rysowanie

Artykuły - Rysowanie (4)

 • Rysowanie jest ważne

  Rysowanie jest ważne

  Kolorowanie, rysowanie, czy też zwykłe gryzmolenie wywołuje uczucie przyjemności i wzmaga subiektywne wrażenie bycia kreatywnym – zawiadamia czasopismo „The Arts in Psychotherapy”.
 • Katarzyna Gryga, Suka

  Katarzyna Gryga, Suka

  Przykuwająca, porywająca, prowokująca proza Katarzyny Grygi.
 • Rysowanie po ekranie LCD

  Rysowanie po ekranie LCD

  Cyfrowe szkicowanie po całej powierzchni ciekłokrystalicznego panelu? Taką funkcję posiadają tablety LCD marki VisBoard.
 • Rysowanie i malowanie od podstaw

  Rysowanie i malowanie od podstaw

  "Rysowanie i malowanie od podstaw" to bogato ilustrowany poradnik dla wszystkich artystów.

Filmy - Rysowanie (38)

 • Mama nie mogła uwierzyć. Syn rysował "drogę"

  Syn bawił się sam w pokoju. Mama w tym czasie przygotowała posiłek i zaplanowała resztę dnia. Po czasie poszła sprawdzić co robi dziecko. Zobaczcie sami.
 • Stempel z balonów

  Dzieci bezustannie wymagają nowości - nie cierpią nudy, więc albo same szukają nowych przygód, zajęć i sposobów na dobrą zabawę, albo liczą na pomoc dorosłych. Jeśli brakuje wam już pomysłów, jak zająć swoje dziecko, spróbujcie pokazać mu nietypowy sposób na tworzenie obrazów - oto jak zrobić stempel z balonów. Wystarczy trochę farby, nadmuchane baloniki i trochę papieru - dzieci będą zachwycone!
 • Jak narysować szklaną kulę?

  Rysowanie nie musi być trudne! Wielu z nas poddaje się po pierwszych próbach, myśląc, że nie ma szans na tworzenie prostych, ale efektownych rysunków. Nic bardziej mylnego. Zobaczcie nasz poradnik - w kilka chwil pokażemy wam, jak narysować szklaną kulę - to dziecinnie proste!
 • Jak narysować usta? Poradnik krok po kroku

  Rysowanie nie musi być trudne! Wielu z nas poddaje się po pierwszych próbach, myśląc, że nie ma szans na tworzenie prostych, ale efektownych rysunków. Nic bardziej mylnego. Zobaczcie nasz poradnik - w kilka chwil pokażemy wam, jak narysować usta - to dziecinnie proste!