serwis muzyczny

Artykuły - Serwis muzyczny (10)

 • Spotify zadebiutował we wtorek na nowojorskiej giełdzie NYSE

  Spotify zadebiutował we wtorek na nowojorskiej giełdzie NYSE

  Serwis muzyczny Spotify zadebiutował dziś na nowojorskiej giełdzie - podał we wtorek serwis BBC. Spółka wyceniana jest na ok. 20 mld dolarów. Cena otwarcia wynosiła 165.90 dol przy kursie odniesienia (walor SPOT) wynoszacym 132 dol.
 • Test Bose SoundTouch 10 - głośnik wypełniony muzyką

  Test Bose SoundTouch 10 - głośnik wypełniony muzyką

  Bose SoundTouch 10 to bezprzewodowy głośnik, idealny dla wszystkich miłośników serwisów streamingowych, takich jak Spotify czy Deezer. Czy warto wydać na niego prawie 1000 zł? A może lepszym rozwiązaniem jest kupno dwóch głośników w promocyjnej cenie? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie w poniższym teście.
 • YouTube coraz bardziej podobny do Spotify

  YouTube coraz bardziej podobny do Spotify

  Wraz ze wzrostem popularności usług oferujących streamowanie muzyki, pozycja serwisu YouTube staje się coraz bardziej zagrożona. Dlatego też Google musi pracować nad wprowadzaniem nowych funkcjonalności, które sprawią, że użytkownicy z chęcią będą odwiedzać ten portal. Właśnie dodano kolejny interesujący element związany z wyszukiwaniem wykonawców.
 • Spotify - muzyczna rewolucja zawitała do Polski

  Spotify - muzyczna rewolucja zawitała do Polski

  W Polsce wystartował znany na całym świecie serwis muzyczny Spotify - umożliwia on nieograniczony dostęp do potężnej biblioteki utworów. Wszystko w ramach abonamentu. W Polsce będzie on konkurować z serwisami Deezer oraz Wimp.
 • WiMP - nowy muzyczny serwis streamingowy debiutuje w Polsce

  WiMP - nowy muzyczny serwis streamingowy debiutuje w Polsce

  Od dziś muzyczny serwis streamingowy WiMP jest dostępny dla wszystkich miłośników muzyki w Polsce w limitowanej, bezpłatnej wersji beta.
 • MOOD - serwis muzyczny na dekoderach Cyfry+

  MOOD - serwis muzyczny na dekoderach Cyfry+

  Cyfra+ udostępniła serwis muzyczny MOOD poprzez dekodery Pace PVR HD. Do końca lipca br. obecni abonenci platformy mogą korzystać z usługi bezpłatnie.
 • Aktor nagrywa płytę

  Aktor nagrywa płytę

  Aktor Joaquin Phoenix nagrywa płytę razem z liderem zespołu Charlatans, Timem Burgessem - dowiedział się serwis muzyczny Billboard.com.
 • Motorola ROKR - telefon z mp3 od Apple

  Motorola i Apple zaprezentowały pierwszy na świecie telefon obsługujący iTunes, legendarny internetowy serwis muzyczny. Multimedialny ROKR w białej obudowie kryje funkcje znane z odtwarzaczy iPod.
 • Nieudacznicy 2002 r.

  Nieudacznicy 2002 r.

  Brytyjski serwis muzyczny www.dotmusic.com podał zestawienie największych nieudaczników 2002 r. Na liście znajdują się osoby powiązane ze światem muzyki, które prawdopodobnie jak najszybciej chciałby o minionym roku zapomnieć oraz te działania w obrębie rynku muzycznego, które śmiało można nazwać porażką. Jak podaje serwis, wymienieni wykonawcy powinni w 2003 roku mocno przyłożyć się do pracy, inaczej grozi im emerytura.
 • Koniec Napstera

  Koniec Napstera

  Napster, serwis muzyczny, który umożliwiał fanom muzyki wymianę plików mp3, przestanie istnieć. Jego szefowie nie byli w stanie porozumieć się z koncernem Bertelsman (właściciel koncernu BMG) i w efekcie w najbliższych dniach złożą w sądzie wniosek o ogłoszenie upadłości.