Scissor Sisters

Artykuły - Scissor Sisters (10)

 • Przeboje na lepszy nastrój

  Przeboje na lepszy nastrój

  Prince, Beach Boys i Bob Marley - to artyści, których muzyka łagodzi obyczaje. Zdaniem naukowców utwory wskazanych muzyków pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie.
 • Kontrowersyjna czy niesmaczna? Zobacz okładkę!

  Kontrowersyjna czy niesmaczna? Zobacz okładkę!

  Okładka nowego albumu Scissor Sister budzi olbrzymie kontrowersje. O zdjęcie, które trafi na płytę "Night Work", zespół stoczył bitwę z wytwórnią.
 • Niewidzialne światło. Posłuchaj!

  Niewidzialne światło. Posłuchaj!

  Amerykańska formacja Scissor Sisters powraca po czterech latach milczenia. Nowy album zespołu zatytułowany "Night Work" ukaże się 28 czerwca.
 • Wygraj bestsellery w INTERIA.PL!

  Wygraj bestsellery w INTERIA.PL!

  W ostatnim czasie na rynek trafiły dwa przebojowe albumy: "Ta Dah" Scissor Sisters i "Dutchess" Fergie znanej z Black Eyed Peas. Obie płyty możecie już teraz wygrać w specjalnych konkursach portalu INTERIA.PL!
 • Scissor Sisters chcą się pochwalić

  Scissor Sisters chcą się pochwalić

  Ich pierwszy album "Scissor Sisters" stał sensacją jeszcze przed premierą. Zdumieni dziennikarze poszukiwali porównań dla niecodziennego brzmienia, media komentowały i chwaliły odważny image, a publiczność szalała na widowiskowych koncertach. W poniedziałek, 18 września, do sklepów trafi druga płyta nowojorczyków "Ta Dah". Patronem medialnym wydawnictwa jest portal INTERIA.PL.
 • Scissor Sisters: Olani przez gitarzystę Pink Floyd

  Scissor Sisters: Olani przez gitarzystę Pink Floyd

  Jake Shears, wokalista nowojorskiej formacji Scissor Sisters, w ostrych słowach skrytykował decyzję Davida Gilmoura, gitarzysty Pink Floyd, o odwołaniu wspólnego występu w Nowym Jorku. "Ćwiczyłem bardzo długo moją partię wokalną, ale na kilka godzin przed koncertem zdecydowano, że nie będzie żadnych gości. Olali mnie!" - żali się piosenkarz.
 • Scissor Sisters: Gejowski ślub na Glastonbury?

  Scissor Sisters: Gejowski ślub na Glastonbury?

  Jake Shears, wokalista amerykańskiej grupy Scissor Sisters, jednej z gwiazd niedawno zakończonego Open'er Festiwal w Gdyni, wyznał, że chciałby poślubić swojego partnera podczas najbliższego festiwalu Glastonbury. To jedna z największych i najważniejszych koncertowych imprez w letnim sezonie.
 • Open'er Festival: Kolejne gwiazdy

  Open'er Festival: Kolejne gwiazdy

  Grupy Sigur Ros, Scissor Sisters i Coldcut to kolejne zagraniczne gwiazdy, które potwierdziły swój udział na tegorocznym Open'er Festival. Przypomnijmy, że w dniach 6-8 lipca na lotnisku Babie Doły w Gdyni wystąpią także Kanye West, Placebo, Franz Ferdinand, Manu Chao, Pharrell Williams, Basement Jaxx i The Streets.
 • Rozrywani Scissor Sisters

  Rozrywani Scissor Sisters

  Pochodząca z Nowego Jorku formacja Scissor Sisters, nowe odkrycie sceny gitarowej, zdobywa coraz większą popularność za swój obsypany nagrodami debiutancki album. Z rosnącej sławy zespołu chcą skorzystać artyści o dużo większym dorobku.
 • Miłosne piosenki Scissor Sisters

  Miłosne piosenki Scissor Sisters

  Grupa Scissor Sisters, kolejne odkrycie sceny gitarowej, zebrała ostatnio rozliczne wyróżnienia za swój debiutancki album. Niewątpliwie największym sukcesem Amerykanów, określanych mianem "zespół rockowy, który nie boi się grać disco", są trzy statuetki Brit Awards. Jednak piątka muzyków nie zamierza osiadać na laurach i po trasie koncertowej zamierza zacząć pisać nowe utwory.