Seat

Artykuły - Seat (249)

 • Kryzys wywołany pandemią koronawirusa. Seat: Czas na produkcję respiratorów

  Kryzys wywołany pandemią koronawirusa. Seat: Czas na produkcję respiratorów

  W Martorell pod Barceloną, z taśmy na której niedawno montowano Seata Leona, schodzą respiratory. W ciągu siedmiu dni opracowano prototyp i przestawiono produkcję. To wymóg chwili - trwa pandemia COVID-19.
 • Smartfon zamiast centralnego wyświetlacza. Jak to działa?

  Smartfon zamiast centralnego wyświetlacza. Jak to działa?

  Zintegrowanie swojego telefonu z systemem multimedialnym w samochodzie nie jest niczym nowym. Wystarczy podłączyć smartfon do pojazdu za pomocą kabla i możemy korzystać z jego funkcji w samochodzie. A co gdyby to nasz smartfon stał się od razu całym wyświetlaczem? Odpowiedź na to znalazł popularny, niemiecki koncern.
 • Światowy Kongres Smart City Expo: eXS KickScooter i mikromobilność SEAT-a

  Światowy Kongres Smart City Expo: eXS KickScooter i mikromobilność SEAT-a

  W dobie dynamicznego rozwoju miast efektywna mobilność jest jednym z najważniejszych obszarów, któremu muszą stawić czoła instytucje i producenci samochodów. Rozwiązaniem wychodzącym naprzeciw taki wyzwaniom ma być zaprezentowany podczas Światowego Kongresu Smart City Expo SEAT eXS powstały ze współpracy z firmą Segway.
 • Trzy nowe crossovery od Seata!

  Trzy nowe crossovery od Seata!

  Na zakończonym kilka dni temu salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutował pierwszy crossover spod znaku Seata - model Ateca. Na tym jednak ambicje hiszpańskiego producenta się nie kończą.
 • Seaty Cupra - dwadzieścia lat historii

  Seaty Cupra - dwadzieścia lat historii

  W roku 1996 po raz pierwszy na rynku pojawił się usportowiony model Seata, oznaczony jako Cupra. Od tego czasu hiszpańska marka oferowała w sumie szesnaście samochodów, noszących ten przydomek. Poniżej znajdziecie ich historię, a już niebawem nasze wrażenia z jazdy najnowszym modelem ze znaczkiem Cupra.
 • Grupa Volkswagena liderem sprzedaży w Polsce

  Grupa Volkswagena liderem sprzedaży w Polsce

  Jak podaje Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego „Samar”, Grupa Volkswagena w Polsce umocniła się w ubiegłym roku na pozycji lidera w rejestracji nowych samochodów.
 • Ambitne plany Seata. Będą aż cztery nowe modele!

  Ambitne plany Seata. Będą aż cztery nowe modele!

  Zarząd Seata zdradził właśnie ramowe plany hiszpańskiej marki dotyczące najbliższych dziesięciu lat. Producent, który jeszcze kilkanaście miesięcy temu znajdował się nad krawędzią bankructwa, dziś stawia na rozwój.
 • Connected car Samsunga

  Connected car Samsunga

  Jak może wyglądać samochód podłączony do internetu wg Samsunga? Pierwszy już powstał w Hiszpanii. I już wkrótce można go będzie kupić. Także w Polsce.
 • Samochód przeczyta Facebooka w trakcie jazdy

  Samochód przeczyta Facebooka w trakcie jazdy

  Firmy Samsung i SEAT zawarły porozumienie, na mocy którego opracują rozwiązania technologiczne, które zapewnią pełną łączność we wszystkich modelach aut marki SEAT.
 • Egzekucja dealera

  Egzekucja dealera

  Pół tysiąca bezrobotnych, 16 zamkniętych salonów samochodowych, polski biznesmen, który stracił kilkadziesiąt milionów złotych - takie są skutki konfliktu między Iberia Motor Company, polskim dealerem SEAT-a (hiszpańska marka należąca do niemieckiego koncernu motoryzacyjnego Volkswagen), a macierzystą firmą.

Filmy - Seat (8)

 • Leon w wersji kombi

  Do grupy kompaktowych kombi dołącza właśnie Seat Leon ST, po raz pierwszy zaprezentowany podczas wrześniowego salonu samochodowego we Frankfurcie, a obecnie testowany przez nas na drogach jego ojczystej Hiszpanii. Leon w wydaniu kombi może się podobać. Zresztą oceńcie sami.
 • Tak wygląda seat leon trzeci

  Po siedmiu latach od premiery drugiej generacji leona, Seat opracował następcę popularnego hatchbacka. Auto zadebiutuje we wrześniu na salonie motoryzacyjnym w Paryżu. My mamy już film.
 • Nowe modele Seata

  Na genewskim stoisku Seata uwagę przyciągało m.in. nowe Toledo.
 • Nowości Seata

  Jednym z ciekawszych pojazdów pokazanych we Frankfurcie przez Seata był prototyp IBL.