serwisy społecznościowe

Artykuły - Serwisy społecznościowe (40)

 • Koniec z pochopnym udostępnianiem treści na Facebooku

  Koniec z pochopnym udostępnianiem treści na Facebooku

  Technologiczny pracuje nad nową funkcją, która ma nakłonić użytkownika do przeczytania całego artykułu, zanim go udostępni.
 • Jak chronić prywatność w internecie?

  Jak chronić prywatność w internecie?

  Afera Facebooka i Cambridge Analytics wielu użytkownikom serwisów społecznościowych otworzyła oczy na to, jakie mogą być skutki bezrefleksyjnego udostępniania w internecie danych i informacji o sobie. O tym, jak korzystać z sieci, by choć w minimalnym stopniu chronić swoją prywatność i nie wystawiać się na ataki hakerów, mówi Robert Dąbrowski, szef zespołu inżynierów Fortinet.
 • Fiskus zagląda Polakom do zbiórek pieniężnych w internecie

  Fiskus zagląda Polakom do zbiórek pieniężnych w internecie

  Bez względu na cel i charakter zrzutki, od otrzymanych wpłat trzeba odprowadzić podatek. Jak wyliczyć kwotę? Czy płaci tylko obdarowany? Jakie podatki muszą płacić firmy? Serwis Zrzutka.pl prześwietlił obowiązujące przepisy prawne - kiedy i ile należy się urzędowi skarbowemu?
 • Zazdrość o znajomych z internetu pogarsza samopoczucie

  Zazdrość o znajomych z internetu pogarsza samopoczucie

  Portale społecznościowe powstały jako sposób na utrzymanie kontaktu ze znajomymi i dzielenia się radosnymi wspomnieniami. Jednak wyniki najnowszego badania Kaspersky Lab wskazują na to, że u wielu osób media te wywołują negatywne uczucia.
 • Przez serwisy społecznościowe jesteśmy nieszczęśliwi i nie ufamy ludziom

  Przez serwisy społecznościowe jesteśmy nieszczęśliwi i nie ufamy ludziom

  I znów wychodzi na to, że zamiast siedzieć na Facebooku lepiej iść ze znajomymi na piwo. Dla zdrowia psychicznego.
 • Roskosmos wkracza w serwisy społecznościowe

  Roskosmos wkracza w serwisy społecznościowe

  W miniony piątek Roskosmos (Rosyjska Federalna Agencja Kosmiczna) uruchomił swój oficjalny profil na Facebooku i Twitterze.
 • Kochasz swoją dziewczynę czy jej konto na Facebooku?

  ​Dzielenie się "przemyśleniami" na serwisach społecznościowych stało się już stałym elementem rzeczywistości, w jakiej żyjemy. To, co udostępniamy w sieci, ma wpływ nie tylko na oglądające to osoby, ale i nas samych. Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak Facebook do spółki z Twitterem i Instagramem wpływają na związki?
 • Powstał portal społecznościowy dla zwierząt

  Powstał portal społecznościowy dla zwierząt

  Ludzie mają Facebooka i Twittera, a zwierzęta Pethome - w sieci zadebiutował właśnie nowy portal społecznościowy, tyle że dla... zwierząt.
 • A ty kiedy ostatnio widziałeś swoich przyjaciół z Facebooka?

  A ty kiedy ostatnio widziałeś swoich przyjaciół z Facebooka?

  500 albo i tysiąc znajomych na Facebooku paradoksalnie nie czyni nas mniej samotnymi. Wielu z nas od miesięcy nie widziało na żywo twarzy żadnego z nich. Kontakt z prawdziwym człowiekiem zamieniliśmy na wiadomości przesyłane przez internet.
 • Przez dopalacze Rosja zablokuje Facebooka?

  Przez dopalacze Rosja zablokuje Facebooka?

  Facebook może zostać dopisany do listy serwisów zakazanych w Rosji. Tamtejszy organ zajmujący się monitorowaniem sieci dostrzegł, że na najpopularniejszym portalu społecznościowym wyświetlane były reklamy dopalaczy.

Filmy - Serwisy społecznościowe (4)

 • Internetowe wyzwania. Śmieszne czy niebezpieczne?

  Od kilku lat ludzie prześcigają się w wymyślaniu kolejnych zwariowanych wyzwań w serwisach społecznościowych. Każde kolejne wyjątkowo pomysłowe „challenge” staje się na kilka miesięcy hitem. Niektóre balansują na granicy zdrowego rozsądku i dobrego smaku, zdarzają się bardzo niebezpieczne, ale część jest naprawdę zabawna i nieszkodliwa.
 • Jak oni ćwierkają: Kim jest Paul McCartney?

  Oto nasz subiektywny przegląd najciekawszych tweetów. Kim jest Paul McCartney? Skąd się wzięły… zielone jabłka. I do kogo właściwie należą Hawaje? Zobaczcie koniecznie. PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ OD 9:00.
 • Jak oni ćwierkają: Podała w sieci kod do karty

  Pewna kobieta udostępniła w internecie trzycyfrowy kod do karty kredytowej. Jak to się skończyło? Chyba łatwo można się domyślić... Zapraszamy na kolejny odcinek subiektywnego przeglądu najbardziej zabawnych tweetów! PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ OD 9:00.
 • Ferie zimowe były popularnym tematem wśród internautów

  Instytut Monitorowania Mediów zauważył bardzo duże zainteresowanie tematem ferii zimowych w internecie. W ciągu miesiąca pojawiło się ponad 10 tys. wzmianek na temat ferii zimowych na forach społecznościowych i portalach, z czego ponad 5 tys. ukazało się w serwisach społecznościowych – mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes Anna Bartosiewicz z Instytutu Monitorowania Mediów.