Formuła 1 - sebastian vettel

Artykuły - Sebastian vettel (13)

• Sebastian Vettel  z Red Bull: "To było żałosne"

Sebastian Vettel z Red Bull: "To było żałosne"

Czterokrotny mistrz świata Formuły 1 Niemiec Sebastian Vettel (Red Bull), który w niedzielę wycofał się na czwartym okrążeniu toru Albert Park z wyścigu o Grand Prix Australii potwierdził, że powodem był znaczny spadek mocy silnika.
  • Sebastian Vettel zapowiada walkę o piąty z rzędu tytuł

Sebastian Vettel zapowiada walkę o piąty z rzędu tytuł

Niedzielny wyścig o Grand Prix Australii rozpocznie 65. sezon mistrzostw świata Formuły 1. W ostatnich czterech latach dominował Niemiec Sebastian Vettel z ekipy Red Bull, który także w tym roku zapowiada walkę o zwycięstwo.
  • Lewis Hamilton najszybszy podczas kwalifikacji do GP Węgier!

Lewis Hamilton najszybszy podczas kwalifikacji do GP Węgier!

Lewis Hamilton (Mercedes) wygrał kwalifikacje do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Węgier, dziesiątej z dziewiętnastu eliminacji mistrzostw świata Formuły 1.
  • Sebastian Vettel po raz pierwszy

Sebastian Vettel po raz pierwszy

Sebastian Vettel z teamu Red Bull wygrał na torze Nuerburgring wyścig o Grand Prix Niemiec, dziewiątą rundę mistrzostw świata w tegorocznym sezonie.
  • Sebastian Vettel najszybszy w kwalifikacjach

Sebastian Vettel najszybszy w kwalifikacjach

Z powodu opadów deszczu i dużej ilości wody pokrywającej nawierzchnię toru w Melbourne kwalifikacje (Q2 i Q3) do wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Australii odbyły się w niedzielę, o godzinie 11.00 czasu lokalnego (1.00 w nocy czasu polskiego).
  • Czy ktoś w tym roku zagrozi "Głodnej Heidi"?

Czy ktoś w tym roku zagrozi "Głodnej Heidi"?

Niedzielny wyścig o Grand Prix Australii rozpocznie 64. sezon mistrzostw świata Formuły 1. W ostatnim dominacja Niemca Sebastiana Vettela i jego teamu Red Bull-Renault nie była już tak wyraźna, jak wcześniej. W tym może być podobnie, bo stawka jest wyrównana.
  • Kto najszybszy na treningach przed pierwszym GP?

Kto najszybszy na treningach przed pierwszym GP?

Sebastian Vettel z teamu Red Bull-Renault zdominował piątkowe treningi przed Grand Prix Australii, rozpoczynającą 64. edycję mistrzostw świata Formuły 1.
  • Rekordowa podwyżka: Z 11 na 28 milionów euro. Rocznie!

Rekordowa podwyżka: Z 11 na 28 milionów euro. Rocznie!

W austriackich mediach pojawiły się ostatnio informacje, że Niemiec Sebastian Vettel przedłużył kontrakt z Red Bull-Renault do 2016 roku.
  • Jest mistrz świata! Niemiec pokonał Hiszpana

Jest mistrz świata! Niemiec pokonał Hiszpana

Jenson Button (W.Brytania/McLaren-Mercedes) wygrał Grand Prix Brazylii na torze Interlagos, ostatni w sezonie wyścig Formuły 1. Drugie miejsce zajął Fernando Alonso (Hiszpania/Ferrari), a trzecie Felipe Massa (Brazylia/Ferrari). Mistrzem Świata został Sebastian Vettel!
  • Ja w Ferrari? Te spekulacje są głupie!

Ja w Ferrari? Te spekulacje są głupie!

​Zwycięzca niedzielnego wyścigu Formuły 1 o GP Indii, lider mistrzostw świata Niemiec Sebastian Vettel (Red Bull-Renault) kategorycznie zdementował informacje o możliwości jego przejścia od 2014 roku do Ferrari, gdzie miałby zastąpić Brazylijczyka Felipe Massę.