seksualna

Artykuły - Seksualna (198)

 • Molestował seksualnie przez 7 lat?

  Molestował seksualnie przez 7 lat?

  "Michael Jackson był potworem" - powiedział prawnik reprezentujący Wade'a Robsona. Mężczyzna był rzekomo molestowany seksualnie przez Króla Popu.
 • Z seksem od narodzin

  Z seksem od narodzin

  Z Agatą Wojciechowską-Papugą, psychologiem pracującym z dziećmi, rozmawiamy o trendzie seksualizacji dzieciństwa, obecności dzieci w mediach, budzącej się w nich seksualności i prawie do intymności.
 • Jak aktywni seksualnie są dorośli Polacy?

  Jak aktywni seksualnie są dorośli Polacy?

  Chcesz dowiedzieć się czy seks jest ważny dla Polaków, jak często go uprawiają, ilu średnio mają partnerów seksualnych i czy często osiągają orgazmy? Przeczytaj!
 • Nie potrafimy się wzajemnie zaspokoić

  Nie potrafimy się wzajemnie zaspokoić

  Witam. Mam 32 lata i od 5 miesięcy jestem szczęśliwą mężatką. Nie chorujemy, ani nie zażywamy żadnych leków, a seks uprawiamy od kilku lat i to kilka razy w tygodniu. Nasz problem polega na tym, że ani ja, ani mój małżonek nie odczuwamy pełnego zadowolenia z seksu.
 • Przez szybki wytrysk nie mogę znaleźć partnerki

  Przez szybki wytrysk nie mogę znaleźć partnerki

  Jestem 24-letnim mężczyzną. Moim problemem jest to, że zdecydowanie za szybko kończę stosunek, nawet po dwukrotnym włożeniu penisa. Taka sytuacja utrzymuje się w zasadzie od pierwszego mojego stosunku seksualnego. Nigdy przez to nie byłem w długim związku.
 • Najczęstsze problemy seksualne mężczyzn

  Najczęstsze problemy seksualne mężczyzn

  2/3 Polaków nie ma trudności i problemów ze zdrowiem seksualnym. Warto jednak zaznaczyć, że 31proc. mężczyzn, w wieku 15-59 lat miało jednak trudności i problemy seksualne. Jakie? Sprawdź
 • Co dzieje się w łóżku Polaków?

  Co dzieje się w łóżku Polaków?

  - Mimo że w życiu seksualnym Polaków występują pewne problemy, oceniają oni tę sferę bardzo pozytywnie, bo mają poczucie, że mogłoby być jeszcze gorzej - mówi prof. Zbigniew Izdebski, z którym spotkaliśmy się podczas IV Ogólnopolskiej Debaty o Zdrowiu Seksualnym, gdzie zaprezentował wyniki swoich najnowszych badań dotyczących seksualności w polskim społeczeństwie.
 • Bądź wolny seksualnie!

  Bądź wolny seksualnie!

  Wolność seksualna to slogan tak banalny i przereklamowany, że większość z nas zapomniała o jego prawdziwym znaczeniu. Wolność to naturalny dar, który zależy od wiedzy, jasności umysłu i wewnętrznego rozwoju każdego człowieka.
 • Poligamista skazany na dożywocie za przestępstwa seksualne

  Warren Jeffs, przywódca poligamicznej sekty religijnej, nazywający sam siebie "prorokiem", został we wtorek skazany na dożywotnie więzienie za seksualne wykorzystywanie nieletnich. Wyrok zapadł w mieście San Angelo w stanie Teksas.
 • "Madonna i ladacznica", czyli patologie seksualne

  "Madonna i ladacznica", czyli patologie seksualne

  Madonna nie lubi seksu, rozpustnik go uwielbia. Podczas gdy Tytania stale czeka na "tego jedynego", machismo chętnie korzysta z każdej nadążającej się okazji. Kim są te postacie? Mowa o wielu z nas!

Filmy - Seksualna (5)