Sergio Levinsky

Artykuły - Sergio Levinsky (35)

 • System VAR. Miał być świetnym wynalazkiem, a zamiast tego zniekształca futbol

  System VAR. Miał być świetnym wynalazkiem, a zamiast tego zniekształca futbol

  Angielska Premier League jest jedną z najpotężniejszych lig na świecie i bez wątpienia cieszy się największym prestiżem. Jednak w przedostatniej kolejce 2019 roku, podczas Boxing Day, doszło do kompromitujących wydarzeń, a wszystko przez użycie systemu VAR. Jest to dowód na to, że jego wykorzystanie powoduje ogromne problemy, zamiast pomagać w rozwiązywaniu trudnych sytuacji podczas meczów.
 • Carles Rexach: Myślę, że Messi ma przed sobą jeszcze kilka lat gry

  Carles Rexach: Myślę, że Messi ma przed sobą jeszcze kilka lat gry

  Carles Rexach to trener, który przyjmował Lionela Messiego do FC Barcelona. Wie o nim więcej niż wszyscy inni szkoleniowcy pracujący z Argentyńczkiem w późniejszym czasie. Specjalnie dla Interii dzieli się swymi spostrzeżeniami w rozmowie z naszym iberyjskim korespondentem, Sergiem Levinskim.
 • Sergio Levinsky: Nerwowe dni Maradony

  Sergio Levinsky: Nerwowe dni Maradony

  Diego Maradona nie odpoczywał podczas wolnych dni, jakie przypadają na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Zanim rozpocznie misję uratowania Gimnasia y Esgrima La Plata przed spadkiem z Superligi, odwiedził prezydenta Argentyny Alberta Fernandeza - pisze ekspert Interii Sergio Levinsky.
 • Sergio Levinsky: Real Madryt się wznosi, a FC Barcelona wyraźnie opada

  Sergio Levinsky: Real Madryt się wznosi, a FC Barcelona wyraźnie opada

  Jeśli mielibyśmy oceniać środowe El Clasico na Camp Nou, można bez wątpienia stwierdzić, że mimo remisu to "Królewscy" mieli przewagę na boisku. Zinedine Zidane nareszcie znalazł sposób na dobre funkcjonowanie zespołu, Barcelona zaś od pewnego czasu traci formę. Niski poziom "Duma Katalonii" starała się zakamuflować. Pojedynek obnażył jednak wielkie braki w zespołowej grze drużyny - pisze ekspert Interii Sergio Levinsky.
 • Levinsky: Mascherano, Tevez, Lavezzi i wątpliwości w Argentynie co do powrotu gwiazd

  Levinsky: Mascherano, Tevez, Lavezzi i wątpliwości w Argentynie co do powrotu gwiazd

  Niespełna tydzień temu Javier Mascherano został nowym zawodnikiem Estudiantes de La Plata, średniej klasy drużyny, która jednak wygrała w swojej historii cztery razy Copa Libertadores, trzy z nich w latach 60. Mascherano - 35-letni zawodnik - po 15 latach wrócił do Argentyny.
 • Reprezentacja Hiszpanii. Kiedyś furia, dzisiaj futbol!

  Reprezentacja Hiszpanii. Kiedyś furia, dzisiaj futbol!

  Reprezentacja Hiszpanii jest skłócona i brnie przez trudny czas przemian. Mimo to pozostaje najtrudniejszym grupowym rywalem Polaków w przyszłorocznych mistrzostwach Europy – z Półwyspu Pirenejskiego pisze korespondent Interii, Sergio Levinsky.
 • Złota Piłka. Levinsky: Messi rywalizuje tylko z Messim

  Złota Piłka. Levinsky: Messi rywalizuje tylko z Messim

  Jakiś czas temu Jorge Valdano - urodzony w tym samym mieście co Lionel Messi (Rosario, 300 kilometrów od Buenos Aires), i związany z Realem Madryt, najpierw jako piłkarz, a potem trener i dyrektor sportowy - utrzymywał, że w światowym rankingu piłkarzy pierwszy zawsze jest Lionel Messi, drugi zaś - Lionel Messi ale z kontuzją.
 • Sergio Levinsky: Tylko Messi ratuje Barcelonę

  Sergio Levinsky: Tylko Messi ratuje Barcelonę

  “Nie można mylić uzależnienia od Messiego z samotnością Messiego” - ostrzega Ernest Folch z barcelońskiego dziennika “Mundo Deportivo”. Pisząc to miał na myśli złą jakość gry katalońskiej drużyny, którą wraz z upływem tygodni widać coraz wyraźniej - pisze ekspert Interii Sergio Levinsky.
 • Sergio Levinsky: El Clasico zależy w dużym stopniu od meczu Izrael - Polska

  Sergio Levinsky: El Clasico zależy w dużym stopniu od meczu Izrael - Polska

  Mecz towarzyski Argentyny z Urugwajem, który ma odbyć się w Izraelu, po raz drugi stoi pod znakiem zapytania. Czy się odbędzie, w dużym stopniu zależy od reprezentacji Polski - pisze ekspert Interii Sergio Levinsky.
 • Levinsky: Tak futbol wpłynął na wybory prezydenta w Argentynie

  Levinsky: Tak futbol wpłynął na wybory prezydenta w Argentynie

  Minęło zaledwie kilka minut od zamknięcia urn w drugiej turze prezydenckich wyborów w Argentynie, kiedy Cronica TV, najpopularniejsza stacja telewizyjna, zawiesiła na ekranie tytuł “Argentinos Juniors - Boca 52-34". Telewizja nie miała na myśli wyniku meczu piłki nożnej tylko przypomniała kluby, z którymi sympatyzuje każdy z kandydatów rywalizujących o fotel prezydenta. 10 grudnia urząd obejmie Alberto Fernandez, który zdobył 52 proc. poparcia. Jego rywalem był Mauricio Macri z 34 procentami zwolenników.

Filmy - Sergio Levinsky (4)