Sandra Bullock

Synonimy:
Bullock Sandra,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sandra Bullock (86)

 • Sandra Bullock: Wielkie piękno, zero golizny

  Sandra Bullock: Wielkie piękno, zero golizny

  Do kanonu hollywoodzkiego kina przeszły jej role w filmach "Speed: Niebezpieczna prędkość", "Ja cię kocham, a ty śpisz", "Miss Agent", "Narzeczony mimo woli" czy "Grawitacja"... Sandra Bullock to też jedyna osoba w historii, która w tym samym roku otrzymała Oscara oraz Złotą Malinę! W środę Polsat przypomni "Podróż przedślubną", czyli jeden z filmów, od których zaczęła się jej wielka kariera.
 • Sandra Bullock i Brad Pitt kręcą wspólnie kolejny film

  Sandra Bullock i Brad Pitt kręcą wspólnie kolejny film

  Po tym, jak Sandra Bullock wystąpiła w epizodzie nowego filmu z udziałem Brada Pitta "Bullet Train", teraz to Pitt zagra małą rólkę w produkcji, której Bullock jest główną gwiazdą. Chodzi o romans przygodowy "Lost City of D".
 • "28 dni": Sandra Bullock na odwyku

  "28 dni": Sandra Bullock na odwyku

  Sandra Bullock na odwyku? W poniedziałek o godz. 18.50 Polsat Film przypomni komedię "28 dni", w której amerykańska aktorka zagrała kobietę zmagającą się z uzależnieniem od alkoholu. "Natychmiast dostrzegłam potencjał tkwiący w scenariuszu. Nasz film wydaje się dziś bardzo aktualny, nie mówi bowiem tylko o problemach ludzi uzależnionych, ale o braku komunikacji między ludźmi w ogóle" - powiedziała gwiazda w jednym z wywiadów.
 • ​Sandra Bullock w "Bullet Train"

  ​Sandra Bullock w "Bullet Train"

  Powiększa się lista gwiazd, które zobaczymy w sensacyjnym thrillerze "Bullet Train". Rolę w tym filmie dostała właśnie aktorka, która ma wiele wspólnego ze środkami lokomocji. Sandra Bullock, bo o niej mowa, w dwóch filmach z serii "Speed" walczyła już o przeżycie w autobusie i na luksusowym wycieczkowcu. Teraz powalczy o nie w wagonikach pociągu.
 • ​Sandra Bullock i Ryan Reynolds znowu razem?

  ​Sandra Bullock i Ryan Reynolds znowu razem?

  W 2009 roku Sandra Bullock i Ryan Reynolds zagrali razem w kasowej komedii "Narzeczony mimo woli". Wiele wskazuje na to, że po ponad dziesięciu latach ponownie zobaczymy ich razem. Wszystko za sprawą produkcji zatytułowanej "Lost City of D", w której oboje mieliby zagrać. Ta komedia przygodowa porównywana jest do głośnego filmu Roberta Zemeckisa "Miłość, szmaragd i krokodyl".
 • Sandra Bullock: Rodzina jest najważniejsza

  Sandra Bullock: Rodzina jest najważniejsza

  "Na świecie są setki tysięcy dzieci, które mogą stać się waszymi" – apeluje Sandra Bullock, która sama jest mamą dwójki adoptowanych maluchów. "Adopcja nie jest gorszą formą macierzyństwa. To był mój wybór" - dodaje gwiazda.
 • Sandra Bullock w nowym dramacie Netfliksa

  Sandra Bullock w nowym dramacie Netfliksa

  Zwolniona z więzienia kobieta próbuje rozpocząć nowe życie, ale błędy przeszłości jej w tym nie pomagają. Oto fabuła nowego dramatu Netfliksa, w którym w głównej roli zobaczymy Sandrę Bullock. U jej boku pojawią się Viola Davis ("Stranger Things") i Rob Morgan ("Legion samobójców").
 • Sandra Bullock adoptowała psa

  Sandra Bullock adoptowała psa

  Sandra Bullock to jedna z najpiękniejszych amerykańskich aktorek. Gwiazda zawsze deklarowała miłość do zwierząt. Teraz adoptowała psa.
 • Sandra Bullock z dystansem o sobie

  Sandra Bullock z dystansem o sobie

  Podczas promocji swojego najnowszego filmu "Nie otwieraj oczu", Sandra Bullock została spytana o sekret swojego idealnego wyglądu. Aktorka odpowiedziała z właściwym dla siebie poczuciem humoru.
 • Sandra Bullock: Nie zobaczymy jej nago

  Sandra Bullock: Nie zobaczymy jej nago

  Naga Sandra Bullock? Fani amerykańskiej aktorki mogą tylko pomarzyć.

Zdjęcia - Sandra Bullock (2)

Filmy - Sandra Bullock (4)

 • Sandra Bullock o pracy na planie filmu "Grawitacja"

  Wiedzieliśmy, że nikt przed nami jeszcze nigdy tego nie robił. Mieliśmy nadzieję, że uda nam się stworzyć coś, co w jakiś sposób ponownie zaintryguje widzów i filmowców - tak o filmie "Grawitacja" mówi Sandra Bullock.
 • Alfonso Cuarón o pracy nad filmem "Grawitacja"

  Nie używaliśmy zielonych ekranów, a kilku innych technologii, które sami stworzyliśmy na potrzeby tego filmu, jako że technologia, jakiej potrzebowaliśmy, żeby osiągnąć zamierzony efekt, po prostu nie istniała. Musieliśmy stworzyć sobie własny zestaw narzędzi - tak o pracy nad filmem "Grawitacja" mówi Alfonso Cuarón.
 • "Grawitacja"

  Szczątki satelity uderzają w stację kosmiczną na orbicie ziemskiej niszcząc i zabijając niemalże wszystkich poza parą astronautów, którzy walczą o przetrwanie i powrót do domu.
 • "Strasznie głośno, niesamowicie blisko"

  Oskar Schell, dziewięcioletni amator-wynalazca, poszukuje zamka, do którego będzie pasował tajemniczy klucz pozostawiony przez jego ojca, będącego ofiarą zamachu z 11 września. Film ukazuje się w Polsce na Blu-ray i DVD.