serial kryminalny

Artykuły - Serial kryminalny (19)

 • "Paradoks" okazał się klapą

  "Paradoks" okazał się klapą

  Serial kryminalny "Paradoks", z Bogusławem Lindą w roli głównej, oglądało w Dwójce tylko 1,12 mln widzów. Produkcja przegrała walkę o widza ze wszystkimi głównymi konkurentami TVP2.
 • Wszystko zależy od humoru psa

  Wszystko zależy od humoru psa

  Kuba Wesołowski zagrał główną rolę w najnowszym serialu kryminalnym TVP1 "Komisarz Alex".
 • Kolejny serial spada z ramówki

  Kolejny serial spada z ramówki

  Serial kryminalny TVN-u "Układ warszawski" nie będzie miał drugiej serii. Podobny los spotkał m.in. polsatowską "Linię życia" i "Rezydencję" w TVP1. Jednak telewizje nie znoszą pustki i już szykują kolejne nowości.
 • Stenka w nowym serialu Vegi

  Stenka w nowym serialu Vegi

  Stacja TVP 2 planuje na wiosnę 2011 roku wprowadzić nowy polski serial kryminalny pt. "Instynkt".
 • Kulisy polskich seriali kryminalnych

  Kulisy polskich seriali kryminalnych

  Pościgi, strzelanina, bójki, listy gończe - to znane historie wykorzystywane na telewizyjnym ekranie. A jak wyglądają kulisy polskich seriali kryminalnych?
 • Kożuchowska i Bosak spodobali się

  Kożuchowska i Bosak spodobali się

  "Nowa" - serial kryminalny, w którym grają m.in. Małgorzata Kożuchowska i Marcin Bosak spodobał się widzom telewizyjnej Dwójki - ponad dwa miliony oglądało każdy odcinek. Czy jednak zaciekawienie odbiorców nową produkcją zamieni się w wierną widownię, pokażą zapewne najbliższe tygodnie.
 • Czy zastąpi "Kryminalnych"?

  Czy zastąpi "Kryminalnych"?

  Niebawem będziemy świadkami tajemniczych zbrodni i skomplikowanych, wielowątkowych śledztw. Początkująca policjantka będzie musiała wywalczyć sobie miejsce w zgranym zespole. Oto nowy serial kryminalny "Nowa".
 • "Nowa": Nowy serial kryminalny TVP

  "Nowa": Nowy serial kryminalny TVP

  W Parku Skaryszewskim w zaspach śnieżnych znaleziono zwłoki młodej kobiety. Policja jest już na miejscu, razem z nią przyjechał patolog. Okazuje się, że kobieta została zgwałcona i brutalnie uduszona... To tylko jedna z wielu mrożących krew w żyłach scen, jakie już niedługo będziemy mogli oglądać w nowym serialu sensacyjno-obyczajowym TVP2 "Nowa".
 • Internetowy serial kryminalny

  Internetowy serial kryminalny

  Trwają prace nad pierwszym na polskim rynku serialem internetowym skupionym wokół wątku kryminalnego. Przy projekcie pracuje m.in. twórca "Fali zbrodni". Premiera produkcji zaplanowana jest na przyszły rok.
 • Nowe seriale w TVN7

  Nowe seriale w TVN7

  W październiku 2009 roku widzowie telewizji TVN7 mogą liczyć na garść nowych seriali telewizyjnych. Na antenie stacji zadebiutuje polski serial kryminalny "Odwróceni" oraz dwie zagraniczne produkcje

Filmy - Serial kryminalny (7)