samochody terenowe

Artykuły - Samochody terenowe (16)

 • Kupujemy używany samochód terenowy

  Kupujemy używany samochód terenowy

  Oto elementy, które bezwzględnie należy sprawdzić. kupując auto terenowe lub SUV-a. Niedopatrzenie może oznaczać wydatki idące w dziesiątki tysięcy złotych.
 • 8 tys. żołnierzy gotowych do akcji przeciwpowodziowej

  Osiem tysięcy żołnierzy wyposażonych w specjalistyczny sprzęt, m.in. pływające transportery, łodzie saperskie, ciężki sprzęt inżynieryjny, samochody terenowe i śmigłowce, są w gotowości w związku z zaistniałą sytuacją pogodową - informuje wojsko.
 • W.Brytania: Zima najgorsza od lat

  W.Brytania: Zima najgorsza od lat

  W południowej Anglii wojsko, policja i straż pożarna uczestniczyły w akcji odśnieżania kilkunastokilometrowego odcinka autostrady A3 w Hampshire - donosi BBC. Wykorzystano pojazdy wojskowe i ciężkie samochody terenowe.
 • Backflip samochodem terenowym

  Backflip samochodem terenowym

  Rok temu się nie udało. W tym roku Rhys Millen spełnił swoje marzenie i zapisał się na kartach historii.
 • 10 tys. ludzi zatrudnionych w USA straci pracę

  Z powodu spadku popytu na półciężarówki i samochody terenowe koncern General Motors (GM) zamknie cztery swe fabryki takich pojazdów, w tym dwie w Stanach Zjednoczonych - poinformował we wtorek prezes GM Rick Wagoner.
 • Tysiące ludzi straci pracę

  Z powodu spadku popytu na półciężarówki i samochody terenowe koncern General Motors (GM) zamknie cztery swe fabryki takich pojazdów, w tym dwie w Stanach Zjednoczonych - poinformował we wtorek prezes GM Rick Wagoner.
 • Chętni poczekają

  Chętni poczekają

  Moda na samochody terenowe i SUV nie słabnie. Przez parę tygodni sprzedaży nowego mitsubishi outlandera zebrano już ponad 600 zamówień na to auto.
 • Zatrzymani za przetargi

  Policjanci z Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji zatrzymali we wtorek trzech byłych pracowników biura logistyki tej komendy, podejrzewanych w sprawie tzw. ustawiania przetargów na zakup rumuńskich samochodów terenowych ARO.
 • Ryk potężnych silników...

  Ryk potężnych silników...

  Czołgi, gąsienicowe i kołowe transportery opancerzone, wojskowe ciężarówki i samochody terenowe. Ryk potężnych silników i tumany kurzu wzbijane przez poruszające się po bezdrożach pojazdy.
 • Konkurencja w jednym salonie

  Konkurencja w jednym salonie

  Pierwszy salon motoryzacyjny, w którym pod jednym dach prezentowane jest kilka marek samochodów terenowych, powstał w Krakowie, w niedawno otwartej Galerii Kazimierz.