samochód

Synonimy:
samochów,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Samochód (304)

Filmy - Samochód (140)

 • Para przyjaciół wybrała się na przejażdżkę. Urocze

  Daxter Dean podzielił się filmikiem, na którym jego roczny syn Killian oraz francuski buldog Binx jadą zdalnie sterowanym samochodem. Para przyjaciół wyraźnie dobrze się bawi. Jak zdradził Dean chłopiec i pies "wszystko robią razem". (STORYFUL/x-news)
 • Kobieta przypadkowo wcisnęła gaz i omal nie spadła z piątego piętra

  Niebezpieczne zdarzenie na parkingu w Santa Monica. Kobieta kierująca samochodem przypadkowo wcisnęła gaz i omal nie wypadła z budynku z wysokości piątego piętra. Samochód zawisł na skraju parkingu. Kobietę udało się wydostać z pojazdu za sprawą interwencji znajdującego się nieopodal mężczyzny. (STORYFUL/x-news)
 • Samochodem na spacer z psem. Nietypowy sposób wyprowadzenia czworonoga

  Zabawna i zarazem niebezpieczna sytuacja miała miejsce w Teksasie. Pewien mieszkaniec postanowił wyjść z psem na spacer. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że właściciel na spacer wybrał się samochodem. A co działo się z psem? Zobaczcie sami. (STORYFUL/x-news)
 • Miś włamywacz. Próbował dostać się do wnętrza samochodu

  Niedźwiedź z Tennessee próbował dostać się do wnętrza zaparkowanego samochodu. Zwierzę zdołało nawet wyrwać uszczelkę, ale nie było w stanie wyłamać lekko uchylonej szyby. Ostatecznie miś poddał się po kilku minutach walki. Niedźwiedzie w tej okolicy często próbują dostać się do wnętrza pojazdów w poszukiwaniu jedzenia, dlatego mieszkańcom i turystom zaleca się pozostawianie samochodów z zamkniętymi drzwiami i oknami. (STORYFUL/x-news)