'Seks w wielkim mieście'

Artykuły - 'Seks w wielkim mieście' (136)

 • Zarobił miliony, a jest najgorszym filmem roku

  Zarobił miliony, a jest najgorszym filmem roku

  "Ostatni Władca Wiatru" uznany został w sobotę, 26 lutego, za najgorszy film ubiegłego roku i "uhonorowany" nagrodą Złotej Maliny, przyznawaną tradycyjnie na dzień przed uroczystym rozdaniem Oscarów, najwyżej cenionych nagród w świecie filmu.
 • "Seks"? Już nigdy więcej. Mam dość

  "Seks"? Już nigdy więcej. Mam dość

  Kristin Davis - aktorka, która od 1998 roku wciela się w postać uroczej Charlotte York w serialowo - filmowym cyklu "Seks w wielkim mieście" powiedziała, że nie chce oglądać ani grać w prequelu miejskich przygód przyjaciółek z Manhattanu.
 • "Seks w wielkim mieście" po raz trzeci?

  "Seks w wielkim mieście" po raz trzeci?

  Sarah Jessica Parker chce, aby powstała trzecia, kinowa część "Seksu w wielkim mieście". Fani produkcji mogą jednak czekać na ten film nawet pięć lat.
 • "Powalczą" o Złote Maliny

  "Powalczą" o Złote Maliny

  W oczekiwaniu na nominacje do Nagród Akademii Filmowej możemy już zapoznać się z tymi do Złotych Malin. Wśród pretendentów do "anty-Oscarów" znaleźli się m.in Jennifer Aniston i Ashton Kutcher, a także ekipa "Zmierzchu".
 • "Wolę brać narkotyki i uprawiać seks"

  "Wolę brać narkotyki i uprawiać seks"

  56-letni Chris Noth stał się ulubieńcem damskiej widowni dzięki roli Mr. Biga w "Seksie w wielkim mieście". Sam twierdzi jednak, że daleko mu do ideału.
 • Kolejny sequel "Seksu w wielkim mieście"?

  Kolejny sequel "Seksu w wielkim mieście"?

  Mimo wcześniejszych zaprzeczeń ze strony wytwórni "Seks w wielkim mieście 3" ma szansę powstać. Kristin Davis zdradziła, że wszystkie zaangażowane w ekranizację aktorki wspierają pomysł powstania kolejnego sequelu.
 • Opowiedz nam coś o seksie

  Opowiedz nam coś o seksie

  Lubisz rozmowy czterech bohaterek filmu "Seks w wielkim mieście"? Masz poczucie humoru i "lekkie" pióro? W takim razie nasz konkurs jest właśnie dla Ciebie!
 • REGULAMIN KONKURSU "SEKS W WIELIM MIEŚCIE"

  Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu "SEKS W WIELKIM MIEŚCIE" (dalej: "Konkurs") jest INTERIA.PL z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9a 31-946 Kraków (dalej: "Organizator"). 2. Konkurs trwa od dnia 9 listopada 2010 roku do 22 listopada 2010 roku do godziny 23:59:59. 3. Informacje na temat Konkursu dostępne są na stronie internetowej www.film.interia.pl 4. Konkurs dostępny jest na całym terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, dla użytkowników portalu www.interia.pl.
 • Zastąpią "Seks w wielkim mieście"?

  Zastąpią "Seks w wielkim mieście"?

  W lipcu telewizja Polsat rozpocznie emisję serialu "Kaszmirowa mafia", którego producentem jest twórca "Seksu w wielkim mieście". Nowa pozycja to połączenie dramatu obyczajowego z komedią, w jednej z głównych ról - Lucy Liu ("Aniołki Charliego").
 • Hakerzy przechwytują przycisk "Lubię to" na Facebooku

  Hakerzy przechwytują przycisk "Lubię to" na Facebooku

  Laboratorium PandaLabs odnotowało wzrost liczby oszustw polegających na przechwytywaniu przycisku "Lubię to" na Facebooku. Hakerzy wykorzystują przykuwające uwagę wiadomości o popularnej grze Farmville, filmie "Seks w wielkim mieście 2" lub tematy dotyczące seksu, by przyciągnąć użytkowników Facebooka, przeglądających strony WWW za pomocą tablicy, wiadomości lub przycisku "Lubię to".

Filmy - 'Seks w wielkim mieście' (10)

 • Kobiety z "Seksu w wielkim mieście" (1)

  Sarah Jessica Parker - przez lata jej znakiem były... szpilki Manolo Blahnika. W serialu zagrała elegancką i wyzwoloną Carrie Bradshaw. ZOBACZ WIĘCEJ NA:
 • Kobiety z "Seksu w wielkim mieście" (2)

  Kim Cattrall, czyli serialowa Samantha z "Seksu w wielkim mieście". Fanka związków na jedną noc. Kocha seks w każdej odmianie i w każdych ilościach. ZOBACZ WIĘCEJ NA:
 • Kobiety z "Seksu w wielkim mieście" (3)

  Charlotte York, grana przez Kristin Davis jest marszandem. Jej najważniejszym celem w życiu jest wyjście za mąż i posiadanie dzieci. ZOBACZ WIĘCEJ NA:
 • Kobiety z "Seksu w wielkim mieście" (4)

  Cynthia Nixon urodziła się w Nowym Jorku. W serialu gra Mirandę Hobbes, prawniczkę o cynicznym podejściu do życia i mężczyzn. ZOBACZ WIĘCEJ NA: