rozruch

Artykuły - Rozruch (25)

 • Rozruch wielkiego pieca w hucie ArcelorMittal po zakończeniu ŚDM

  Rozruch wielkiego pieca w hucie ArcelorMittal po zakończeniu ŚDM

  Rozruch - po remoncie - wielkiego pieca w krakowskiej hucie ArcelorMittal Poland planowany przed ŚDM, nastąpi jednak po zakończeniu tego wydarzenia. W czasie rozruchu może bowiem wystąpić zwiększona emisja gazów.
 • Druga dostawa gazu LNG na rozruch gazoportu

  Druga dostawa gazu LNG na rozruch gazoportu

  Metanowiec "Al Nuaman" z drugim transportem skroplonego gazu ziemnego wpłynął w poniedziałek do gazoportu w Świnoujściu. Gigantyczna jednostka o długości ponad 315 m ma w swoich ładowniach gaz przeznaczony do technicznego rozruchu gazoportu.
 • Lewandowski: Plaża i dobra książka

  Lewandowski: Plaża i dobra książka

  Odpoczynek, spacer po plaży, krótki rozruch i dobra książka - tak spędza ostatnie godziny przed decydującą walką o medal 20. lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Barcelonie w biegu na 800 m spędził jeden z głównych faworytów - Marcin Lewandowski.
 • Kraje najbardziej sprzyjające rozwojowi technologii

  Kraje najbardziej sprzyjające rozwojowi technologii

  Wg najnowszych badań, USA tracą grunt pod nogami, ponieważ okazało się, że rozbudowa szerokopasmowych sieci nie stała się rozwiązaniem dobrym na wszystko. Dolina Krzemowa powoli traci dystans do innego centrum nowych technologii - Krzemowych Fiordów...
 • W Lotosie rozruch

  Prace na budowie instalacji produkcji wodoru (HGU) w gdańskiej rafinerii Grupy Lotos dobiegają końca. Rzecznik koncernu Marcin Zachowicz poinformował w poniedziałek, obecnie trwa rozruch mechaniczny. Zakończenie budowy planowane jest na koniec września 2009 roku.
 • Mazda co się sama gasi

  Mazda co się sama gasi

  Mazda wprowadza w nowej "trójce" z dwulitrowym silnikiem układ start-stop nazwany "i-stop".
 • Lech miał tylko rozruch

  Piłkarze poznańskiego Lecha mają już za sobą ciężki bój w rozgrywkach fazy grupowej Pucharu UEFA z hiszpańskim Deportivo La Coruna (1:1).
 • Orły na rozruchu

  Bez kontuzjowanego Jakuba Wawrzyniaka trenowała w niedzielę na Stadionie Śląskim w Chorzowie reprezentacja Polski. Piłkarze, którzy wystąpili w sobotnim meczu z Czechami (2:1), mieli 45-minutowy rozruch, zaś pozostali ćwiczyli znacznie dłużej.
 • Z biurem konstrukcyjno-projektowym od projektu po rozruch

  Z biurem konstrukcyjno-projektowym od projektu po rozruch

  Biura konstrukcyjno-projektowe współpracują z inwestorem na każdym etapie przedsięwzięcia - od wyboru lokalizacji po rozruch fabryki. Kontrakty obejmują już nie tylko opracowanie projektu obiektów, ale i uzyskanie pozwoleń oraz nadzór nad wyborem i pracą wykonawców.
 • Testowy rozruch nowej farbiarni, wybudowanej ze środków pochodzących z emisji akcji serii B.

  Raport bieżący nr 17/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Spółki informuje, że w dniach 16-20.06.2008r. planowany jest testowy rozruch nowej farbiarni, wybudowanej ze środków pochodzących z emisji akcji serii B. Według estymacji Zarządu docelowe moce produkcyjne nowy zakład osiągnie w miesiącu lipcu.Dariusz Nikołajuk - Prezes Zarządu Elżbieta Łępecka - Członek Zarządu