sekty

Artykuły - Sekty (12)

 • Tom Cruise: Złoty chłopiec

  Tom Cruise: Złoty chłopiec

  Wywołuje skandale, należy do sekty i rozwodzi się po raz trzeci. Ale wciąż odnosi sukcesy zawodowe: zarabia krocie, a jego słynny uśmiech ubezpieczono na 10 milionów dolarów!
 • "Bejbi blues: Wegetarianki, sekty i gadżety

  "Bejbi blues: Wegetarianki, sekty i gadżety

  Historia nastolatki, która pragnie mieć dzidziusia do kochania, to temat, o którym reżyserka Kasia Rosłaniec mówiła jeszcze w trakcie promocji swojego fabularnego debiutu, "Galerianek".
 • Uwaga! Sekty bogacą się na przepowiedni Majów

  Uwaga! Sekty bogacą się na przepowiedni Majów

  Działające w Hiszpanii sekty bogacą się na przepowiedni Majów interpretowanej jako koniec świata, który ma nastąpić jutro - ostrzega tamtejsza policja. Informuje, że sekty zapewniają przetrwanie kataklizmu w zamian za darowanie im dóbr i kosztowności.
 • Sekta Apple

  Sekta Apple

  Na najważniejszym skrzyżowaniu Nowego Jorku, przy Piątej Alei, na wprost najdroższego hotelu Plaza stoi kilkupiętrowe szklane pudło ze znakiem wiary unoszącym się w powietrzu - nadgryzionym jabłkiem. Jest to tylko monumentalne wejście do świetlistej katakumby, do której prowadzą szklane i kręte schody lub zjeżdża szklana winda.
 • Trafi do sekty

  Trafi do sekty

  Słucha heavy metalu, planuje wydać płytę i marzy, żeby zagrać narkomankę. Takiego wątku w "M jak miłość" na razie nie będzie, ale u jej bohaterki Uli i tak dużo się dzieje.
 • Zakonnice w sekcie?

  Zakonnice w sekcie?

  Barbara Sass, autorka tak głośnych w latach 80. XX wieku obrazów, jak "Krzyk" czy "Bez miłości", po ponad dekadzie wraca do kina. Reżyserka pracuje nad filmem, którego inspiracją są głośne wydarzenia, które kilka lat temu miały miejsce w klasztorze betanek w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.
 • "Odwołać koncert! Sekta!"

  "Odwołać koncert! Sekta!"

  Ryszard Nowak i Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami nie dają o sobie zapomnieć. Tym razem organizacja żąda... odwołania koncert światowej sławy jazzmana, pianisty Chicka Corea!
 • Kayah zaangażowana w sektę?

  Kayah zaangażowana w sektę?

  Tygodnik "Świat i Ludzie" donosi o poważnym zainteresowaniu popularnej piosenkarki kabałą.
 • Wiśniewski w szponach sekty?

  Wiśniewski w szponach sekty?

  Przez ostatni rok lider Ich Troje zmienił się nie do poznania...
 • Żona Wiśniewskiego była w sekcie

  Żona Wiśniewskiego była w sekcie

  Anna Świątczak należała do sekty - ujawnia Marta "Mandaryna" Wiśniewska, była żona lidera Ich Troje.

Filmy - Sekty (1)

 • Mordercze sekty nie oszczędzały nawet małych dzieci

  Przywódcy sekt gromadzą wyznawców, aby zdobyć władzę i pieniądze. Niszczą ich życie i odbierają wolność. Niektóre sekty odpowiadają za śmierć wielu osób. Oto kilka z organizacji najbardziej przerażających w historii. Sekty, które mordowały swoich członków oraz przypadkowe niewinne ofiary…