royal

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Royal (producent motocykli ) ,

Artykuły - Royal (216)

 • Royal Dutch Shell przejmie BG Group za 49 mld dolarów

  Royal Dutch Shell przejmie BG Group za 49 mld dolarów

  83,08 procent udziałowców wielkiej firmy paliwowej Royal Dutch Shell zgodziło się na przejęcie BG Group za 49 mld dolarów. To w sektorze energetycznym jedna z największych fuzji w ostatniej dekadzie.
 • Wielkie przejęcie na gazowym rynku

  Wielkie przejęcie na gazowym rynku

  Royal Dutch Shell Plc przejmie brytyjską BG Group Plc za 47 mld funtów (70 mld dol.) w gotówce i akcjach. To największa od dekady transakcja na rynkach gazu i ropy.
 • ASM Group zadebiutuje 18 marca na NewConnect

  ASM Group zadebiutuje w poniedziałek 18 marca na rynku NewConnect - podała giełda w komunikacie.
 • Wielka Brytania: Nowy plan prywatyzacji poczty

  Prywatny kapitał będzie mógł przejąć do 90 proc. brytyjskiej poczty (Royal Mail), a urzędy pocztowe (Post Office) mogą stać się własnością klientów i pracowników - przewiduje projekt opublikowanej w środę ustawy o usługach pocztowych.
 • Sting dziś wystąpi w Poznaniu

  Sting dziś wystąpi w Poznaniu

  Występ Stinga w towarzystwie Royal Philharmonic Concert Orchestra uświetni oficjalne otwarcie Stadionu Miejskiego w Poznaniu - pierwszej z czterech polskich aren przygotowywanych na Euro 2012. Wieczorem na trybunach zasiądzie ponad 30 tysięcy osób.
 • Sting na otwarcie stadionu w Poznaniu

  Sting na otwarcie stadionu w Poznaniu

  Występ Stinga w towarzystwie Royal Philharmonic Concert Orchestra uświetni w poniedziałek oficjalne otwarcie Stadionu Miejskiego w Poznaniu - pierwszej z czterech polskich aren przygotowywanych na piłkarskie mistrzostwa Europy w 2012 roku.
 • Zatwierdzenie umowy z E-Plus Mobilfunk GmbH & Co. KG przez Royal KPN N.V.

  Raport bieżący nr 29/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 27/2010 z dnia 11 sierpnia 2010 r. Zarząd Comarch SA informuje o otrzymaniu informacji o zatwierdzeniu umowy Next Generation Network Planning Service Agreement pomiędzy Comarch AG z siedzibą w Dreźnie, spółką zależną ComArch SA a E-Plus Mobilfunk GmbH & Co. KG z siedzibą w Düsseldorfie w Niemczech przez Royal KPN N.V. z siedzibą w Hadze (warune
 • Opeth świętuje 20. urodziny

  Opeth świętuje 20. urodziny

  Obchodząca w 2010 roku jubileusz 20-lecia działalności, szwedzka grupa Opeth przygotowała dla swoich fanów specjalne DVD "In Live Concert At The Royal Albert Hall".
 • Orzeł i Syrena w służbie sprzymierzeńców

  Orzeł i Syrena w służbie sprzymierzeńców

  Francuzi malowali polskiego białego orła na pojazdach pancernych podczas wojny w Indochinach. Natomiast Brytyjczycy, którzy otrzymali odznakę z warszawską Syrenką w dowód uznania za postawę pod Monte Cassino, zabrali ją całkiem niedawno do Iraku.
 • Sargent i morze

  Sargent i morze

  John Singer Sargent (1856-1925) najbardziej znany jest ze swoich urzekających portretów. W Royal Academy można obecnie oglądać, po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii, wystawę pt. "Sargent and the Sea". Zaprezentowanych jest tu ponad 80 obrazów olejnych, akwareli i rysunków, które ujawniają mniej znaną stronę tego amerykańskiego malarza: pejzaże morskie i scenki nadmorskie namalowane na początku kariery, podczas jego letnich podróży od Paryża po Bretanię, Normadię i Capri oraz dwóch wycieczek transatlantyckich.