rzęsy

Artykuły - Rzęsy (82)

Filmy - Rzęsy (9)

 • Domowe sposoby na porost brwi i rzęs

  Gęste, długie brwi i rzęsy niemal zawsze były uważane za piękne - dodają nam zalotności, sprawiają, że wydajemy się młodsze i jeszcze piękniejsze! Niestety, nie wszystkie z nas natura obdarzyła długimi, zagęszczonymi brwiami i rzęsami - stąd wiele z nas próbuje ratować się doczepianymi. Są jednak domowe sposoby, by brwi i rzęsy jeszcze szybciej rosły, a przez to wydawały się gęstsze!
 • Czyszczenie rozmazanego tuszu - jak zrobić to dobrze?

  Rozmazany tusz do rzęs to zmora każdej kobiety - każdej z nas zdarza się od czasu do czasu, że tusz spłynie, niekiedy też same pobrudzimy nim delikatną skórę wokół oka. Jak więc wyczyścić plamki tuszu, by jednocześnie nie zniszczyć całego makijażu? To banalnie proste, jednak trzeba być bardzo ostrożnym! Zobaczcie nasz poradnik, jak szybko wyczyścić rozmazany tusz!
 • Dziecko zdziwiło się, gdy w ręce zobaczyła rzęsy mamy

  Dziewczynka zdziwiła się kiedy zobaczyła nagle, że trzyma sztuczne rzęsy swojej mamy w rączce.
 • Co zrobić, by zalotka była skuteczniejsza?

  Zalotka to świetne urządzenie, bez którego trudno idealnie zakręcić rzęsy. Wiele kobiet narzeka jednak na jej niewielką skuteczność, która zwykle nasila się wraz ze zużywaniem sprzętu. Co zrobić, by ekspresowo zakręcić rzęsy zalotką, a efekt był trwalszy? Zobaczcie ten prosty trik!