Ryszarda F.

Artykuły - Ryszarda F. (10)

 • Sztukatułka: Trójwymiarowa baśń o wydmuchiwaniu szkła

  Sztukatułka: Trójwymiarowa baśń o wydmuchiwaniu szkła

  ​Lina nad pracownią hutniczą, drewniane mostki i strumień lawy w szczelinie skalnej. Produkcję szkła w baśniowym wydaniu - przedstawioną na trójwymiarowym malowidle - można deptać do woli w pewnej klatce schodowej...
 • Areszt dla "Fryzjera" - głównego oskarżonego w procesie o korupcję w piłce nożnej

  Sąd wydał decyzję o aresztowaniu Ryszarda F., ps. Fryzjer, głównego oskarżonego w procesie dot. korupcji w piłce nożnej. Mężczyzna uchylał się od badań lekarskich, które miały zdecydować, czy może uczestniczyć w procesie - poinformował wrocławski sąd.
 • Nie rozpoczął się proces w sprawie korupcji w piłce nożnej

  Przed wrocławskim sądem okręgowym nie rozpoczął się w poniedziałek kolejny proces w sprawie korupcji w piłce nożnej. Na ławie oskarżonych mieli zasiąść Ryszard F. ps. Fryzjer oraz 37 osób, m.in. byli sędziowie piłkarscy, obserwatorzy PZPN, działacze, piłkarze.
 • Kolejne zarzuty wobec "Fryzjera"

  Kolejne zarzuty wobec "Fryzjera"

  Kolejne zarzuty o charakterze korupcyjnym postawiła wrocławska Prokuratura Apelacyjna byłemu selekcjonerowi piłkarskiej reprezentacji Polski Januszowi W. oraz byłemu działaczowi piłkarskiemu Ryszardowi F. pseud. Fryzjer.
 • "Fryzjer" wreszcie skazany!

  "Fryzjer" wreszcie skazany!

  Na 4 lata więzienia skazał w piątek Sąd Okręgowy we Wrocławiu byłego prezesa Arki Gdynia Jacka M., a działacza piłkarskiego Ryszarda F., "Fryzjera", na 3,5 roku. Obaj usłyszeli wyroki za korupcję w piłce nożnej. Sąd orzekł, że działali w zorganizowanej grupie przestępczej, która ustawiała wyniki meczów z udziałem Arki.
 • Chcą uniewinnienia "Fryzjera"

  Chcą uniewinnienia "Fryzjera"

  Wygłaszanie mów końcowych rozpoczęli w piątek przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu obrońcy oskarżonych w procesie dotyczącym korupcji w klubie piłkarskim Akra Gdynia. Na ławie oskarżonych zasiadło 17 działaczy sportowych, sędziów oraz m.in. b. prezes Arki Gdynia Jacek M. oraz b. działacz piłkarski Ryszard F. pseudonim "Fryzjer".
 • Dać spokój "Fryzjerowi"?!

  Dać spokój "Fryzjerowi"?!

  Obrońca Ryszarda F., profesor Piotr Kruszyński w wywiadzie dla "Dziennika" oświadczył: "Robienie z "Fryzjera" herszta groźnej grupy przestępczej to jakiś absurd". Racja! Zapewne "Fryzjer" był schorowanym rencistą, który wiódł spokojnie życie w miejscowości Zielonagóra, a jego hobby to telefonowanie.
 • Ryszard F. - ojciec chrzestny

  Ryszard F. - ojciec chrzestny

  Symbolizujący korupcję w polskiej piłce nożnej Ryszard F. zyskał pseudonim "Fryzjer" dzięki swojej zawodowej przeszłości. Także na ligowych boiskach "golił" na całego!
 • Listkiewicz: Znam Ryszarda F.

  Listkiewicz: Znam Ryszarda F.

  Znam Ryszarda F., ale nasze kontakty służbowe były sporadyczne, a towarzysko się z nim nie spotykałem, zeznał we wtorek przed wrocławskim sądem były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN) Michał Listkiewicz. Wystąpił on jako świadek w procesie dotyczącym korupcji w polskiej piłce nożnej.
 • "Fryzjer" wyszedł na wolność

  Ryszard F., pseud. Fryzjer, wpłacił 30 tys. kaucji i opuścił w piątek wrocławski areszt, gdzie przebywał od czerwca 2006 r. Mężczyzna jest jednym z głównych oskarżonych w toczącym się przed wrocławskim sądem procesie, dotyczącym korupcji w piłce nożnej.