rzęsy

Artykuły - Rzęsy (78)

Filmy - Rzęsy (11)

 • Zalotne spojrzenie. Jak je uzyskać?

  O zalotnym i uwodzicielskim spojrzeniu marzy niejedna kobieta. W studio "Dzień Dobry TVN" Zofia Jasińska zdradziła, jak uzyskać je za pomocą zalotki. Czym i jak najskuteczniej podkręcać rzęsy? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak dobrze założyć sztuczne rzęsy?

  Długie rzęsy są obiektem pożądania niemalże każdej kobiety. Ekspresowy efekt zapewnią te doczepiane, których założenie wcale nie jest takie trudne. Jak zrobić to dobrze? (Associated Press/x-news)
 • Domowe sposoby na porost brwi i rzęs

  Gęste, długie brwi i rzęsy niemal zawsze były uważane za piękne - dodają nam zalotności, sprawiają, że wydajemy się młodsze i jeszcze piękniejsze! Niestety, nie wszystkie z nas natura obdarzyła długimi, zagęszczonymi brwiami i rzęsami - stąd wiele z nas próbuje ratować się doczepianymi. Są jednak domowe sposoby, by brwi i rzęsy jeszcze szybciej rosły, a przez to wydawały się gęstsze!
 • Czyszczenie rozmazanego tuszu - jak zrobić to dobrze?

  Rozmazany tusz do rzęs to zmora każdej kobiety - każdej z nas zdarza się od czasu do czasu, że tusz spłynie, niekiedy też same pobrudzimy nim delikatną skórę wokół oka. Jak więc wyczyścić plamki tuszu, by jednocześnie nie zniszczyć całego makijażu? To banalnie proste, jednak trzeba być bardzo ostrożnym! Zobaczcie nasz poradnik, jak szybko wyczyścić rozmazany tusz!