seksuolog

Artykuły - Seksuolog (57)

Filmy - Seksuolog (6)

 • Seks: sport czy coś więcej?

  Czasy, kiedy seks wiązany był tylko i wyłącznie z prokreacją, już dawno minęły - mówi Małgorzata Gajdemska, seksuolog. Co ciekawe jednak, niekoniecznie musi być tak, że tylko mężczyźni traktują seks jako sport! - Zdarza się, że kobieta nie chce być w związku, ale chce utrzymywać relacje seksualne.
 • Czy należy bać się seksualnych fantazji?

  Nie bójmy się eksperymentować w dziedzinie seksu - mówi Małgorzata Gajdemska, seksuolog. - Ważne jednak, by pamiętać, że to, co sprawia mi przyjemność, niekoniecznie musi sprawiać przyjemność drugiej osobie.
 • Antykoncepcja - wspólna odpowiedzialność

  Ważne, by do kwestii antykoncepcji podchodzić bez fałszywego wstydu. - Kobieta często boi się, że mężczyzna uzna ją za "łatwą", jeśli będzie miała przy sobie prezerwatywę i zaproponuje mu jej użycie. Lepiej jednak się zabezpieczyć niż bać się infekcji lub niechcianej ciąży - mówi seksuolog Małgorzata Gajdemska.
 • Uważaj! Orgazm działa wycieńczająco na organizm

  Andrzej Depko w studiu "Dzień Dobry TVN" omówił przypadek kobiety, która potrafiła przeżyć nawet 50 orgazmów z rzędu. Niestety - kobieta popełniła w końcu samobójstwo. Seksuolog opowiedział, co może być przyczyną takich zaburzeń. Depko podkreślił również, że organizm po orgazmie może być bardzo wycieńczony.