planowane są dalsze przyjęcia.
 • 4000 pracowników Shell w Krakowie. Trzecie największe zatrudnienie w Europie

  4000 pracowników Shell w Krakowie. Trzecie największe zatrudnienie w Europie

  Shell Business Operations przekroczyło liczbę 4000 pracowników w Krakowie. Tylko w 2019 r. do zespołu centrum dołączyło blisko 1000 nowych osób. Tym samym Polska stała się dla Shell trzecim największym rynkiem w Europie pod względem zatrudnienia. W związku z rozwojem w Krakowie, firma planuje otwarcie w I połowie 2020 r. kolejnego budynku w kompleksie Shell Energy Campus, mieszczącego 1000 pracowników. To kolejny krok umacniający Shella na pozycji jednego z czołowych pracodawców w Małopolsce.
 • Rosja: Shell potwierdził wycofanie się z projektu Baltic LNG

  Rosja: Shell potwierdził wycofanie się z projektu Baltic LNG

  Koncern Shell poinformował w środę, że podjął decyzję o zakończeniu udziału w projekcie Baltic LNG rosyjskiego koncernu Gazprom, decyzja ta nie wpłynie jednak - jak zapewnił Shell - na współpracę z Gazpromem w innych wspólnych projektach.
 • Shell otworzył w Krakowie centrum usług biznesowych

  Shell otworzył w Krakowie centrum usług biznesowych

  ​Ponad 2,7 tys. osób znalazło zatrudnienie w Shell Business Operations - centrum nowoczesnych usług biznesowych, które w piątek uroczyście otwarto w Krakowie.
 • Shell Eco-marathon - czas start!

  Shell Eco-marathon - czas start!

  Już za 3 tygodnie 5 drużyn studenckich z Polski wyruszy na międzynarodowe wydarzenie - Shell Eco-marathon, by wziąć udział w zawodach i zaprezentować swoje bolidy. Impreza odbędzie się w dniach 25-28 maja br. w ramach festiwalu innowacji energetycznych "Make the Future Live" organizowanego w Londynie. To już dwunasty start Polaków w konkursie.
 • Niderlandzki, szwedzki, a nawet urdu. Biznes wciąż głodny językowców

  Niderlandzki, szwedzki, a nawet urdu. Biznes wciąż głodny językowców

  Według najnowszego badania Work Service 1/3 osób w Polsce rozważających zmianę pracy planuje szukać nowego stanowiska miesiąc lub krócej. Zbyt optymistyczne podejście? Nie - przynajmniej dla osób znających mniej popularne języki obce. Zwłaszcza w największych polskich miastach. O tę grupę zabiega cały sektor operacji biznesowych, który według ABSL pod koniec I kwartału 2017 będzie zatrudniał 250 000 osób. Pracodawcy podkreślają, że "językowców" jest zdecydowanie zbyt mało. Lingwiści mogą więc liczyć na coraz lepsze warunki zatrudnienia.
 • ​Centrum biznesowe Shell w Krakowie zatrudniło w tym roku 660 osób

  ​Centrum biznesowe Shell w Krakowie zatrudniło w tym roku 660 osób

  Ok. 660 pracowników zatrudniło w 2016 r. krakowskie centrum biznesowe koncernu Shell. W tym roku centrum przejęło nowe zadania związane m.in. z negocjacją kontraktów i zamówieniami, organizacją dostaw materiałów do fabryk.
 • Centrum biznesowe Shell zatrudniło od początku roku 250 osób

  Centrum biznesowe Shell zatrudniło od początku roku 250 osób

  ​Ok. 250 pracowników zatrudniło od początku br. krakowskie centrum biznesowe koncernu Shell; trwa rekrutacja na kolejne stanowiska. Pracownicy centrum prowadzą m.in. procesy związane z integracją Shella z BG Group w ramach jednego z największych przejęć na rynku paliwowym.