Robert Kozyra

Artykuły - Robert Kozyra (78)

Zdjęcia - Robert Kozyra (1)

Filmy - Robert Kozyra (7)

 • Gwiazdy na imprezie "Twojego Stylu"

  Już po raz 18. "Twój STYL" przyznał swoje doroczne nagrody Doskonałość Roku dla najlepszych kosmetyków. Gala odbyła się w Hotelu Sheraton i zgromadziła przedstawicieli najpopularniejszych marek kosmetycznych oraz ludzi ze świata show-biznesu. Znanych twarzy nie zabrakło również w jury plebiscytu. W jego skład weszli m.in. Monika Olejnik, Magdalena Cielecka, Anna Czartoryska, Agnieszka Grochowska, Robert Kozyra, Rafał Królikowski, Artur Żmijewski, Maciej Brzozowski i Jacek Szmidt.
 • Kozyra: Ja mam permanentne wakacje

  Robert Kozyra opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN" o tym, jak zamierza spędzić swoje wakacje.  Juror "Mam Talent" zapowiedział także, że w nowej serii programu wystąpi bardzo wiele ciekawych osób (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Robert Kozyra na tropie talentów

  Czy piąta edycja "Mam talent!" może jeszcze czymś zaskoczyć? Oczywiście - zapewnia Robert Kozyra, który dzięki swoim koleżankom z jury czuje się w programie "idealnie".
 • Robert Kozyra: zabłysnąć bez skandalu

  Myślałem, że juror, żeby zostać zauważonym, musi udawać satanistę, przyjść do studia z żoną, albo obmacywać na wizji - przewrotnie zauważa Robert Kozyra, który został nagrodzony Telekamerą 2012 w kategorii Juror.