router

Artykuły - Router (99)

 • Tenda AC23 - wszechstronny router

  Tenda AC23 - wszechstronny router

  Tenda AC23 to dwupasmowy, gigabitowy router, który został zaprojektowany dla osób z dostępem do szybkiego łącza internetowego
 • Google Nest Wifi – router z wbudowanym, inteligentnym głośnikiem

  Google Nest Wifi – router z wbudowanym, inteligentnym głośnikiem

  Google postanowiło połączyć inteligentny głośnik z routerem. Nest Wifi zapewnia nie tylko internet, ale również może słuchać poleceń użytkownika.
 • Pierwszy wielofunkcyjny router dla 5G

  Pierwszy wielofunkcyjny router dla 5G

  Niemiecki producent urządzeń sieciowych firma AVM zaprezentowała pierwszy na świecie router dla sieci mobilnej nowej generacji 5G. Nowy FRITZ!Box 6850 5G obsługuje pasma 5G w zakresie sub-6 GHz oraz aktualnie wykorzystywane pasma LTE w Europie.
 • Nowy Nighthawk marki Netgear

  Nowy Nighthawk marki Netgear

  Rodzina routerów od Netgear właśnie powiększyła się o Nighthawk AC2300 Cybersecurity WiFi (RS400). Według producenta jest to idealne rozwiązanie zarówno do domu, jak i firmy – czyli wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko utraty czy wycieku danych.
 • Seria włamań do routerów domowych

  Seria włamań do routerów domowych

  Niezałatane routery celem złośliwej kampanii przejmowania DNS. Cyberprzestępcy manipulując ustawieniami DNS, przekierowują surfujących po sieci użytkowników do złośliwych stron internetowych - twierdzą eksperci firmy Bitdefender.
 • Lanberg AC1750 - superszybki router

  Lanberg AC1750 - superszybki router

  Na rynek trafia router Lanberg AC1750, urządzenie pozwala na dwupasmowy transfer łącznie nawet do 1750 Mbps. Na standardowym paśmie 2.4 GHz można oczekiwać przepustowości na poziomie do 450 Mbps. Bardziej wymagające aplikacje skorzystają z pasma 5 GHz, uzyskującego przepustowość do 1300 Mbps.
 • Botnet zaatakował ponad 100 tysięcy routerów i nadal jest aktywny

  Botnet zaatakował ponad 100 tysięcy routerów i nadal jest aktywny

  Odkryto groźny botnet, który do tej pory zaatakował ponad 100 tysięcy routerów - informują dziennikarze portalu Threatpost. Zagrożenie rozprzestrzenia się za pomocą luki w zabezpieczeniach urządzeń, która została wykryta ponad 5 lat temu. Odpowiada za wysyłanie ogromnych ilości spamu ze skrzynek Hotmail, Outlook oraz Yahoo,
 • Lanberg rozszerza ofertę o serię routerów Wi-Fi

  Lanberg rozszerza ofertę o serię routerów Wi-Fi

  Portfolio marki Lanberg powiększyło się o nową grupę produktów jakim są routery Wi-Fi. Do oferty trafiły trzy modele routerów w standardzie N300, AC1200 oraz AC1750. Jak zapewnia producent, urządzenia powstały po konsultacjach z polskimi operatorami internetowymi (ISP).
 • Ekspertci: "Warto zmienić hasło do naszej sieci Wi-Fi"

  Ekspertci: "Warto zmienić hasło do naszej sieci Wi-Fi"

  Poprzedni rok stał pod znakiem włamań do sieci Wi-Fi obsługujących protokół WPA2. Atak był znany jako KRACK. Fakt ten wywołał duże zaniepokojenie i słusznie. W 2018 roku sytuacja może się powtórzyć.
 • Pół miliona routerów z wirusem śledzącym użytkowników

  Pół miliona routerów z wirusem śledzącym użytkowników

  Jak informuje Niebezpiecznik, zespół Talos firmy Cisco poddał analizie platformę VPNFilter, która okazała się być wyjątkowo niebezpieczna.