Robert Górski

Artykuły - Robert Górski (41)

 • Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju miał wypadek

  Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju miał wypadek

  Robert Górski i Przemysław Borkowski opublikowali w sieci zdjęcia z wypadku ich busa, którym podróżowali w okolicach Zielonej Góry. Satyrycy znani z Kabaretu Moralnego Niepokoju mocno przestraszyli swoich fanów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
 • Robert Górski: Potrzebna mi adrenalina

  Robert Górski: Potrzebna mi adrenalina

  Urodzony satyryk z niezwykłym poczuciem humoru. Potrafi rozbawić nawet, gdy zachowuje kamienny wyraz twarzy. Znamy go z Kabaretu Moralnego Niepokoju i kultowego serialu "Ucho Prezesa".
 • Robert Górski: Orędzie Prezesa na 2020 rok

  Robert Górski: Orędzie Prezesa na 2020 rok

  Takiego noworocznego orędzia jeszcze nie było! Punktualnie o północy w Nowy Rok Interia udostępni "Orędzie Prezesa na 2020 rok". W roli głównej - Robert Górski.
 • Robert Górski: Każdy widzi to, co chce

  Robert Górski: Każdy widzi to, co chce

  ​Twórca kabaretowy i gospodarz licznych programów rozrywkowych. Od 1993 roku wierny współtworzonemu przez siebie Kabaretowi Moralnego Niepokoju. Jego ogromną popularność ugruntował serialowy hit "Ucho Prezesa".
 • Robert Górski: Polityków znam z gazet

  Robert Górski: Polityków znam z gazet

  Jego serial "Ucho Prezesa" bije rekordy popularności w internecie. Jeden z najpopularniejszych polskich satyryków potrafi rozbawić tłumy, ale do swojej pracy podchodzi wyjątkowo poważnie. Żeby wymyślać celne żarty o politykach, Robert Górski pilnie śledzi prasę - zarówno gazety oraz tygodniki, które piszą o władzy wyłącznie pozytywnie, jak i te, które zwykle ganią rządzących.
 • Festiwal Kabaretu w Koszalinie: "Wśród rządzących mamy podejrzane typki"

  Festiwal Kabaretu w Koszalinie: "Wśród rządzących mamy podejrzane typki"

  Jak poczuć egzotyczne klimaty? Najlepiej wybierając się do... Bananowej Republiki. Tam czekają na nas wyjątkowe żarty i piosenki w wykonaniu polskich kabareciarzy. Tegoroczny XXIII Festiwal Kabaretu odbędzie się 29 lipca w Koszalinie. Wydarzenie pokaże telewizja Polsat.
 • "Ucho Prezesa": "To drzewo miało ze sto lat"

  "Ucho Prezesa": "To drzewo miało ze sto lat"

  "To drzewo na dziedzińcu miało ze sto lat. Bez tego dębu tak łyso teraz" - mówi wyraźnie zasmucony Prezes. W serialu "Ucho Prezesa" pojawia się nowa postać, wzorowana na ministrze ochrony środowiska.
 • "Ucho Prezesa": "Dlaczego nie poprze pan Donalda?"

  "Ucho Prezesa": "Dlaczego nie poprze pan Donalda?"

  "Angela tu jedzie! Chce się z panem spotkać i porozmawiać w cztery oczy" - mówi Mariusz, wpadając jak burza do gabinetu Prezesa. W ósmym odcinku serialu "Ucho Prezesa" pojawiają się trzy nowe bohaterki.
 • "Ucho Prezesa": "Kiedy większość rządzi, to reszta morda w kubeł"

  "Ucho Prezesa": "Kiedy większość rządzi, to reszta morda w kubeł"

  W siódmym odcinku "Ucha Prezesa" w gabinecie tytułowego bohatera pojawia się wyraźnie zestresowany marszałek. Prezesa niespodziewanie odwiedza również kuzyn-filmowiec. A pani Basia, która przygotowała specjalnie dla Prezesa bezę, znowu myli imię pana prezydenta.
 • "Ucho Prezesa": Jest już piąty odcinek! A w nim... Jola

  "Ucho Prezesa": Jest już piąty odcinek! A w nim... Jola

  W piątym odcinku "Ucha Prezesa" w gabinecie tytułowego bohatera pojawiają się nowi bohaterowie - Jola, Beata oraz Adam. Wspólnie z Jackiem oraz Mariuszem debatują na temat serialu internetowego o Prezesie.

Filmy - Robert Górski (9)

 • Robert Górski o "Uchu prezesa": Ocieplam wizerunek prezesa, a chciałem dokuczyć

  "Nie znam prezesa osobiście" – przyznał w Porannej rozmowie w RMF FM Robert Górski. Jeden z twórców kabaretowego serialu „Ucho prezesa” twierdzi, że "ociepla wizerunek prezesa", choć jak przyznaje "nie było to jego intencją". "Chciałem dokuczyć" – dodaje w rozmowie z Robertem Mazurkiem.
 • Robert Górski: Namawiam wszystkich do nieufności

  „Namawiam wszystkich do nieufności, bo to tylko na dobre nam wszystkim wyjdzie, żeby nie wierzyć w ciemno w to, co nam suflują” – mówił w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM Robert Górski. Autor serialu „Ucho prezesa” nie spodziewa się zaproszenia do prezesa Kaczyńskiego na spotkanie, jak to miało miejsce z byłym premierem Tuskiem. „Serial z Donaldem Tuskiem skończył się jak taka prawdziwa amerykańska produkcja, że odjechał do szczęśliwszego świata, a tutaj jesteśmy na samym początku. Padają oskarżenia, że ocieplam ten wizerunek (…).Przestałem czytać recenzje i to co się tam wypisuje na forach, no bo tak jak przez chwilę knajpa jest fajna i są sami mili goście, po chwili dresy się dowiadują, że też jest piwo i ciekawi ludzie i te knajpę zagarniają. Przestałem czytać, żeby nie zwariować”. Robert Mazurek pytał też o to, jak kabareciarz ocenia telewizję publiczną. „Włączyłem sobie ostatnio Wiadomości, żeby popatrzeć jak potraktują WOŚP. To było rzeczywiście dosyć zabawne, bo połowa tej relacji była poświęcona skokom narciarskim w Wiśle. Według „Wiadomości” najdalej skoczył prezydent Duda, dalej niż Stoch i wszyscy razem wzięci. To bardzo pocieszne” – ocenił.
 • Robert Górski: Praca w serialu jak wycieczka do innej wsi

  W marcu telewizyjna Jedynka rozpoczęła emisję sitcomu „Słodkie życie” z udziałem artystów z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Praca na planie serialu różni się od pracy przy skeczach kabaretowych, jednak Robert Górski i Mikołaj Cieślak przyznają, że to nowe doświadczenie przyda im się w dalszej pracy w kabarecie.
 • Robert Górski: Jestem za tym, żeby pić i palić

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski, debiutuje jako autor książki, choć ma świadomość, że dziś "wszyscy to robią i jest to synonim czegoś słabego". - Ale nie pouczam w niej innych. Ja jestem za tym, żeby pić alkohol, palić papierosy, narzekać i robić to, co się komu żywnie podoba! - deklaruje.