samochód

Synonimy:
samochów,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Samochód (304)

Filmy - Samochód (103)

 • Próbowali dobić się do auta. Okazało się, że...

  Para ludzi została nagrana podczas próby dobicia się do samochodu. Okazało się, że ich samochód stał dwa miejsca parkingowe obok, czego nie zauważyli przedtem.
 • Chwile grozy w parku safari. Nosorożec próbował przewrócić samochód

  Nosorożec próbował przewrócić samochód obwożący gości po parku safari w meksykańskim mieście Puebla. Kilka razy uderzył w tył SUV-a. Po chwili samochód odjechał, ale zwierzę nie dało za wygraną i pobiegło za pojazdem. Nikomu nic się nie stało. (STORYFUL/x-news)
 • Szczęście w nieszczęściu. Czołowe zderzenie z zaskakującym finałem

  Mnóstwo szczęścia miały osoby jadące samochodem po australijskiej drodze. Kierowca podjął decyzję o wyprzedzaniu w niewłaściwym momencie i wyjechał wprost na "czołówkę" z busem. Próbował jeszcze uciec do rowu, ale nie zdążył i doszło do zderzenia. Na szczęście pojazdy nie było do siebie ustawione w pełni równolegle i impet uderzenia nie przeniósł się w całości na jadące osoby, dzięki czemu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. (STORYFUL/x-news)
 • Groźny wypadek. Kierowca zasnął za kierownicą

  22-letni kierowca prawdopodobnie zasnął za kierownicą i wjechał w dom w Kalifornii. Siła uderzenia była tak duża, że doszczętnie zniszczona została jedna ze ścian budynku. W momencie wypadku w domu przebywał jeden z mieszkańców oraz trzy psy, ale nikomu nic się nie stało. (STORYFUL/x-news)