seria dtm

Artykuły - Seria dtm (13)

 • Seria DTM. Spore zmiany od sezonu 2021

  Seria DTM. Spore zmiany od sezonu 2021

  Od sezonu 2021 w serii wyścigowej DTM (Deutsche Tourenwagen Masters), gdzie zawodnikiem zespołu Orlen Team Art jest Robert Kubica, nastąpią znaczne zmiany - napisano w opublikowanym we wtorek oficjalnym komunikacie promotora.
 • Seria DTM. Drugi z rzędu weekend wyścigowy na Zolder

  Seria DTM. Drugi z rzędu weekend wyścigowy na Zolder

  W weekend na belgijskim torze Zolder odbędą się kolejne dwa wyścigi serii wyścigowej DTM (Deutsche Tourenwagen Masters). Poprzednio na tym samym obiekcie kierowcy rywalizowali tydzień temu. Podobnie jak wtedy, także teraz na trybunach będzie mogło zasiąść około tysiąca kibiców.
 • DTM. Robert Kubica zaczyna wierzyć, że może powalczyć o dobry wynik w kolejnych rundach

  DTM. Robert Kubica zaczyna wierzyć, że może powalczyć o dobry wynik w kolejnych rundach

  To mógł być spektakularny sukces Roberta Kubicy, ale awaria samochodu pokrzyżowała szyki Polakowi na zajęcie bardzo wysokiego miejsca w niedzielnym wyścigu serii DTM na niemieckim torze Nuerburgring. Najważniejsze jest jednak to, jak wynika ze słów kierowcy zespołu Orlen Team Art, że jego team wykonał spory krok jakościowy w walce o większą konkurencyjność w stawce.
 • DTM. Robert Kubica wyjawia, jakich fachowców ma w zespole

  DTM. Robert Kubica wyjawia, jakich fachowców ma w zespole

  Wielu kibiców i obserwatorów, którzy patrzą tylko na efekt końcowy w postaci rezultatów, ostro recenzuje wyniki Roberta Kubicy w debiutanckim sezonie w serii DTM. Dopiero spojrzenie w głąb zespołu Polaka nadaje zupełnie innej perspektywy i pokazuje, dlaczego nasz kierowca zajmuje jedne z ostatnich miejsc. Sytuację wewnątrz swojego teamie nieco naświetlił sam Kubica i, trzeba przyznać, że jego słowa brzmią sensacyjnie!
 • Seria DTM. Robert Kubica 9. w kwalifikacjach na Nuerburgringu, najszybszy Mueller

  Seria DTM. Robert Kubica 9. w kwalifikacjach na Nuerburgringu, najszybszy Mueller

  Robert Kubica (BMW M4 DTM) zajął 9. miejsce w kwalifikacjach do niedzielnego wyścigu serii DTM na niemieckim Nuerburgringu. To najlepszy wynik Polaka w sezonie. Z pierwszego pola pojedzie lider klasyfikacji generalnej Szwajcar Nico Mueller (Audi RS 5 DTM).
 • DTM. Robert Kubica skomentował możliwą zapaść serii

  DTM. Robert Kubica skomentował możliwą zapaść serii

  O wielkim pechu może mówić Robert Kubica. W chwili, gdy Polak jest dopiero na starcie swojego premierowego sezonu w serii DTM, coraz więcej mówi się, że po wycofaniu koncernu Audi mistrzostwa nie wejdą w kolejny rok. Nasz kierowca skomentował tę niełatwą sytuację.
 • Seria DTM. Jeszcze jeden dzień testów przed inauguracją sezonu

  Seria DTM. Jeszcze jeden dzień testów przed inauguracją sezonu

  Przed rozpoczęciem w pierwszy weekend sierpnia sezonu serii wyścigowej DTM (Deutsche Tourenwagen Masters), kierowcy będą mieli jeszcze jeden dzień testów. Odbędą się one 9 lipca na Circuit de Spa-Francorchamps.
 • Seria DTM. Robert Kubica ósmy w ostatnim dniu testów

  Seria DTM. Robert Kubica ósmy w ostatnim dniu testów

  Czwartek był ostatnim dniem testów serii DTM na torze Nuerburgring z udziałem Roberta Kubicy. Polak w dwóch sesjach zajął szóste i siódme miejsce. W zbiorczych wynikach był ósmy. W porannej sesji osiągnął swój najlepszy czas podczas wszystkich czterech dni testów - 1:19.493.
 • Seria DTM. Kubica siódmy w trzecim dniu testów na Nurburgringu

  Seria DTM. Kubica siódmy w trzecim dniu testów na Nurburgringu

  Robert Kubica (BMW M4) w trzecim dniu testów serii wyścigowej DTM na torze w Nurburgringu w Niemczech uzyskał siódmy czas wśród dziesięciu kierowców. Najszybciej ponownie jeździł Austriak Ferdinand von Habsburg (Audi R5).
 • Seria DTM. Zobacz okrążenie Roberta Kubicy

  Seria DTM. Zobacz okrążenie Roberta Kubicy

  Oficjalny profil DTM zaprezentował nagranie z kamery umieszczonej w samochodzie Roberta Kubicy. Dzięki temu fani sportów motorowych mogą "przejechać" okrążenie razem z polskim kierowcą.