Sandra Bullock

Synonimy:
Bullock Sandra,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sandra Bullock (82)

 • ​Sandra Bullock i Ryan Reynolds znowu razem?

  ​Sandra Bullock i Ryan Reynolds znowu razem?

  W 2009 roku Sandra Bullock i Ryan Reynolds zagrali razem w kasowej komedii "Narzeczony mimo woli". Wiele wskazuje na to, że po ponad dziesięciu latach ponownie zobaczymy ich razem. Wszystko za sprawą produkcji zatytułowanej "Lost City of D", w której oboje mieliby zagrać. Ta komedia przygodowa porównywana jest do głośnego filmu Roberta Zemeckisa "Miłość, szmaragd i krokodyl".
 • Sandra Bullock: Rodzina jest najważniejsza

  Sandra Bullock: Rodzina jest najważniejsza

  "Na świecie są setki tysięcy dzieci, które mogą stać się waszymi" – apeluje Sandra Bullock, która sama jest mamą dwójki adoptowanych maluchów. "Adopcja nie jest gorszą formą macierzyństwa. To był mój wybór" - dodaje gwiazda.
 • Sandra Bullock w nowym dramacie Netfliksa

  Sandra Bullock w nowym dramacie Netfliksa

  Zwolniona z więzienia kobieta próbuje rozpocząć nowe życie, ale błędy przeszłości jej w tym nie pomagają. Oto fabuła nowego dramatu Netfliksa, w którym w głównej roli zobaczymy Sandrę Bullock. U jej boku pojawią się Viola Davis ("Stranger Things") i Rob Morgan ("Legion samobójców").
 • Sandra Bullock adoptowała psa

  Sandra Bullock adoptowała psa

  Sandra Bullock to jedna z najpiękniejszych amerykańskich aktorek. Gwiazda zawsze deklarowała miłość do zwierząt. Teraz adoptowała psa.
 • Sandra Bullock z dystansem o sobie

  Sandra Bullock z dystansem o sobie

  Podczas promocji swojego najnowszego filmu "Nie otwieraj oczu", Sandra Bullock została spytana o sekret swojego idealnego wyglądu. Aktorka odpowiedziała z właściwym dla siebie poczuciem humoru.
 • Sandra Bullock: Nie zobaczymy jej nago

  Sandra Bullock: Nie zobaczymy jej nago

  Naga Sandra Bullock? Fani amerykańskiej aktorki mogą tylko pomarzyć.
 • Sandra Bullock przekazała 1 mln dolarów ofiarom huraganu w Teksasie

  Sandra Bullock przekazała 1 mln dolarów ofiarom huraganu w Teksasie

  Sandra Bullock postanowiła pomóc ofiarom huraganu "Harvey" w Teksasie. Hollywoodzka aktorka przekazała im milion dolarów poprzez amerykański Czerwony Krzyż.
 • "Ocean's 8": Kobieca wersja "Ocean's Eleven"

  "Ocean's 8": Kobieca wersja "Ocean's Eleven"

  W Nowym Jorku trwają zdjęcia do filmu "Ocean's 8", który ma być kobiecą wersją słynnego kinowego hitu Stevena Soderbergha z 2001 roku "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra".
 • Oscary w cieniu Malin

  Oscary w cieniu Malin

  Oscar to bez wątpienia najważniejsze wyróżnienie dla każdego filmowca. Nagrody Akademii zdobywały największe gwiazdy kina. Złota Malina to z kolei przeciwieństwo filmowego Olimpu. "Nagroda", która jest powodem do wstydu i upokorzenia. Są jednak osoby, którym mają na swym koncie obie te statuetki. Co zaskakujące, to bardzo często prawdziwe ikony filmu.
 • Finansowa porażka filmów Angeliny Jolie i Sandry Bullock

  Finansowa porażka filmów Angeliny Jolie i Sandry Bullock

  Jak finansowa porażka filmu Angeliny Jolie "Nad morzem" wpłynie na Hollywood? Wytwórnie mają dosyć finansowania nieopłacalnych artystycznych projektów wielkich gwiazd.

Zdjęcia - Sandra Bullock (2)

Filmy - Sandra Bullock (4)

 • Sandra Bullock o pracy na planie filmu "Grawitacja"

  Wiedzieliśmy, że nikt przed nami jeszcze nigdy tego nie robił. Mieliśmy nadzieję, że uda nam się stworzyć coś, co w jakiś sposób ponownie zaintryguje widzów i filmowców - tak o filmie "Grawitacja" mówi Sandra Bullock.
 • Alfonso Cuarón o pracy nad filmem "Grawitacja"

  Nie używaliśmy zielonych ekranów, a kilku innych technologii, które sami stworzyliśmy na potrzeby tego filmu, jako że technologia, jakiej potrzebowaliśmy, żeby osiągnąć zamierzony efekt, po prostu nie istniała. Musieliśmy stworzyć sobie własny zestaw narzędzi - tak o pracy nad filmem "Grawitacja" mówi Alfonso Cuarón.
 • "Grawitacja"

  Szczątki satelity uderzają w stację kosmiczną na orbicie ziemskiej niszcząc i zabijając niemalże wszystkich poza parą astronautów, którzy walczą o przetrwanie i powrót do domu.
 • "Strasznie głośno, niesamowicie blisko"

  Oskar Schell, dziewięcioletni amator-wynalazca, poszukuje zamka, do którego będzie pasował tajemniczy klucz pozostawiony przez jego ojca, będącego ofiarą zamachu z 11 września. Film ukazuje się w Polsce na Blu-ray i DVD.