Biznes - serce

Artykuły - Serce (6)

 • Serce kapitalizmu bije coraz słabiej. Kolejne spółki znikają z GPW

  Serce kapitalizmu bije coraz słabiej. Kolejne spółki znikają z GPW

  Po raz pierwszy od 14 lat więcej spółek zniknęło z głównego parkietu GPW, niż się na nim pojawiło.
 • Październikowe serce Polski dla Pythona

  PyCon PL 2015 to już ósma edycja największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji z grupy PyCon dla programistów języka Python. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15-18 października w centrum Polski.
 • Sztuka łagodzi ból życia

  Sztuka łagodzi ból życia

  Niewiele osób potrafi obdarowywać z klasą. I na to trzeba się jakoś uodpornić. A jeżeli ktoś potrafi, to dawanie jest piękne i warto tego doświadczać. Spotykamy takich ludzi - na szczęście jest ich wielu - aż serce rośnie - mówi Ewa Błaszczyk, aktorka, pieśniarka, prezes Fundacji "Akogo?".
 • Największe ryzyko pożyczenia pieniędzy jest w Olsztynie i Katowicach

  Największe ryzyko pożyczenia pieniędzy jest w Olsztynie i Katowicach

  Za portfel trzeba się szczególnie mocno trzymać, gdy prosi o pożyczkę rodzina i znajomi z województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego i kujawsko-pomorskiego. To wciąż rejony, w których ryzyko pożyczenia pieniędzy jest największe - wynika z najnowszego raportu InfoDług, przygotowanego przez InfoMonitor.
 • Niepokojąca współczesność

  Niepokojąca współczesność

  Człowiek jest z natury ciekawy, toteż chciałby także poznać przyszłość, stąd spora popularność prac prognostycznych, które zyskują wielu czytelników i dobrze się sprzedają, szczególnie kiedy autorem jest ktoś znany i uznany.
 • Najgroźniejsze dla serca

  Najgroźniejsze dla serca

  Na choroby układu krążenia sami pracujemy. Złe odżywianie, stres, brak ruchu, a przede wszystkim palenie papierosów - to podstawowe błędy, jakie popełniają potencjalni zawałowcy.