rowery

Artykuły - Rowery (61)

Filmy - Rowery (11)

 • Najwięksi truciciele środowiska

  Niemcy lubią jazdę rowerem, starannie segregują śmieci, wzorowo dbają o środowisko. Angelę Merkel okrzyknięto nawet mianem "kanclerz klimatu". Ale czy Niemcy dalej są wzorem do naśladowania?
 • Z dzieckiem na rowerze. Za co odpowiada dorosły?

  Pogoda sprzyja rodzinnym przejażdżkom rowerowym. Kto odpowiada za wypadek rowerowy, w którym uczestniczy dziecko? Co przepisy mówią o przewożeniu dzieci w przyczepkach i w fotelikach? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Chcą pokonać 3800 kilometrów na rowerach. Po co?

  Mitchell Jones i Jamie Marriott, wyruszyli w czwartek (24 maja) w nietypową podróż. Aby wspierać reprezentację Anglii podczas mundialu w Rosji, zamierzają dotrzeć do Wołgogradu na... rowerach. Biorąc pod uwagę, że wyruszyli z Emsworth w Anglii, mają do przebycia ponad 3800 kilometrów. - robimy to dla Fundacji Bobby’ego Moore’a, która wspiera badania nowotworów, upamiętniając mojego byłego trenera Briana Randalla, który zmarł w styczniu. Chcemy oddać mu cześć - powiedział Jones. (RUPTLY/x-news)
 • Złapać oddech w Himalajach - niezwykły wyczyn Bartosza Huzarskiego.

  4 grudnia miała miejsce światowa premiera filmu dokumentalnego Catching Breath o niezwykłym wyzwaniu jakiego podjęło się czworo śmiałków – pokonanie rowerem najwyższej drogi na świecie i pobicie rekordu trasy.