rozrywki

Artykuły - Rozrywki (340)

 • Wypadek w Disneylandzie. Wagon odczepił się od składu

  W wypadku w parku rozrywki Disneyland pod Paryżem lekko ranne zostały cztery osoby. Jeden z wagonów kolejki parowej odczepił się od składu.
 • 2 biliony dolarów na rozrywkę i media

  2 biliony dolarów na rozrywkę i media

  Do 2016 roku, globalne wydatki na rozrywkę i media przekroczą 2 biliony dolarów - wynika z raportu firmy doradczej PwC. Nasz rynek będzie rosnąć szybciej niż w Europie Zachodniej. Do 2016 roku osiągnie wartość 12 milairdów 700 milionów dolarów.
 • Z ułańską fantazją

  Z ułańską fantazją

  Po wypiciu toastów przemówił major Jerzy Szpaczyński, wzywając obecnych do koleżeńskiej współpracy w służbie i współżycia towarzyskiego poza służbą.
 • Sekretny kodeks Bracholi

  Sekretny kodeks Bracholi

  W tajemniczym kodeksie czytamy: "Jeśli Brachol rozbierze się do naga w szatni, reszta Bracholi uda, że nie dzieje się nic niezwykłego i jednocześnie natychmiast odwróci wzrok. W razie wątpliwości, pamiętaj o starym przysłowiu: "Kiedy ręcznik leci na ziemię, twoje oczy winny podążyć za nim"."
 • Chiny: "Policja rozrywkowa" ogranicza "randki w ciemno"

  Komunistyczna Partia Chin ogranicza obywatelom dostęp do programów rozrywkowych w telewizji. Od stycznia w Państwie Środka kablowe stacje telewizyjne będą obowiązywały specjalne limity na rozrywkę.
 • Rosyjska ruletka, czyli rzecz o carskiej fantazji miliarderów. Bez umiaru

  Rosyjska ruletka, czyli rzecz o carskiej fantazji miliarderów. Bez umiaru

  Fantazja Rosjan zawsze była imponująca, wbrew naturze, wbrew wszelkiej logice. Zawracanie biegu rzeki, ścinanie góry przez pół, prywatne autostrady w Tajdze, to tylko niektóre z jej spektakularnych wybryków. W czym tkwi fenomen owej nieujarzmionej wyobraźni - czy to kwestia mentalności, czy liczby zer na koncie?
 • Bloober Team idzie na NewConnect

  Bloober Team, spółka zajmująca się tworzeniem gier na konsole z przeznaczeniem do cyfrowej dystrybucji, planuje zadebiutować na rynku NewConnect w drugim kwartale 2011 roku.
 • Nintendo Wii - konsola dla wszystkich

  Nintendo Wii - konsola dla wszystkich

  Boisko, stok narciarski, parkiet taneczny, stół do ping-ponga i siłownia w jednym. O czym mowa? O konsoli Nintendo Wii, która zrewolucjonizowała sposób, w jaki gramy. Postanowiliśmy ją sprawdzić.
 • 13 proc. Polaków obstawia bukmacherskie zakłady sportowe

  13 proc. Polaków obstawia bukmacherskie zakłady sportowe

  Jak wynika z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP, 13 proc. dorosłych Polaków brało kiedykolwiek udział w bukmacherskich zakładach sportowych, co stanowi niemal 5 mln mieszkańców naszego kraju. Istotnie statystycznie częściej są to młodzi mężczyźni. Według opinii respondentów uczestnictwo w zakładach jest dla graczy przede wszystkim atrakcyjną formą rozrywki, sposobem spędzania czasu wolnego.
 • Do szkoły nie musi być blisko

  Do szkoły nie musi być blisko

  Dostępność komunikacji publicznej to najważniejszy czynnik, jaki kupujący biorą pod uwagę wybierając lokalizację mieszkania. Najmniejsze znaczenie ma dostępność rozrywki - wskazują dane Home Broker.

Filmy - Rozrywki (1)