Rolnik szuka żony 6

Artykuły - Rolnik szuka żony 6 (82)

 • Natalia z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub

  Natalia z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub

  Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” znów mieli powód do świętowania. Na ślubnym kobiercu stanęła bowiem Natalia, która przed kamerami próbowała zdobyć serce Sławomira.
 • "Rolnik szuka żony": Kolejny ślub w programie?

  "Rolnik szuka żony": Kolejny ślub w programie?

  Czyżby weselne dzwony wkrótce zabiły kolejnej uczestniczce programu "Rolnik szuka żony"? Według medialnych doniesień jedna z pań walczących o serce rolnika niebawem zmieni stan cywilny.
 • "Rolnik szuka żony 6": Nie są już razem? Jest komentarz

  "Rolnik szuka żony 6": Nie są już razem? Jest komentarz

  Ostatnio w mediach pojawiły się głosy sugerujące, iż Adrian i Ilona, którzy poznali się w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", postanowili się rozstać. Jaka jest prawda?
 • "Rolnik szuka żony": Łukasz znów padł ofiarą wandali

  "Rolnik szuka żony": Łukasz znów padł ofiarą wandali

  Jakiś czas temu Łukasz Sędrowski za pośrednictwem mediów podzielił się smutną informacją; wandale zniszczyli jego pracę, wjeżdżając na jego uprawy. Niedawno uczestnik programu "Rolnik szuka żony" podzielił się kolejnym filmikiem, na którym widać nowe zniszczenia...
 • "Rolnik szuka żony": Seweryn rozstał się z dziewczyną?

  "Rolnik szuka żony": Seweryn rozstał się z dziewczyną?

  Seweryn z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" w finałowych odcinkach podzielił się radosną nowiną o nowej miłości. Czyżby teraz znów był wolny? Mógł go zdradzić ten szczegół...
 • "Rolnik szuka żony": Diana przeszła metamorfozę

  "Rolnik szuka żony": Diana przeszła metamorfozę

  Diana, uczestniczka 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" walczyła o serce Seweryna. Po zakończeniu produkcji TVP kobieta stała się aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się właśnie metamorfozą. Sprawdźcie, jak wygląda!
 • "Rolnik szuka żony": Wciąż są parą?

  "Rolnik szuka żony": Wciąż są parą?

  ​Adrian i Ilona zgłosili się do 6. edycji programu: "Rolnik szuka żony" i... odnaleźli miłość! O tym, że ich związek ma się bardzo dobrze, świadczyć może najnowsze zdjęcie zakochanej pary.
 • Uczestniczka "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze szpitala

  Uczestniczka "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze szpitala

  Na profilu jednej z uczestniczek popularnego programu TVP "Rolnik szuka żony" pojawiło się niedawno niepokojące zdjęcie. Znana z drugiej edycji show Marta pokazała, w jaki sposób walczy z koronawirusem.
 • Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnika" zdradzają ślubne tajemnice

  Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnika" zdradzają ślubne tajemnice

  Tę parę widzowie pokochali kilka lat temu w programie "Rolnik szuka żony". Wiele osób trzymało kciuki za to, by uczucie Ani i Grzegorza przetrwało również poza telewizyjnymi kamerami - i tak się stało! Małżeństwo, które poznało się w drugiej edycji show, w tym roku obchodzi już 4. rocznicę ślubu. Miłość kwitnie, a szczęśliwi zakochani pochwalili się wyjątkowym nagraniem, na którym wspominają ten niezwykły dzień.
 • "Rolnik szuka żony". Uczestniczka nowej edycji wzbudza kontrowersje

  "Rolnik szuka żony". Uczestniczka nowej edycji wzbudza kontrowersje

  Mimo że do kolejnej edycji "Rolnika..." jeszcze kilka miesięcy, produkcja zdradziła sylwetki osób, którzy mają szansę pojawić się w programie. Wśród kandydatów do miłosnego show widzowie poznali Joannę. Zdaniem fanów programu kobieta jednak może mieć spore problemy w odnalezieniu miłości... Stawia za duże wymagania?

Filmy - Rolnik szuka żony 6 (5)

 • "Rolnik szuka żony 6": Co w 10. odcinku? "Nie wie, co stracił"

  Czas na rewizytę! Rolnicy odwiedzają swoje wybranki i poznają ich rodziny oraz przyjaciół. "Chcę zobaczyć jej uśmiechnięte oczy" - mówi Jakub o Ani. "Ucieszyłem się na jej widok" - przyznaje Sławomir, który pojechał do Marty. "Chemia, takie zauroczenie" - dodaje Adrian patrząc na Ilonę. U Seweryna i Marleny chyba tak radośnie nie będzie. "To wszystko było za szybko" - przyznaje Seweryn, siedząc w samochodzie. "Nie wie, co stracił" - ripostuje Marlena. Co się stało? Wszystkiego dowiemy się w kolejnym odcinku - emisja 17 listopada w TVP2.
 • "Rolnik szuka żony 6": Co w siódmym odcinku?

  "Na tym etapie znajomości wszystko może się wydarzyć" - mówi Marta Manowska. Randek ciąg dalszy. Problemu z wyborem nie ma Jakub - on już zdecydował, że jego serce szybciej bije w obecności Ani. Tym razem Seweryn zaprosi na poważną rozmowę Dianę. Zapewne nie spodziewa się, że kobieta zada mu kilka niewygodnych pytań. "Musiałeś kłamać?" - jak rolnik odpowie na to pytanie? Sławomir bliżej będzie chciał poznać Natalię, a Adrian - Wioletę. Jak wypadną te spotkania? Tego dowiemy się w siódmym odcinku programu "Rolnik szuka żony 6" - emisja 27 października 2019 roku w TVP1.
 • "Rolnik szuka żony" [odcinek 6]

  W szóstym odcinku programu "Rolnik szuka żony" jeden z bohaterów programu pójdzie na randkę. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym epizodzie?
 • "Rolnik szuka żony 6": Co w piątym odcinku? "Nie wszyscy będą zadowoleni"

  Pobudka! Nowy dzień i nowe zadania. "Panie będą miały wiele okazji, żeby ubrudzić sobie ręce i zasmakować prawdziwego wiejskiego życia" - mówi Marta Manowska o piątym odcinku programu "Rolnik szuka żony 6". "Nie zawsze wszyscy będą zadowoleni" - dodaje jedna z kobiet. Co miała na myśli? Tego dowiemy się w piątym odcinku programu "Rolnik szuka żony 6" - emisja 6 października 2019 roku w TVP1.