Ryan Gosling

Synonimy:
Gosling Ryan,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ryan Gosling (89)

 • Ryan Gosling wilkołakiem u Leigh Whannella

  Ryan Gosling wilkołakiem u Leigh Whannella

  Znamy nazwisko reżysera, który zrealizuje kolejny film o klasycznych potworach ze stajni studia Universal. Produkcję zatytułowaną "The Wolfman", w której w postać tytułowego wilkołaka wcieli się Ryan Gosling, wyreżyseruje Leigh Whannell. Będzie to drugi w jego karierze klasyczny horror Universalu po niedawnym "Niewidzialnym człowieku". Film wyprodukuje studio Blumhouse.
 • Ryan Gosling w roli wilkołaka?

  Ryan Gosling w roli wilkołaka?

  "Jak na seryjnego mordercę, był bardzo przystojnym mężczyzną" - tak bohatera filmu "Po północy" scharakteryzował Quentin Tarantino. Podobnie będzie można powiedzieć o Ryanie Goslingu, jeśli do skutku dojdzie projekt, do udziału w którym jest on przymierzany. Jak na wilkołaka, jest bardzo przystojnym mężczyzną.
 • Ryan Gosling znów zagra astronautę

  Ryan Gosling znów zagra astronautę

  Jak podaje serwis "Deadline", w decydującą fazę wchodzą negocjacje pomiędzy studiem filmowym MGM a Andym Weirem, mające na celu zakup praw do ekranizacji jego książki "Project Hail Mary". W grę wchodzi siedmiocyfrowa suma. Powieść ma ukazać się na wiosnę przyszłego roku, a główną rolę w filmie na jej podstawie zagra Ryan Gosling.
 • Ryan Gosling i jego trudne dzieciństwo

  Ryan Gosling i jego trudne dzieciństwo

  Został wyrzucony ze szkoły po tym, jak przyniósł tam zestaw noży, którymi rzucał w swoich rówieśników. Ryan Gosling wziął przykład z Rambo, którego postacią zafascynował się po obejrzeniu "Pierwszej krwi". 12 listopada aktor skończył 39 lat.
 • Ryan Gosling: W dzieciństwie naśladował Rambo

  Ryan Gosling: W dzieciństwie naśladował Rambo

  Został wyrzucony ze szkoły po tym, jak przyniósł tam zestaw noży, którymi rzucał w swoich rówieśników. Ryan Gosling wziął przykład z Rambo, którego postacią zafascynował się po obejrzeniu "Pierwszej krwi".
 • Justin Bieber jest kuzynem znanego aktora

  Justin Bieber jest kuzynem znanego aktora

  Kanadyjski gwiazdor pop Justin Bieber odkrył właśnie, że ma w rodzinie słynnego aktora! Jego dalekim krewnym okazał się urodzony w Ontario w Kanadzie, dwukrotnie nominowany do Oscara... Ryan Gosling.
 • Justin Bieber kuzynem... Ryana Goslinga

  Justin Bieber kuzynem... Ryana Goslinga

  Kanadyjski gwiazdor pop Justin Bieber odkrył właśnie, że ma w rodzinie słynnego aktora! Jego dalekim krewnym okazał się urodzony w Ontario, dwukrotnie nominowany do Oscara Ryan Gosling.
 • Harrison Ford i Ryan Gosling o filmie "Blade Runner 2049"

  Harrison Ford i Ryan Gosling o filmie "Blade Runner 2049"

  - To jest dobry film, kawał porządnej rozrywki - mówi Harrison Ford o filmie "Blade Runner 2049", w którym u jego boku występuje Ryan Gosling. Na ekrany polskich kin produkcja trafi w najbliższy piątek, 6 października.
 • "Song to Song": Ryan Gosling znów śpiewa

  "Song to Song": Ryan Gosling znów śpiewa

  19 maja na ekrany trafi "Song to Song", rock’n’rollowe love story mistrza kina Terrence’a Malicka (Badlands", "Drzewo życia", "Cienka czerwona linia", "Niebiańskie dni"), z Ryanem Goslingiem ("La La Land", "Drive") w roli marzącego o karierze muzyka BV. Partnerują mu Rooney Mara ("Dziewczyna z tatuażem"), Michael Fassbender ("Wstyd", "Prometeusz") i Natalie Portman ("Jackie", "Czarny łabędź").
 • Oscary 2017: Justin Timberlake, Auli'i Cravalho i John Legend zaśpiewali na gali

  Oscary 2017: Justin Timberlake, Auli'i Cravalho i John Legend zaśpiewali na gali

  W trakcie ceremonii rozdania Oscarów zobaczyliśmy wykonania utworów nominowanych do nagrody w kategorii piosenka filmowa. Na scenie pojawili się m.in. Justin Timberlake oraz 16-letnia Auli'i Cravalho.

Zdjęcia - Ryan Gosling (3)

 • film.interia.pl
  Najgorętsze pary show-biznesu
 • film.interia.pl
  Eva Mendes: Dlaczego zniknęła z ekranu?
 • muzyka.interia.pl
  Aktorzy śpiewają i nagrywają płyty

Filmy - Ryan Gosling (7)

 • Ryan Gosling stwierdził, że kobiety są lepsze od mężczyzn - źródło: Cover Video / x-news

 • "Gangster Squad. Pogromcy mafii" - na Blu-Ray i DVD

  Los Angeles, rok 1949. Miastem rządzi bezwzględny mafioso Mickey Cohen (Sean Penn). Opłaca morderców, kontroluje polityków, handluje bronią i narkotykami. Zastraszona policja biernie obserwuje jak do jego kieszeni wpływają kolejne strumienie brudnych pieniędzy. Nikt nie ma odwagi mu się przeciwstawić. Nawet najbardziej doświadczeni gliniarze wolą schodzić mu z drogi. Wszystko się zmienia, gdy na ulicach miasta pojawia się "Gangster Squad" - grupa niepozornych policjantów, dowodzona przez Johna O'Marę (Josh Brolin) i Jerry'ego Wootersa (Ryan Gosling), która postanawia zniszczyć imperium Cohena.
 • Ryan Gosling: Zaczęło się od fantazji

  Ryan Gosling w filmie "Drugie oblicze" gra kaskadera motocyklistę, który w celu zapewnienia rodzinie właściwego utrzymania, zaczyna napadać na banki. Aktor opowiada o zbiegu okoliczności - jego fantazjowanie o sposobach napadu na bank zbiegło się z powstaniem scenariusza filmu.
 • Eva Mendes: Musiałam w tym uczestniczyć!

  Eva Mendes w filmie "Drugie oblicze" u boku Ryana Goslinga gra kobietę, która po przelotnym romansie zostaje matką, ale wtedy jej kłopoty dopiero się zaczynają, ponieważ ojciec dziecka - lekkomyślny motocyklowy kaskader lubiący ryzyko, zaczyna napadać na banki, żeby zarobić na rodzinę.