rowerek

Artykuły - Rowerek (5)

 • UOKiK ostrzega przed rowerkami i fotelikami

  UOKiK ostrzega przed rowerkami i fotelikami

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował, że kontrola rowerów dziecięcych i fotelików rowerowych wykazała nieprawidłowości w co czwartym produkcie. Kontrolę w ubiegłym roku przeprowadziła Inspekcja Handlowa.
 • Domowe treningi w czasie epidemii - jakie urządzenia wybrać?

  Domowe treningi w czasie epidemii - jakie urządzenia wybrać?

  Regularne treningi to najlepszy sposób na poprawę samopoczucia, sylwetki oraz zadbanie o układ odpornościowy i energię o każdej porze dnia. Zajęcia sportowe na co dzień kojarzymy z klubami fitness, sekcjami sportowymi, basenem lub bieganiem w parku. Rzeczywiście, w takich miejscach mamy najlepsze warunki do treningów, ale obecna sytuacja zmusiła właścicieli siłowni i klubów do ich czasowego zamknięcia. W dobie pandemii koronawirusa najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem są ćwiczenia wykonywane we własnym domu lub mieszkaniu. Przyjrzyjmy się zatem rodzajom sprzętu, który przyda się przy tworzeniu małej domowej siłowni. Takie rozwiązanie pomoże poprawić sylwetkę w czasie epidemii, ale z pewnością będzie nam służyć również w czasach, gdy zagrożenie zostanie zażegnane.
 • Najlepsze i najgorsze ćwiczenia na brzuch. Jak zrobić wymarzony "sześciopak"

  Najlepsze i najgorsze ćwiczenia na brzuch. Jak zrobić wymarzony "sześciopak"

  W internecie znajdziemy dziesiątki planów treningowych, które mają pomóc zbudować wymarzony "sześciopak". Rzadko jednak porównuje się skuteczność poszczególnych ćwiczeń i tego jak wpływają na rozwój mięśni brzucha. Spróbujemy to teraz zrobić...
 • Bardzo groźny rowerek...

  ...wpisał w tym roku Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) do rejestru produktów niebezpiecznych.
 • Wylicytował rowerek E.T.

  Wylicytował rowerek E.T.

  Wokalista Kasabian Tom Meighan spełnił chłopięce marzenie...