Seks w wielkim mieście 2

Artykuły - Seks w wielkim mieście 2 (18)

 • "Plotkara" w "Seksie...? To plotki!

  "Plotkara" w "Seksie...? To plotki!

  Gwiazda serialu "Plotkara" Blake Lively nie zastąpi słynnej Sarah Jessiki Parker w prequelu "Seksu w wielkim mieście". Krążące w mediach spekulacje na ten temat zdementowała ostatecznie rzeczniczka młodej aktorki.
 • Kolejny sequel "Seksu w wielkim mieście"?

  Kolejny sequel "Seksu w wielkim mieście"?

  Mimo wcześniejszych zaprzeczeń ze strony wytwórni "Seks w wielkim mieście 3" ma szansę powstać. Kristin Davis zdradziła, że wszystkie zaangażowane w ekranizację aktorki wspierają pomysł powstania kolejnego sequelu.
 • Wojciechowska czy Cejrowski?

  Wojciechowska czy Cejrowski?

  "Kobieta na krańcu świata" i "Boso przez świat" - dwa programy podróżnicze i dwa różne sposoby na życie. Czyli co łączy, a co dzieli Martynę Wojciechowską i Wojciecha Cejrowskiego?
 • Kolejne książki autorki "Seksu..."

  Kolejne książki autorki "Seksu..."

  Candance Bushnell, autorka, która powołała do życia "Seks w wielkim mieście" ma w głowie pomysły na dwie kolejne książki, w których główną rolę odgrywa miłość, moda i miasto.
 • Kocha dzieci, buty i seks

  Kocha dzieci, buty i seks

  Lepiej błyszczeć jako ikona stylu czy być zabieganą matką dzieci? Sarah Jessica Parker nie musi wybierać. Rodzina i moda to jej prawdziwe żywioły.
 • Broni "Seksu w wielkim mieście 2"

  Broni "Seksu w wielkim mieście 2"

  Patricia Field, stylistka, która przygotowała kostiumy do "Seksu w wielkim mieście" uważa, że film zebrał zbyt krytyczne recenzje.
 • "Seks w wielkim mieście 2": MIŁOŚCI ICH ŻYCIA

  Bohaterkom w wielu perypetiach towarzyszą różni mężczyźni, pojawiający się i znikający z ich życia - w końcu czym byłby Seks w wielkim mieście bez, no cóż... seksu. A twórczość Carrie, by była pikantna i na temat, musi opisywać po równo kobiety i mężczyzn jej życia. Jednak żaden mężczyzna nie miał większego wpływu na Carrie niż jej a to aktualny, a to były chłopak, przyjaciel, kochanek i, w końcu, mąż - Mr. Big. Lub, jak już wiemy, John James Preston. Gdy widzieliśmy go ostatnio, Big był w końcu
 • "Seks w wielkim mieście 2": O PRODUKCJI

  Dwanaście lat, sześć serii i jeden niezwykle popularny film pełnometrażowy. Od samego początku Seks w wielkim mieście stał się międzynarodowym fenomenem, a widzowie na całym świecie czują tak mocną więź z Carrie, Samantą, Charlotte i Mirandą, że uważają je raczej za przyjaciółki niż za fikcyjne postacie. "Po premierze pierwszego filmu - wspomina scenarzysta, producent i reżyser Michael Patrick King - widziałem w kinach kolejki kobiet wystrojonych tak, jakby szły na imprezę, a nie obejrzeć film.
 • "Seks w wielkim mieście 2": ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

  Być może najoczywistszym sposobem wybranym przez twórców na zerwanie z tradycją było odejście od tradycyjnej lokalizacji serialu - Nowego Jorku. Choć bohaterki były razem w kurorcie w Meksyku w pierwszym filmie, King bardzo chciał tym razem iść dalej, gdzieś, gdzie świat obrazów i dźwięków byłby im zupełnie obcy, zarówno jako Amerykankom, jak i, przede wszystkim, kobietom. Melfi mówi: "Michael chciał je wyprowadzić z bezpiecznej strefy do
 • "Seks w wielkim mieście 2": OBSADA

  SARAH JESSICA PARKER (Carrie Bradshaw/producentka) Poprzednio zagrała w produkowanej przez siebie kinowej adaptacji popularnego serialu HBO Seks w wielkim mieście, która zarobiła ponad 415 mln USD na całym świecie. Parker od początku odtwarzała rolę Carrie Bradshaw w serialu, za którą otrzymała wiele nagród dla najlepszej aktorki, w tym Złote Globy w 2000, 2001, 2002 i 2004, nagrodę Gildii Aktorów Scenicznych (SAG) w 2001 i Emmy w 2004. Była poza tym pięciokrotnie nominowana do Emmy, cz

Zdjęcia - Seks w wielkim mieście 2 (22)

 • film.interia.pl
  "Seks w wielkim mieście 2"
 • film.interia.pl
  "Seks w wielkim mieście 2"
 • film.interia.pl
  "Seks w wielkim mieście 2"
 • film.interia.pl
  "Seks w wielkim mieście 2"
 • film.interia.pl
  "Seks w wielkim mieście 2"
 • film.interia.pl
  "Seks w wielkim mieście 2"