Ryszard Czarnecki

Synonimy:
Czarnecki Ryszard,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ryszard Czarnecki (79)

 • Ryszard Czarnecki wiceprezesem PZPS-u

  Ryszard Czarnecki wiceprezesem PZPS-u

  Znany polityk Ryszard Czarnecki oraz prawnik Piotr Stolarski weszli do zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Czarnecki został wiceprezesem ds. międzynarodowych.
 • Impeachment Czarneckiego. "Będę się odwoływał"

  Impeachment Czarneckiego. "Będę się odwoływał"

  "Gdyby głosy były liczone jak zawsze, czyli głosy wstrzymujące i głosy przeciw razem, a głosy za odwołaniem osobno, dalej byłbym wiceprzewodniczącym europarlamentu" - ocenił europoseł Ryszard Czarnecki (PiS), odnosząc się do głosowania, w wyniku którego stracił funkcję wiceszefa PE.
 • Ryszard Czarnecki: Nie będę się kajał

  Ryszard Czarnecki: Nie będę się kajał

  "Podtrzymuję krytykę wobec polityków opozycji, którzy donoszą na Polskę, nie będę się kajał" - powiedział w środę wiceszef Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki (PiS), odnosząc się do swojego wtorkowego spotkania z przewodniczącym PE Antonio Tajanim.
 • Ryszard Czarnecki: Nie nazwałem Róży Thun szmalcownikiem

  Ryszard Czarnecki: Nie nazwałem Róży Thun szmalcownikiem

  "Nie mogę przepraszać za słowa, których nie wypowiedziałem, porównałem negatywne postawy w polskiej historii" - powiedział w czwartek w Polsat News wiceprzewodniczący PE Ryszard Czarnecki (PiS).
 • Ryszard Czarnecki: Przystąpiono do ataku na mnie

  Ryszard Czarnecki: Przystąpiono do ataku na mnie

  "Przystąpiono do ataku na mnie. Robią to dokładnie ci sami ludzie, którzy w grudniu głosowali za antypolską rezolucją. Opowiedzieli się za sankcjami przeciwko Polsce w grudniu, a w styczniu za sankcjami przeciwko Czarneckiemu" - powiedział w Telewizji Republika wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki (PiS).
 • Ryszard Czarnecki przed spotkaniem Duda-Kaczyński

  Ryszard Czarnecki przed spotkaniem Duda-Kaczyński

  "Myślę, że prezydent Andrzej Duda skorzysta z wielkiego doświadczenia politycznego Jarosława Kaczyńskiego" - mówi europoseł PiS Ryszard Czarnecki o spotkaniu prezesa PiS z prezydentem. Europoseł Karol Karski ocenił, że lepiej byłoby, gdyby prezydent podpisał poprzednie ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa.
 • Ryszard Czarnecki ostrzega Niemcy w sprawie reparacji

  Ryszard Czarnecki ostrzega Niemcy w sprawie reparacji

  "Jeżeli Niemcy chcą twardo mówić, że nie będą płacić reparacji, to my tę sprawę umiędzynarodowimy" - zapowiedział wiceszef Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki (PiS). Zdaniem polityków opozycji kwestia reparacji jest przez rząd wykorzystywana instrumentalnie.
 • Czarnecki sceptycznie o terminie referendum w sprawie konstytucji

  Czarnecki sceptycznie o terminie referendum w sprawie konstytucji

  "Warto znaleźć inną datę niż 11 listopada na referendum w sprawie konstytucji" - powiedział europoseł PiS Ryszard Czarnecki. Jego zdaniem, 11 listopada, kiedy przypada 100. rocznica odzyskania niepodległości, powinniśmy szukać i znajdować, tego co łączy Polaków.
 • ​Ryszard Czarnecki: Mistrz pozycjonowania

  ​Ryszard Czarnecki: Mistrz pozycjonowania

  Ryszard Czarnecki nie przysypiał na "House of Cards".
 • Ryszard Czarnecki: Europa przyjmuje muzułmanów, bo tak wypada

  Ryszard Czarnecki: Europa przyjmuje muzułmanów, bo tak wypada

  - Europa jest zakładnikiem politycznej poprawności, która każe przyjmować, bez względu na okoliczności, imigrantów islamskich - mówi w rozmowie z Agnieszką Waś-Turecką wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki. Z europosłem PiS rozmawialiśmy też między innymi o uchodźcach, euro i pakiecie klimatycznym.

Zdjęcia - Ryszard Czarnecki (1)

 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Ryszard Czarnecki (22)