Secret Service

Artykuły - Secret Service (42)

 • ​Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Interią wspomina kultowego "Bajtka"

  ​Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Interią wspomina kultowego "Bajtka"

  - Wprowadzaliśmy młodych w świat komputerów i nowych technologii z dostępem, do których był wtedy problem - były prezydent Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z redaktorem naczelnym Interii Piotrem Witwickim, wraca do czasów legendarnego czasopisma komputerowego "Bajtek" .
 • Papież w Ameryce. Było zagrożenie?

  Papież w Ameryce. Było zagrożenie?

  Amerykańskie służby bezpieczeństwa zapobiegły najprawdopodobniej potencjalnemu zamachowi na papieża Franciszka. Głowa Kościoła katolickiego odwiedzi Stany Zjednoczone w przyszłym tygodniu.
 • Secret Service: Kultowy magazyn w nowej odsłonie już dostępny!

  Secret Service: Kultowy magazyn w nowej odsłonie już dostępny!

  Po 13 latach przerwy do sprzedaży wrócił kultowy magazyn Secret Service. Czasopismo wydawane będzie w dwumiesięcznym cyklu wydawniczym i jak zaznaczają twórcy - tematycznie dotyczyć ma szeroko rozumianej kultury gier wideo.
 • "WP": Trzech ochroniarzy Obamy odesłano z Holandii do USA

  "WP": Trzech ochroniarzy Obamy odesłano z Holandii do USA

  Trzech agentów Secret Service mających ochraniać prezydenta USA Baracka Obamę podczas wizyty w Holandii zostało odesłanych do USA "z powodów dyscyplinarnych". Jeden z nich został znaleziony pijany w hallu hotelu w Amsterdamie - donosi "Washington Post".
 • Hollywood uprzedza Obamę

  Hollywood uprzedza Obamę

  Prezydent Obama mianował Julię Pierson na pierwszą w historii kobietę przewodzącą tajnym służbom Secret Service. Z przykrością musimy uświadomić Biały Dom, że pierwsza była nie Pierson, lecz Angela Bassett.
 • USA: Wykradziono dane elektroniczne szefowej Secret Service

  USA: Wykradziono dane elektroniczne szefowej Secret Service

  Secret Service, agencja zajmująca się m.in. ochroną prezydenta USA, poinformowała w czwartek, że bada sprawę kradzieży danych elektronicznych jej nowej szefowej Julii Pierson. Prywatne dane Pierson zostały wykradzione i opublikowane na stronach internetowych.
 • Dyrektor służb uwikłanych w skandal przechodzi na emeryturę

  Dyrektor służb uwikłanych w skandal przechodzi na emeryturę

  Mark Sullivan, dyrektor służby ochrony rządu USA (Secret Service), uwikłanej niedawno w skandal z prostytutkami przed wizytą prezydenta Baracka Obamy w Kolumbii, przejdzie w lutym na emeryturę - podał w piątek czasu miejscowego rzecznik tej instytucji.
 • Agent Secret Service popełnił samobójstwo

  Jeden z agentów tajnych służb USA (Secret Service), bezpośrednio przypisany do ochrony prezydenta Baracka Obamy, popełnił samobójstwo - podała BBC.
 • Costner zagra umierającego zabójcę

  Costner zagra umierającego zabójcę

  To już pewne! Kevin Costner zagra główną rolę w thrillerze, opowiadającym historię umierającego agenta Secret Service. Film wyreżyseruje McG, który ma na swym koncie takie produkcje, jak "Aniołki Charliego", "Terminator: Ocalenie" i "A więc wojna".
 • Po skandalu Secret Service wprowadza nowe zasady zachowania

  W następstwie skandalu z prostytutkami agenci Secret Service mają od piątku m.in. zakaz spożywania dużych ilości alkoholu podczas zagranicznych wyjazdów służbowych i przyprowadzania obywateli innych krajów do pokoi hotelowych - wynika z nowych zasad zachowania.