Romeo Jozak

Artykuły - Romeo Jozak (108)

Filmy - Romeo Jozak (42)

 • Mosór: Dlaczego Magierze nie dano takiej szansy jak Jozakowi?

  Przed niespełna dwoma tygodniami Romeo Jozak został zwolniony z funkcji szkoleniowca Legii Warszawa. Z zespołem mistrza Polski pracował zaledwie nieco ponad siedem miesięcy, mimo że miał być trenerem na lata. - Przyszedł chłop, naobiecywał. Dostał wszystko, pieniądze na transfery, sztab. To jest ta różnica, że Polakowi się nie ufa, a trenerowi zagranicznemu daje się całe pole do manewru - powiedział Piotr Mosór, były piłkarz Legii. Press Focus/x-news
 • Legia - Zagłębie. Jozak o Dąbrowskim. Wideo

  - Podtrzymuję, że to dobry piłkarz, ale nie na tyle dobry, żeby wywalczyć miejsce w składzie - powiedział trener Legii Romeo Jozak o Macieju Dąbrowskim.
 • Trener Legii Romeo Jozak po 3-0 z Pogonią. Wideo

  Trener Legii Warszawa Romeo Jozak po wygranej nad Pogonią Szczecin 3-0 w 30. kolejce Ekstraklasy.
 • Ekstraklasa. Romeo Jozak o podziale punktów. Wideo

  Po 30. kolejce drużyny Ekstraklasy zostaną podzielone na grupy mistrzowską i spadkową. W tym sezonie zrezygnowano z reguły mówiącej o podziale liczby punktów po fazie zasadniczej. - Tak jest sprawiedliwie, bo każdy zespół zachowa punkty, o które walczył przez cały sezon. Na pewno te spotkania w kolejnej rundzie będą miały większy kaliber niż te z fazy zasadniczej - uważa trener piłkarzy Legii Warszawa Romeo Jozak.