samochód

Synonimy:
samochów,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Samochód (246)

 • Nie potrzeba nowych aut do garażu

  Nie potrzeba nowych aut do garażu

  O ponad 4,2 miliony zmniejszyła się w 2020 r. z powodu pandemii produkcja samochodów w krajach Unii Europejskiej. W porównaniu z 2019 r. spadek sięgnął 26,8 proc. Kryzys silnie odczuwają kraje Europy Środkowej z racji dużego znaczenia tej branży dla ich gospodarek. 2021 rok może nie być lepszy.
 • Perfumy samochodowe to więcej niż piękny zapach!

  Perfumy samochodowe to więcej niż piękny zapach!

  Moc aromaterapii jest niesamowita, a co najważniejsze - nie musisz ograniczać się do korzystania z niej wyłącznie podczas sesji w spa, relaksującej kąpieli, czy romantycznego wieczoru.
 • Kopnął w rozpędzony samochód. Uratował życie trzem osobom

  Kopnął w rozpędzony samochód. Uratował życie trzem osobom

  Kopanie w rozpędzone samochody to dosyć nietypowy sposób na ratowanie życia innych osób, ale w takich sytuacjach możemy jedynie gratulować skuteczności. Pewien Rosjanin właśnie wspomnianą metodą poinformował innego kierowcę, że na przejściu dla pieszych nie wolno wyprzedzać.
 • Potworny wypadek na autostradzie. Samochód zleciał z ponad 20 metrów

  Potworny wypadek na autostradzie. Samochód zleciał z ponad 20 metrów

  O prawdziwym cudzie może mówić kierowca samochodu, który zleciał z ponad 20 metrów na autostradzie międzystanowej w stanie Wisconsin (USA). Mężczyzna stracił kontrolę nad pojazdem, wpadł w poślizg i spadł z węzła drogowego. Całość został nagrana przez okoliczny monitoring.
 • Samochód Apple dopiero w 2025 roku?

  Samochód Apple dopiero w 2025 roku?

  Przed świętami dało się usłyszeć sporo plotek, które jasno wskazywały, że pierwszy elektryczny samochód firmy Apple ujrzy światło dzienne już w 2024 roku. Niestety popularny analityk Ming-Chi Kuo uważa, że oczekiwanie może być dłuższe.
 • Samochód Apple już w 2024-roku?

  Samochód Apple już w 2024-roku?

  Czy technologiczny gigant faktycznie pracuje nad swoim samochodem elektrycznym? Najnowsze doniesienia mogą jasno wskazywać, że tak.
 • 70 detonatorów w jednym samochodzie - to nie mogło skończyć się dobrze

  70 detonatorów w jednym samochodzie - to nie mogło skończyć się dobrze

  Twórcy filmów na platformie YouTube prześcigają siebie samych w coraz bardziej szalonych pomysłach. Tym razem jeden z nich, postanowił sprawdzić, co się stanie z autem obłożonym sporą ilością detonatorów.
 • Google będzie mogło zablokować telefon w trakcie jazdy

  Google będzie mogło zablokować telefon w trakcie jazdy

  Jak wynika z najnowszego patentu firmy Google - niebawem telefon sam wykryje, czy prowadzimy pojazd. Jeśli nasza uwaga nie będzie wystarczająca, urządzenie samodzielnie zablokuje swoje funkcje - czytamy w serwisie Autoevolution.
 • Wypożyczenie samochodu w Polsce - ile to kosztuje?

  Wypożyczenie samochodu w Polsce - ile to kosztuje?

  Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów. To opcja, która sprawdzi się w praktycznie każdej sytuacji, w której natychmiast potrzebujemy niezależnego środka transportu. Dowiedz się, jak to zrobić i ile to kosztuje.
 • Sprzedaż auta a ubezpieczenie OC – o czym należy pamiętać?

  Sprzedaż auta a ubezpieczenie OC – o czym należy pamiętać?

  Po zawarciu umowy sprzedaży samochodu musisz pamiętać o dopełnieniu kilku formalności. Inne masz obowiązki, jeśli jesteś nabywcą, a inne, gdy sprzedałeś pojazd. Jedną z istotniejszych kwestii jest to, co dzieje się z ubezpieczeniem OC. Czy nowy właściciel może dalej korzystać z polisy, którą otrzymał od sprzedającego?

Filmy - Samochód (93)

 • Wyjechał potężnym samochodem. Chwilę później spowodował wypadek

  Miał być pokaz mocy samochodu, a skończyło się na dużej wpadce. Pewien mężczyzna nagrał groźnie wyglądający wypadek, do którego doszło po pokazach samochodowych w amerykańskim Loveland. Kierowca stracił kontrolę nad pędzącym autem i uderzył w jadący obok pojazd. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
 • Piłeczką golfową do pędzącego auta. Nowy rekord!

  Kij golfowy w rękach Marcusa Armitage'a i kierownica w dłoniach Paula O'Neilla to gwarancja potężnych emocji. Obaj panowie ustanowili nowy rekord. Marcus Armitage posłał piłeczkę na odległość 277 metrów, prosto do kabrioleta prowadzonego przez Paula O'Neilla.
 • Kierowcy przecierali oczy. Ale pomysł!

  Kierowcy przecierali oczy ze zdumienia. Spójrzcie, na jaki pomysł wpadł pewien młody mężczyzna. Przy użyciu dużej ilości taśmy przymocował się do klapy bagażnika i wyjechał na miłą przejażdżkę ulicami miasta.
 • Głupia wpadka czy nieszczęśliwy wypadek? Zobaczcie na to

  Nie obyło się bez użycia siły. Spójrzcie na przedziwną sytuację, która przydarzyła się pewnej kobiecie. Zablokowane auto, do tego z wrzuconym wstecznym kręciło się w kółko po ruchliwej drodze. Jak do tego doszło, nie wiemy, na szczęście znalazł się ktoś, kto był w stanie udzielić pomocy.