Rumunia

Artykuły - Rumunia (461)

Filmy - Rumunia (36)

 • Wpadka ministra sportu Rumunii. Nie miał spodni. Wideo

  Ionut Stroe niedawno rozmawiał z dziennikarzami przez kamerę internetową, która spadła, a oczom telewidzów zamiast długich spodni ukazały się szorty.
 • Plaga niedźwiedzi w dużym europejskim kraju

  Niedźwiedzie to plaga rumuńskich wiosek. Zwierzęta podchodzą pod domy, nie unikają bliskich spotkań z ludźmi. Niestety - spotkania te bywają bardzo groźne.
 • Dzika Rumunia - jakie atrakcje oferuje?

  L.U.C oraz jego partnerka Justyna Posadzy tym razem wybrali się na wyjazd z kamerą do Rumunii. Wspólnie odwiedzili transylwańskie, średniowieczne zamki oraz przemierzyli na kładach dzikie tereny, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki. Jak wyglądała ich podróż? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Polacy za granicą - Rumunia (Bukareszt)

  Winnice Gruzji, lodowce Islandii, plaże Cypru, zaułki Istambułu - czy w tych miejscach spotkamy naszych rodaków? Oczywiście! Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. W nowym programie "Polacy za granicą" spotkacie ciekawych ludzi, poznacie ich pasje oraz odkryjecie niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje.