ryby

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
ryby (Przepisy kulinarne) ,

Artykuły - Ryby (252)

Filmy - Ryby (27)

  • Próbował złowić ryby. Był tylko jeden problem...

    Kot zauważył, że pod pokrywą lodu jaka ostała się jeszcze na oczku wodnym, pływają ryby. Zaciekawiony próbował je złowić. Będzie musiał się jednak obejść smakiem...
  • Przepis na dorsza w szynce z chrzanem

    Doskonały w smaku dorsz otoczony szynką z pysznym dodatkiem chrzanu to przepis, który zachwyci twoich gości. Delikatny dorsz, chrupiąca szynka i ostry chrzan tworzą idealną kompozycję, której nie powstydzi się żaden szef kuchni.
  • Złowił rybę, rozciął i... nie uwierzysz, co było w środku!

    Zanieczyszczenie wód to dramat dla żyjących tam ryb. Ale odbija się to także na nas. Oto, co pewien rybak z Kostaryki znalazł we wnętrzu złowionej ryby. Szok i niedowierzanie!
  • Za 40 lat ryby mogą zniknąć z mórz i oceanów

    Około 30 proc. światowych zasobów ryb jest przełowionych, a aż 60 proc. poławianych na najwyższym możliwym poziomie. Problem jest na tyle poważny, że bez podjęcia odpowiednich działań za 40 lat poławiane ryby mogą zniknąć z mórz i oceanów świata, a tym samym ze sklepów i naszych stołów. Kto może to zmienić i jak? Dużą rolę odgrywają codzienne wybory konsumentów ryb i owoców morza podczas zakupów. WWF podpowiada, co zrobić, by nasz wybór produktów rybnych nie wpływał negatywnie na środowisko i różnorodność biologiczną mórz i oceanów.