Sebastian Szymański

Artykuły - Sebastian Szymański (34)

Filmy - Sebastian Szymański (11)

 • Reprezentacja Polski. Sebastian Szymański: To piękne chwile dla każdego piłkarza. Wideo

  - To wspaniałe chwile nie tylko dla młodych piłkarzy, ale także tych starszych chłopaków. Jest to coś wielkiego z czego trzeba się cieszyć. Trzeba czerpać z tych chwil jak najwięcej - powiedział po zwycięstwie z Macedonią Północną pomocnik reprezentacji Polski Sebastian Szymański. "Biało-Czerwoni" zapewnili sobie awans na Euro 2020.
 • Sebastian Szymański po meczu z Łotwą. Wideo

  - Po drugiej bramce trochę odpuściliśmy, ale koncentracja była na sto procent i nikt nie myślał, by mecz już się skończył. Dalej próbowaliśmy grać swoje i strzelać bramki. W pierwszej połowie się to nie udało, ale w drugiej już tak - mówił po spotkaniu z Łotwą Sebastian Szymański, pomocnik reprezentacji Polski.
 • Reprezentacja Polski. Szymański: Musimy szanować Łotwę. Wideo

  - Ktoś może powiedzieć, że to najsłabszy rywal w naszej grupie, ale wcale tak nie jest. Nie możemy zlekceważyć Łotwy - powiedział podczas spotkania z dziennikarzami pomocnik reprezentacji Polski i Dynama Moskwa Sebastian Szymański. Odpowiedział też, jak selekcjoner powitał piłkarzy.
 • Reprezentacja Polski. Szymański: Chcemy pokazać naszą moc. Wideo

  - Przyjechałem na kadrę z myślą, żeby zdobyć sześć punktów. Moje cele odstawiam na bok. Chcemy pokazać naszą moc, której zabrakło w dwóch ostatnich meczach - mówi pomocnik reprezentacji Polski Sebastian Szymański przed meczami eliminacji Euro 2020 z Łotwą i Macedonią Północną.