Scott Rosenberg

Artykuły - Scott Rosenberg (3)

 • Komiksowe plany Platinum Studios

  Komiksowe plany Platinum Studios

  Firma produkcyjna Platinum Studios, której założycielem jest scenarzysta i producent Scott Rosenberg ("Con Air - Lot skazańców", "60 sekund", "Przeboje i podboje"), nabyła prawa do realizacji dwu kolejnych, ciekawych projektów. Będą to adaptacje komiksów "The Dark Fringe" Emana R. Torre i "Rust" Steve'a Millera. Nowe filmy dołączą do całego szeregu innych przedsięwzięć zainspirowanych rysunkowymi historiami, jakie powstaną dla Platinum.
 • Scott Rosenberg za kamerą

  Scott Rosenberg za kamerą

  Scott Rosenberg, scenarzysta wielkich widowisk "Con Air - Lot skazańców" oraz "60 sekund", zadebiutuje wkrótce jako reżyser skromnego filmu "And So It Goes". Oparty na jego własnym skrypcie obraz będzie osadzoną w scenerii Nowej Anglii opowieścią o przyjaźni i upływie czasu. Twórca poszukuje na razie chętnych do sfinansowania projektu.
 • Kłopoty "Spider-Mana"

  Kłopoty "Spider-Mana"

  Informowaliśmy ostatnio o kompletowaniu obsady do filmowej adaptacji komiksu "Spider-Man", w reżyserii Sama Raimiego. Zdjęcia początkowo miały rozpocząć się listopadzie tego roku, producenci podjęli jednak decyzję o przesunięciu tej daty na styczeń 2001 roku. Jak się okazuje, powodem zmiany są kłopoty z ostateczną wersją scenariusza.