samochód

Synonimy:
samochów,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Samochód (304)

Filmy - Samochód (151)

 • W Australii dachowało auto z przyczepą kempingową

  Na jednej z dróg w stanie Queensland w Australii doszło do dachowania samochodu i przyczepy kempingowej. Na filmie wideo widać, jak kierowca auta próbuje wyprzedzić inny samochód i dachuje. Według raportu miejscowej policji, 67-letniemu kierowcy i jego pasażerowi nic się nie stało. (STORYFUL/x-news)
 • Pies nie chciał iść do pracy. Dopiero to go przekonało...

  Pies Jango należący do policyjnej jednostki w amerykańskiej miejscowości Glen Burnie nie był zainteresowany wejściem do samochodu i stawieniem się do pracy. Kiedy jego właściciel przekonywał psa, by wskoczył do auta, Jango rozłożył się na podwórku przed domem i nie chciał się ruszyć. Funkcjonariusz Ryan Costin zastosował wtedy niezawodną metodę – pogłaskał swojego partnera po brzuchu. Po krótkiej chwili relaksu zadowolony Jango znalazł w sobie motywację i postanowił zjawić się tego dnia w pracy. (STORYFUL/x-news)
 • Fotelik z dzieckiem wypadł na jezdnię. Matka się nie zorientowała i pojechała dalej

  O szczęściu w nieszczęściu może mówić mieszkanka Mankato w stanie Minnesota. Źle przypięła fotelik samochodowy i na ostrym zakręcie wypadł on z auta. Co gorsza, kobieta nie zauważyła tego i pojechała dalej. Na szczęście większą uwagą wykazał się kierowca jadącego za nią pojazdu, zatrzymał się i pomógł dziecku, które nie odniosło obrażeń. Matka odpowie prawdopodobnie za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo. (STORYFUL/x-news)
 • Zamiast hamulca, wcisnęła pedał gazu. Kobieta wjechała samochodem do rzeki

  Pewna mieszkanka amerykańskiego New Jersey nie będzie dobrze wspominać wizyty na myjni. Kobieta, która miała podjechać na stanowisko, wcisnęła pedał gazu zamiast hamulca i... wjechała do rzeki Hackensack. Na ratunek ruszyli pracownicy myjni, ale 64-latka zdołała o własnych siłach opuścić pojazd. Trafiła do szpitala z obrażeniami, które nie zagrażają życiu. (STORYFUL/x-news)