schmidt

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Schmidt (Film (2002)[About Schmidt] Reż.Alexander Payne) ,

Artykuły - Schmidt (91)

 • Szokujące słowa byłego kanclerza Niemiec

  Były kanclerz Niemiec Helmut Schmidt wyraził zrozumienie dla postawy chińskiej armii, która stłumiła demonstracje studentów na placu Tiananmen w Pekinie w 1989 r. W opublikowanym w czwartek wywiadzie dla tygodnika "Die Zeit" ocenił, że żołnierze się bronili.
 • Google rozważało wydanie własnej waluty

  Google rozważało wydanie własnej waluty

  Przemawiając podczas MWC, prezes Google, Eric Schmidt, ujawnił podczas sesji pytań i odpowiedzi, że firma zamierzała kiedyś wydać własną cyfrową walutę. Ostatecznie jednak z pomysłu zrezygnowano. Schmidt przyznał się jednak, że z tym projektem wiązał spore nadzieje.
 • Tablet Google Nexus już w 2012 roku

  Tablet Google Nexus już w 2012 roku

  Eric Schmidt, były CEO Google'a, ma informacje z pierwszej ręki dotyczące nowości w branży IT. Nic dziwnego, że wiele osób jego zapowiedzi traktuje wręcz ze świętością.
 • Larry Page znów na czele Google'a

  Larry Page znów na czele Google'a

  Do zaskakującej zmiany doszło na najważniejszym stanowisku w Google'u: współzałożyciel internetowego giganta ponownie przejmuje stery i będzie nowym szefem firmy.
 • Kolejna wpadka szefa Google

  Kolejna wpadka szefa Google

  Usługa Google Street View od dawna wzbudza kontrowersje. Teraz pewnie będzie wzbudzać jeszcze większe, bo szef Google palnął kolejne głupstwo.
 • Wolisz rollsa czy maybacha?

  Wolisz rollsa czy maybacha?

  Sytuacja Maybacha nie wygląda obecnie zbyt różowo. Co ciekawe, winą za to niekoniecznie obarczać można światową recesje.
 • Europejski lider wchodzi do Polski

  Europejski lider wchodzi do Polski

  Firma Atic Services, europejski lider w logistyce ładunków masowych, przedstawiła najkorzystniejszą ofertę nabycia 100 proc. udziałów Morskiego Terminalu Masowego Gdynia Sp. z o.o. Oferty złożyło 9 podmiotów.
 • Schmidt ostrzega przed społecznościami

  Schmidt ostrzega przed społecznościami

  Szef Google, Eric Schmidt ostrzega przed używaniem serwisów społecznościowych. Jego zdaniem w przyszłości młodzi ludzie będą musieli zmieniać nazwiska, by ukryć swoją wcześniejszą aktywność online.
 • Szef Google: "W dwa dni generujemy tyle treści ile przez cały 2003 rok"

  Szef Google: "W dwa dni generujemy tyle treści ile przez cały 2003 rok"

  Na rozpoczętej właśnie konferencji Techonomy w Lake Tahoe pojawił się szef koncernu Google. Eric Schmidt postanowił podzielić się ze światem jedną bardzo interesującą ciekawostką. Wiedzieliście, że w ciągu dwóch dni w sieci pojawia się tyle treści, ile w całym 2003 roku?
 • Nexus One - Nexus Last

  Nexus One - Nexus Last

  Eric Schmidt, szef Google, stwierdził że jego firma nie wypuści na rynek następcy telefonu Nexus One. Zaznaczył on w wywiadzie, że Nexus był projektem jednorazowym, którego głównym celem miało być rozpowszechnienie urządzeń opartych na systemie Android - i ta sztuka się mu udała.