Robert Korzeniowski

Artykuły - Robert Korzeniowski (61)

Filmy - Robert Korzeniowski (5)

 • Robert Korzeniowski: Jedno spotkanie wywarło na mnie ogromne wrażenie. Wideo

  - Podziwiam wielu sportowców m.in Adama Małysza, czy Justynę Kowalczyk, ale bardzo mocno wpłynęło na mnie spotkanie olimpijskie z Andrzejem Grubbą, któremu kibicowałem zawsze w trakcie kariery sportowej. Spotkałem go w wiosce olimpijskiej podczas igrzysk w Atlancie i dla mnie było to ogromne przeżycie - mówi w rozmowie z Interią czterokrotny mistrz olimpijski Robert Korzeniowski.
 • Robert Korzeniowski: Wszystko zapięte na ostatni guzik. Film

  - W wielu konkurencjach wystartują Polacy z łatką nie potencjalnych kandydatów do zajęcia miejsca na podium, ale przede wszystkim faworytów do zdobycia złota. Wszystko wydaje się być dopięte na ostatni guzik. Mamy apetyty na więcej niż dziesięć medali. Powinno udać się to zrealizować - mówi w rozmowie z Interią Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym.
 • Sport w służbie Jurka Owsiaka

  Imprezy sportowe mają wiele wspólnego z takim zamieszaniem, jakie jest związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Dzięki Jurkowi, co roku mamy olimpiadę - mówi Robert Korzeniowski. - Komentować takie wydarzenie byłoby emocjonujące, ale dorównać Jurkowi byłoby bardzo ciężko - mówi Tomasz Zimoch. Interia.pl jest oficjalnym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 • Tajemnice męskiej szafy

  Wcale nie znaczy, że sport nie musi być modny - wręcz przeciwnie - stwierdził Robert Korzeniowski. Wraz z Mariuszem Czerkawskim zdradzali nam, co znajdzie się na wiosnę w ich szafie.