samiec

Artykuły - Samiec (7)

 • Jak faceci mówią o kobietach, gdy one nie słyszą...

  Jak faceci mówią o kobietach, gdy one nie słyszą...

  - Ty, patrz jaka sztuka! - No fakt, niezła dupeczka. A jakie ma nogi! - jeśli jesteś facetem, to dobrze wiesz, że tak właśnie rozmawiają ze sobą samcy, gdy wychodzą polować na samice. Bo tajemnicą poliszynela jest, że o kobietach mówimy zupełnie inaczej, gdy one nas nie słyszą...
 • Jaki sens ma życie z jedną kobietą?

  Jaki sens ma życie z jedną kobietą?

  Naukowcy udowodnili, że życie w związku, małżeńskim czy niesformalizowanym, prowadzi do obniżenia męskości. Natomiast panom, którzy przynajmniej raz w tygodniu miewają kontakty seksualne z nieznajomymi, testosteronu nie zabraknie...
 • Samiec ośmiornicy stawia na Niemcy

  Samiec ośmiornicy o imieniu Paul stawia na zwycięstwo piłkarskiej reprezentacji Niemiec nad Argentyną w sobotnim ćwierćfinale mistrzostw świata w RPA. Wcześniej trafił rozstrzygnięcia we wszystkich czterech spotkaniach drużyny trenera Joachima Loewa.
 • Bp Samiec nowym biskupem Kościoła luterańskiego w Polsce

  Ks. Jerzy Samiec z Gliwic został konsekrowany (wyświęcony) na nowego biskupa Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego (luterańskiego) w Polsce.
 • Rządowy samiec alfa

  Zakładanie własnym ministrom pętli na szyje i stawianie im ultimatów pachnie mi populizmem i walką o tani medialny efekt. Zwłaszcza że Donald Tusk, owszem, postawić kogoś pod ścianą potrafi, ale z wykonywaniem wyroków jest już gorzej. Dzisiejsze jedzenie żaby pod tytułem "dymisja Grada za stocznie", będzie dla premiera nie lada wyzwaniem. A czegokolwiek by nie zrobił - i tak będzie źle.
 • Zginął, ale swego dopiął

  Gdyby waranowi z londyńskiego zoo nie stawiano niepotrzebnych przeszkód na drodze do miłosnego spełnienia, mógłby żyć jeszcze długo. Niestety miłość bywa silniejsza od wielu przeciwności losu.
 • W opolskim ZOO będzie żyrafa

  Za kilka dni do opolskiego ZOO przyjedzie 15-miesięczny samiec żyrafy. W Opolu nigdy nie było tego gatunku, więc dyrekcja ogrodu poważnie przygotowuje się do wizyty nowego mieszkańca.