Sauber

Artykuły - Sauber (772)

 • Formuła 1. Team Sauber zmienia nazwę na Alfa Romeo Racing

  Formuła 1. Team Sauber zmienia nazwę na Alfa Romeo Racing

  Zespół Formuły 1 Sauber od nowego sezonu będzie startował pod nazwą Alfa Romeo Racing - poinformował szwajcarski team po przedłużeniu umowy sponsorskiej z włoskim producentem silników.
 • F1: Włoch Antonio Giovinazzi kierowcą Saubera w przyszłym roku

  F1: Włoch Antonio Giovinazzi kierowcą Saubera w przyszłym roku

  Włoch Antonio Giovinazzi będzie w sezonie 2019 kierowcą Saubera - poinformował team Formuły 1. Wcześniej ten zespół zakontraktował na następny rok doświadczonego Fina Kimiego Raikkonena.
 • Formuła 1 - Sauber przedłużył umowę z Ericssonem i Nasrem

  Formuła 1 - Sauber przedłużył umowę z Ericssonem i Nasrem

  Team Formuły 1 Sauber przedłużył w czwartek umowę o jeden rok z kierowcami Szwedem Markusem Ericssonem i Brazylijczykiem Felipe Nasrem. W niedzielę na torze Hungaroring odbędzie się wyścig o Grand Prix Węgier, 10. eliminacja mistrzostw świata.
 • Sauber pozyskał kierowcę testowego

  Sauber pozyskał kierowcę testowego

  Kierowcą rezerwowym i testowym zespołu Formuły 1 Sauber będzie w sezonie 2014 Holender Giedo van der Garde, z którym kontraktu nie przedłużyła ekipa Caterham.
 • Kobayashi: Wiem, że Sauber nie jest zadowolony

  Kobayashi: Wiem, że Sauber nie jest zadowolony

  Japoński kierowca teamu Sauber Kamui Kobayashi, w przyszłym roku chce zostać liderem zespołu Petera Saubera. Jak wyznał, musi na to miano zasłużyć w oczach swojego pracodawcy.
 • Kobayashi pozostanie w Sauber na kolejne lata

  Kobayashi pozostanie w Sauber na kolejne lata

  Japoński kierowca Kamui Kobayashi w najbliższych dniach podpisze nowy kontrakt z dotychczasowym pracodawcą - ekipą Sauber. Taką informację podał szwajcarski dziennik Blick.
 • Perez jednak nie wystartuje w Grand Prix Kanady

  Perez jednak nie wystartuje w Grand Prix Kanady

  Kierowca teamu Sauber Formuły 1 Meksykanin Sergio Perez, który 28 maja w kwalifikacjach do Grand Prix Monako uległ wypadkowi na ulicznym torze w Monte Carlo, nie wystartuje jednak w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Kanady w Montrealu.
 • Sergio Perez po wypadku nadal w szpitalu

  Sergio Perez po wypadku nadal w szpitalu

  Sergio Perez z zespołu Sauber, który uległ groźnemu wypadkowi w sobotnich kwalifikacjach do niedzielnego wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Monako, nie został jeszcze wypisany ze szpitala im. Księżnej Grace w Monte Carlo.
 • F1: Sauber ma nowego sponsora

  F1: Sauber ma nowego sponsora

  Zespół Sauber pozyskał nowego sponsora z Meksyku. Do współpracy z Sergio Perezem, sponsorowanym przez najbogatszego człowieka świata, Carlosa Slima, dołączyła firma ubezpieczeniowa Interproteccion.
 • Lista startowa sezonu 2011 Formuły 1

  Lista startowa sezonu 2011 Formuły 1

  Międzynarodowa Federacja Samochodowa ( FIA ) opublikowała listę zespołów i kierowców, rywalizujących w roku 2011 na torach F1. Tylko sześć zespołów zgłosiło pełne składy.