Sebastian Kulczyk

Artykuły - Sebastian Kulczyk (5)

 • Incredible Academy. Gdzie start-upy mogą szukać pieniędzy?

  Incredible Academy. Gdzie start-upy mogą szukać pieniędzy?

  Pandemia koronawirusa to wyzwanie dla całej gospodarki, w tym dla sektora start-upów, których dynamiczny rozwój może ulec spowolnieniu. Eksperci odpowiadają, gdzie innowacyjne przedsiębiorstwa mogą szukać teraz kapitału i jak mogą zadbać o przetrwanie.
 • Po raz pierwszy w Polsce: Znad Wisły do Doliny Krzemowej

  15 marca ruszyły zapisy do pierwszej polskiej edycji Global Impact Challenge - konkursu, który wyłoni najbardziej innowacyjne pomysły. Przed uczestnikami niezwykle ambitne zadanie - zaprezentować startup lub prototyp, który pozytywnie wpłynie na życie miliarda ludzi w ciągu dekady. Laureat spędzi blisko dwa miesiące w Dolinie Krzemowej wdrażając swój pomysł w życie. Projekt amerykańskiego uniwersytetu Singularity University po raz kolejny w Polsce wspiera jego absolwent - Sebastian Kulczyk.
 • Kulczyk z nowym pomysłem na biznes

  Kulczyk z nowym pomysłem na biznes

  Sebastian Kulczyk, prezes Kulczyk Investments, stawia na startupy i nowe technologie. Chce zainwestować nawet 60 mln dol. w obiecujące projekty. W rozmowie z Interią tłumaczy jak ma to wyglądać w praktyce i dlaczego inwestycje w newtech'y są ważne w perspektywie rozwoju tak całej gospodarki, jak i własnej firmy.
 • Rodzeństwo Kulczyków najbogatsze w Polsce. Ich kapitał tkwi w piwie

  Rodzeństwo Kulczyków najbogatsze w Polsce. Ich kapitał tkwi w piwie

  Znacznie ponad połowa piętnastomiliardowego majątku najbogatszych dziś Polaków - Sebastiana i Dominiki - to akcje jednej tylko firmy, piwowarskiego koncernu SABMiller. Nie da się ukryć, że to firma fenomen.
 • Reiss zostaje w Lechu

  Firma e-24 internet club, której właścicielami są Michał Grzybkowski i Sebastian Kulczyk podpisała umowę, na mocy której przez najbliższe pół roku będzie ponosiła koszty związane z płaceniem kwot kontraktowych kapitanowi Lecha.

Filmy - Sebastian Kulczyk (1)