Ryan Gosling

Synonimy:
Gosling Ryan,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ryan Gosling (164)

 • Harrison Ford i Ryan Gosling o filmie "Blade Runner 2049"

  Harrison Ford i Ryan Gosling o filmie "Blade Runner 2049"

  - To jest dobry film, kawał porządnej rozrywki - mówi Harrison Ford o filmie "Blade Runner 2049", w którym u jego boku występuje Ryan Gosling. Na ekrany polskich kin produkcja trafi w najbliższy piątek, 6 października.
 • "Song to Song": Ryan Gosling znów śpiewa

  "Song to Song": Ryan Gosling znów śpiewa

  19 maja na ekrany trafi "Song to Song", rock’n’rollowe love story mistrza kina Terrence’a Malicka (Badlands", "Drzewo życia", "Cienka czerwona linia", "Niebiańskie dni"), z Ryanem Goslingiem ("La La Land", "Drive") w roli marzącego o karierze muzyka BV. Partnerują mu Rooney Mara ("Dziewczyna z tatuażem"), Michael Fassbender ("Wstyd", "Prometeusz") i Natalie Portman ("Jackie", "Czarny łabędź").
 • Oscary 2017: Justin Timberlake, Auli'i Cravalho i John Legend zaśpiewali na gali

  Oscary 2017: Justin Timberlake, Auli'i Cravalho i John Legend zaśpiewali na gali

  W trakcie ceremonii rozdania Oscarów zobaczyliśmy wykonania utworów nominowanych do nagrody w kategorii piosenka filmowa. Na scenie pojawili się m.in. Justin Timberlake oraz 16-letnia Auli'i Cravalho.
 • Recenzja "La ​La Land - Soundtrack": Nie raczy się odczepić

  Recenzja "La ​La Land - Soundtrack": Nie raczy się odczepić

  Zauroczona para wiruje z gracją przez nasycone rozmaitymi barwami kadry. Ona lekka jak piórko, on pewnym krokiem prowadzi ją przez kolejne melodie. Brzmi jak banał z produkcji filmowej klasy B. Całe szczęście "La La Land", podbijający właśnie serca publiczności film Damiena Chazelle'a, z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem w rolach głównych, to nie tylko piękne opakowanie. Oprócz walorów docenianych przez znawców sztuki filmowej, to także kawał całkiem niezłej, przemyślanej muzyki, we wszystkich barwach, które przewijają się przez ekran.
 • Ryan Gosling o "La La Land": Warto walczyć o marzenia

  Ryan Gosling o "La La Land": Warto walczyć o marzenia

  "Świetnie się złożyło, że był to nasz trzeci wspólny film. Tak dobrze się znaliśmy, że mogliśmy od razu przejść do konkretów" - mówi Ryan Gosling o pracy z Emmą Stone na planie musicalu "La La Land". Film zadebiutuje na ekranach polskich kin 20 stycznia 2017 roku.
 • Ryan Gosling: Od "Klubu Myszki Miki" do roli w musicalu "La La Land"

  Ryan Gosling: Od "Klubu Myszki Miki" do roli w musicalu "La La Land"

  Rola Ryana Goslinga w filmie "La La Land" jest połączeniem jego umiejętności nie tylko w zakresie aktorskim, ale i muzycznym. Nie wszyscy wiedzą, że Kanadyjczyk ma spore doświadczenie w świecie dźwięków, a w dorobku nawet płytę.
 • Ryan Gosling jako astronauta Neil Armstrong

  Ryan Gosling jako astronauta Neil Armstrong

  ​Po sukcesie musicalu "La La Land", reżyser Damien Chazelle i aktor Ryan Gosling postanowili ponownie połączyć siły. Panowie pracują nad filmową biografią astronauty Neila Armstronga.
 • Ryan Gosling śpiewa i tańczy

  Ryan Gosling śpiewa i tańczy

  Zagorzały skinhead ("Fanatyk"), mąż ratujący związek ("Blue Valentine"), bezimienny kierowca ("Drive"), przebiegły bankier ("The Big Short") ale przede wszystkim równy gość ("Nice Guys. Równi goście"). Ryan Gosling to obecnie najgorętsze nazwisko w Hollywood. Już niebawem urzeknie widzów, a przede wszystkim panie, nastrojowym jazzem. "La La Land" najnowszy film z jego udziałem na ekranach kin zagości 20 stycznia 2017 roku.
 • ​Eva Mendes i Ryan Gosling już oficjalnie małżeństwem!

  ​Eva Mendes i Ryan Gosling już oficjalnie małżeństwem!

  Eva Mendes i Ryan Gosling wzięli ślub. Po pięciu latach wspólnego życia para powiedziała sobie "tak". Ceremonia zaślubin odbyła się ponoć już kilka miesięcy temu. Do tej pory aktorom udawało się zachowywać swój stan cywilny w tajemnicy. 42-letnia Eva i 35-letni Ryan są rodzicami dwóch córek - Esmeraldy i Amady.
 • Idealni na wakacje

  Idealni na wakacje

  Patrząc na nich, nie dziwi fakt, że są na ustach wszystkich. Oto aktorzy, z którymi na plaży (i nie tylko) byłoby, o czym... rozmawiać. Takiemu towarzystwu w upalny dzień żadna z pań nie mogłaby się oprzeć!

Zdjęcia - Ryan Gosling (1)

 • muzyka.interia.pl
  Aktorzy śpiewają i nagrywają płyty

Filmy - Ryan Gosling (7)

 • Ryan Gosling stwierdził, że kobiety są lepsze od mężczyzn - źródło: Cover Video / x-news

 • "Gangster Squad. Pogromcy mafii" - na Blu-Ray i DVD

  Los Angeles, rok 1949. Miastem rządzi bezwzględny mafioso Mickey Cohen (Sean Penn). Opłaca morderców, kontroluje polityków, handluje bronią i narkotykami. Zastraszona policja biernie obserwuje jak do jego kieszeni wpływają kolejne strumienie brudnych pieniędzy. Nikt nie ma odwagi mu się przeciwstawić. Nawet najbardziej doświadczeni gliniarze wolą schodzić mu z drogi. Wszystko się zmienia, gdy na ulicach miasta pojawia się "Gangster Squad" - grupa niepozornych policjantów, dowodzona przez Johna O'Marę (Josh Brolin) i Jerry'ego Wootersa (Ryan Gosling), która postanawia zniszczyć imperium Cohena.
 • Ryan Gosling: Zaczęło się od fantazji

  Ryan Gosling w filmie "Drugie oblicze" gra kaskadera motocyklistę, który w celu zapewnienia rodzinie właściwego utrzymania, zaczyna napadać na banki. Aktor opowiada o zbiegu okoliczności - jego fantazjowanie o sposobach napadu na bank zbiegło się z powstaniem scenariusza filmu.
 • Eva Mendes: Musiałam w tym uczestniczyć!

  Eva Mendes w filmie "Drugie oblicze" u boku Ryana Goslinga gra kobietę, która po przelotnym romansie zostaje matką, ale wtedy jej kłopoty dopiero się zaczynają, ponieważ ojciec dziecka - lekkomyślny motocyklowy kaskader lubiący ryzyko, zaczyna napadać na banki, żeby zarobić na rodzinę.