mobtech - 'Rzeczpospolita'

Artykuły - 'Rzeczpospolita' (34)

 • To koniec Telekomunikacji Polskiej?

  To koniec Telekomunikacji Polskiej?

  Od wkroczenia na polski rynek komórkowej sieci Orange minęło już trochę czasu. Od debiutu w Polsce firma ta ściśle współpracowała z Telekomunikacją Polską, współdzieląc z nią między innymi salony sprzedaży. "Rzeczpospolita" poinformowała, że obie firmy mogą już niedługo występować pod wspólnym znakiem. Kiedy możemy się tego spodziewać?
 • Samsung w Polsce lepszy od Nokii

  Samsung w Polsce lepszy od Nokii

  W czwartym kwartale minionego roku koreański Samsung pokonał fińską Nokię na polskim rynku w liczbie sprzedanych smartfonów - wynika z danych udostępnionych przed IDC, na które powołuje się dziennik "Rzeczpospolita".
 • UKE: Do 2015 roku internet dla każdego

  UKE: Do 2015 roku internet dla każdego

  Urząd Komunikacji Elektronicznej ma już gotową nową strategię - informuje "Rzeczpospolita". Najważniejszym celem urzędu jest zapewnienie powszechnego dostępu do internetu każdemu Polakowi.
 • Polska internetową pustynią

  Polska internetową pustynią

  Pod względem dostępu do sieci i jej wykorzystania nasz kraj wyprzedziły nie tylko państwa UE, ale nawet Ukraina - alarmuje "Rzeczpospolita".
 • Telefonica wchodzi do Polski

  Telefonica wchodzi do Polski

  Na polskim rynku telefonicznym wkrótce zadebiutuje nowy gracz. Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", swoją działalność w Polsce planuje rozpocząć hiszpański operator telekomunikacyjny Telefonica.
 • Polacy kupują drogie komórki

  Polacy kupują drogie komórki

  Polacy chcą posiadać nowoczesne telefony komórkowe. Jak informuje "Rzeczpospolita", powołując się raport GfK Polonia, sprzedaż zaawansowanych telefonów w Polsce wzrosła w 2008 roku aż o 60 procent.
 • Będzie taniej ze stacjonarnego

  Będzie taniej ze stacjonarnego

  W tym roku połączenia z telefonami komórkowymi z numerów stacjonarnych będą o kilkadziesiąt procent tańsze. Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", Urząd Komunikacji Elektronicznej jeszcze w tym tygodniu wyda niezbędne dokumenty.
 • Koniec sieci Era - początek T-Mobile

  Koniec sieci Era - początek T-Mobile

  Czy marka Era zniknie z rynku? Trwające od ponad 2 lat spekulacje mogą okazać się prawdą. Era w następnym roku zmieni nazwę na T-Mobile Polska - doniosła "Rzeczpospolita".
 • Telekomunikacja Polska zniknie z rynku?

  Telekomunikacja Polska zniknie z rynku?

  W przeciągu kilku lat z polskiego rynku telekomunikacyjnego może zniknąć Telekomunikacja Polska, Era czy POP. Jak informuje "Rzeczpospolita", światowe koncerny rezygnują z niepasujących do ich strategii marek.
 • Nokia gra z T-Mobile

  Nokia gra z T-Mobile

  Fiński producent telefonów komórkowych Nokia podpisała z T-Mobile umowę o świadczeniu usług internetowych klientom w Europie - czytamy w "Rzeczpospolitej".