Rolls-Royce

Artykuły - Rolls-Royce (112)

 • Rolls-Royce i Safran Transmission Systems otworzyły nowy zakład lotniczy

  Rolls-Royce i Safran Transmission Systems otworzyły nowy zakład lotniczy

  Aero Gearbox International (AGI), spółka powołana przez firmy Rolls-Royce i Safran Transmission Systems otworzyła nowy zakład produkcyjny w Ropczycach koło Rzeszowa (woj. podkarpackie). W fabryce powstawać będą układy przeniesienia napędu do wszystkich cywilnych silników lotniczych Rolls-Royce'a nowej generacji.
 • Airbus A350-900 - najnowocześniejszy samolot pasażerski na świecie

  Airbus A350-900 - najnowocześniejszy samolot pasażerski na świecie

  Airbus A350-900 to najnowocześniejszy, dwusilnikowy, szerokokadłubowy samolot pasażerski. Pierwszy z 25 modeli zamówionych przez Lufthansę, nazwany Nurnberg od miasta Norymberga, został odebrany przez niemieckiego przewoźnika. Byliśmy na ceremonii przekazania maszyny w Monachium.
 • Morawiecki: Rolls Royce zainwestuje w Polsce

  Koncern Rolls Royce zainwestuje w Polsce - poinformował wicepremier Mateusz Morawiecki. Jak powiedział PAP w Londynie, zakłady badawcze i wdrożeniowe koncernu mają powstać w Ropczycach pod Rzeszowem i stworzyć nawet 3 tys. miejsc pracy.
 • Dzień dobry. Poproszę 30 Rolls-Royce’ów!

  Dzień dobry. Poproszę 30 Rolls-Royce’ów!

  To rekordowe zamówienie w historii brytyjskiej marki. Firma Rolls-Royce dostarczyła właśnie pozostałe dwadzieścia dziewięć z trzydziestu, zamówionych przez pojedynczego klienta, egzemplarzy topowego modelu Phantom.
 • Rolls-Royce VISION NEXT 100

  Rolls-Royce VISION NEXT 100

  Na zamkniętym pokazie w londyńskim Roundhouse Rolls-Royce zaprezentował koncepcyjny model o nazwie VISION NEXT 100. Samochód oznaczony kodem 103EX nakreśla drogę, jaką w przyszłości podążać będą styliści brytyjskiej marki.
 • BMW ostrzega Rolls-Royce'a przed Brexitem

  BMW ostrzega Rolls-Royce'a przed Brexitem

  Niemiecki koncern motoryzacyjny BMW, właściciel Rolls-Royce'a, ostrzega pracowników brytyjskiej firmy przed ryzykiem Brexitu.
 • Najdziwniejsza akcja serwisowa w historii?

  Najdziwniejsza akcja serwisowa w historii?

  We współczesnym świecie, w którym fabryki samochodów składają w całość tysiące części pochodzących od różnych podwykonawców, wpadki zdarzają się nawet najlepszym.
 • Rolls-Royce otwiera "megasalon" w Warszawie

  Rolls-Royce otwiera "megasalon" w Warszawie

  Do końca listopada, przy ulicy Ostrobramskiej w Warszawie, uruchomiony zostanie tzw. "megasalon" w którym, pod jednym dachem, oferowane będą pojazdy BMW i Rolls-Royce’a.
 • Branża motoryzacyjna zanotowała dobre półrocze

  Branża motoryzacyjna zanotowała dobre półrocze

  W I półroczu 2015 r. w Europie rosła sprzedaż aut, napędzana dobrą koniunkturą na rynkach podstawowych. Tymczasem, kryzys w gospodarce chińskiej ostro uderza w sprzedaż rolls-royce'ów .
 • Po czym rozpoznać kryzys? Po spadku sprzedaży Rollsów...

  Po czym rozpoznać kryzys? Po spadku sprzedaży Rollsów...

  Sprzedaż Rolls-Royce'ów w bieżącym roku będzie mniejsza niż w rekordowym 2014 roku - powiedział Reutersowi szef należącej do koncernu BMW firmy Torsten Mueller-Oetvoes. Powodem jest spadek sprzedaży w Chinach, gdzie słabiej rozwija się gospodarka.

Filmy - Rolls-Royce (5)

 • Straszny koniec rolls-royce'a

  Bardzo drogi, luksusowy rolls-royce spadł z podnośnika podczas prac konserwacyjnych. Do zdarzenia doszło w chińskim Chengdu, w prowincji Sichuan w ostatni piątek. Kiedy właściciel samochodu, pan Gan, zobaczył swój pojazd, nie mógł w to uwierzyć. Był podobno przekonany, że to... żart na prima aprilis. Niestety. Rzeczywistość bywa bolesna, a przyczyny incydentu wciąż badane.
 • Nowy Rolls-Royce Wraith

  Rolls-Royce Wraith to coupe, które łączy wysokie osiągi z przepychem i luksusem.
 • Rolls-royce ghost

  Rolls-royce ghost to najnowszy i najmniejszy model tego producenta.
 • Rolls-royce 200EX

  Z wprowadzeniem na rynek tego nowego modelu marka Rolls-Royce wiąże duże nadzieje.