Sacha Baron Cohen

Synonimy:
Cohen Sacha Baron,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sacha Baron Cohen (101)

 • Sacha Baron Cohen otrzyma nagrodę dla Geniusza Komedii

  Sacha Baron Cohen otrzyma nagrodę dla Geniusza Komedii

  Portal „The Hollywood Reporter” ujawnił, kto podczas tegorocznego rozdania nagród MTV Movie & TV Awards zostanie uhonorowany nagrodą dla Geniusza Komedii. Statuetka ta powędruje do aktora i komika, którego najsłynniejszą kreacją jest postać Borata . Dotychczas taką nagrodę otrzymało tylko troje aktorów. Byli to Will Ferrell w 2013 roku, Kevin Hart (2015) oraz Melissa McCarthy (2016).
 • Złote Globy 2021: Sacha Baron Cohen podziękował... ochroniarzowi

  Złote Globy 2021: Sacha Baron Cohen podziękował... ochroniarzowi

  Sacha Baron Cohen znalazł się w gronie zwycięzców tegorocznej edycji Złotych Globów. Za występ w kontynuacji "Borata" gwiazdor otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora w filmie komediowym lub musicalu. W przemowie, którą nagrał na potrzeby wirtualnej ceremonii wręczenia nagród, podziękował on między innymi swojemu ochroniarzowi. Jak wyjaśnił, podczas kręcenia nagrodzonej produkcji, mężczyzna ten dwukrotnie ocalił mu życie.
 • Sacha Baron Cohen wyrównał rekord Złotych Globów

  Sacha Baron Cohen wyrównał rekord Złotych Globów

  Jednym z największych triumfatorów tegorocznych nominacji do Złotych Globów jest bez wątpienia Sacha Baron Cohen. Brytyjski aktor i komik zdobył ich aż trzy i tym samym wyrównał rekord należący do Jamiego Foxxa oraz Helen Mirren.
 • ​Sacha Baron Cohen: Po co wrócił Borat?

  ​Sacha Baron Cohen: Po co wrócił Borat?

  Jednym z najgłośniejszych wydarzeń 2020 roku w amerykańskim show-biznesie była październikowa premiera drugiej części słynnego "Borata". W tym nagranym filmie Sacha Baron Cohen ostrze satyry wymierzył w Donalda Trumpa. Znany brytyjski komik w najnowszym wywiadzie stwierdził, że miał moralny obowiązek, by nie tylko zrealizować ten film, ale też by ukończyć produkcję przed wyborami prezydenckimi. "Czułem, że demokracja jest w niebezpieczeństwie, że życie ludzi jest zagrożone" - zdradził filmowiec.
 • Oscar dla aktorki, która zagrała córkę Borata?

  Oscar dla aktorki, która zagrała córkę Borata?

  Druga część "Borata" to najgorętszy tytuł ostatnich dni. Ostrze satyry Sachy Barona Cohena zostało w nim wymierzone w stronę najbliższych współpracowników Donalda Trumpa. Nie byłoby jednak najbardziej komentowanych scen tego filmu, gdyby nie Maria Bakalova, wcielająca się w rolę córki Borata, Tutar. Zdaniem Cohena w pełni zasłużyła na nominację do Oscara.
 • Donald Trump skomentował film o Boracie

  Donald Trump skomentował film o Boracie

  W piątek, 23 października, na platformie Amazon Prime zadebiutowała długo oczekiwana kontynuacja "Borata". Premiera "Kolejnego filmu o Boracie" zaledwie kilka dni przed amerykańskimi wyborami prezydenckimi nie jest przypadkowa. Ostrze satyry Sachy Barona Cohena, który wciela się w tytułową postać, wymierzone jest w osoby z najbliższego otoczenia, starającego się o drugą kadencję prezydenta Donalda Trumpa. A co za tym idzie, przeciwko samemu Trumpowi. Ten podzielił się właśnie swoimi refleksjami na temat filmu Cohena.
 • Sacha Baron Cohen pozwany za popełnienie oszustwa wobec ofiary Holokaustu

  Sacha Baron Cohen pozwany za popełnienie oszustwa wobec ofiary Holokaustu

  Komik doczekał się pozwu sądowego związanego z drugą częścią filmu „Borat”, którego premiera planowana jest na 23 października. Został oskarżony o celowe wprowadzenie w błąd kobiety, która ocalała z Holokaustu. Pozew złożyła córka kobiety, z którą komik przeprowadził wywiad.
 • Sacha Baron Cohen: Skandalista

  Sacha Baron Cohen: Skandalista

  Właśnie ukazał się zwiastun drugiej części "Borata", w którym Sacha Baron Cohen ponownie wciela się w tytułową postać. Z kolei za kilka dni na Netfliksie zadebiutuje dramat sądowy "Proces Siódemki z Chciago", w którym charakterystycznego Brytyjczyka zobaczymy w jednej z głównych ról. W ostatnich dniach o niepoprawnym komiku, aktorze i muzyku znów jest więc bardzo głośno. Na czym polega jego fenomen?
 • W filmie "Borat 2" pojawi się wątek znajomości Donalda Trumpa i Jeffreya Epsteina

  W filmie "Borat 2" pojawi się wątek znajomości Donalda Trumpa i Jeffreya Epsteina

  Dwa dni temu pojawiła się informacja o tym, że Sacha Baron Cohen w tajemnicy zakończył zdjęcia do kontynuacji swojego hitu „Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej”. Niewiele wiadomo było jednak na temat fabuły drugiej części. Nowe wiadomości na ten temat wskazują, że w filmie można spodziewać się wątku poświęconego relacji łączącej prezydenta USA Donalda Trumpa oraz skazanego za przestępstwa seksualne Jeffreya Epsteina.
 • Sacha Baron Cohen nakręcił "Borata 2"

  Sacha Baron Cohen nakręcił "Borata 2"

  W ubiegłym miesiącu media społecznościowe obiegły informacje o tym, że Sacha Baron Cohen w charakterystycznej stylizacji Borata kręci w Los Angeles zdjęcia. Teraz serwis "Collider" potwierdził, że "Borat 2" został już nakręcony, a nawet zorganizowano już kilka pokazów tego filmu dla osób związanych z przemysłem filmowym.

Zdjęcia - Sacha Baron Cohen (9)

 • film.interia.pl
  Olivia Wilde kończy 35 lat
 • film.interia.pl
  Sacha Baron Cohen: Król kontrowersji
 • film.interia.pl
  Sacha Baron Cohen: Król kontrowersji
 • film.interia.pl
  Sacha Baron Cohen: Król kontrowersji
 • film.interia.pl
  Sacha Baron Cohen: Król kontrowersji
 • film.interia.pl
  Sacha Baron Cohen: Król kontrowersji

Filmy - Sacha Baron Cohen (2)

 • Dyktator u Larry'ego Kinga!

  Generał Admirał Haffaz Aladeen, czyli bohater filmu "Dyktator", zasiadł na kanapie u legendarnego Larry'ego Kinga. Jak przebiegał ten niecodzienny wywiad? Zobaczcie...
 • "Dyktator" (2)

  Sacha Baron Cohen w kolejnej obrazoburczej roli - tym razem słynny komik wciela się w dyktatora, który z upodobaniem terroryzuje swój kraj.