Robert Górski

Artykuły - Robert Górski (53)

 • Robert Górski wraca po pandemii: Teraz chętnie pozarabiam

  Robert Górski wraca po pandemii: Teraz chętnie pozarabiam

  Robert Górski z Kabaretem Moralnego niepokoju wraca na scenę. Komik wystąpi podczas sopockiego Polsat SuperHit Festiwalu i zaprezentuje skecz o pandemii, bo - jak mówii - nie można udawać, ze pandemii nie było. O tym, co robił z mnóstwem wolnego czasu podczas lockdownu, jak mu się pracuje z żoną i dlaczego pierwsze słowo jego córki brzmiało "dzik" - opowiedział w rozmowie z Interią.
 • Robert Górski kończy 50 lat! Jest szczęśliwy jak nigdy dotąd

  Robert Górski kończy 50 lat! Jest szczęśliwy jak nigdy dotąd

  Robert Górski, znakomity polski artysta kabaretowy, komik, satyryk, lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz pomysłodawca, scenarzysta i gwiazda serialu "Piękni i bezrobotni" 14 kwietnia kończy pół wieku! W jednym z ostatnich wywiadów zdradził, jak przeżywa ten szczególny jubileusz.
 • Robert Górski i Mikolaj Cieślak o ojcostwie

  Robert Górski i Mikolaj Cieślak o ojcostwie

  Robert Górski ma nastoletniego syna Antoniego i sporo od niego młodszą córkę Malinkę. Z kolei Mikołaj Cieślak ma dwie niemal dorosłe córki, Maję i Jagodę. Co o swoich dzieciach mówią bohaterowie serialu Polsatu "Piękni i bezrobotni"?
 • Robert Górski o paparazzi: To oni mi ciut dogryźli

  Robert Górski o paparazzi: To oni mi ciut dogryźli

  Robert Górski, gwiazda serialu "Piękni i bezrobotni", dwa lata temu wzbudził duże zainteresowanie tabloidów i z dnia na dzień stał się obiektem zainteresowania paparazzi. Dlaczego grupa fotografów biegających za celebrytami zakłóciła spokój satyryka i jego rodziny?
 • "Piękni i bezrobotni": Robert Górski i Mikołaj Cieślak o zawodowych marzeniach

  "Piękni i bezrobotni": Robert Górski i Mikołaj Cieślak o zawodowych marzeniach

  Dwa nowe odcinki "Pięknych i bezrobotnych" już w sobotę, 13 marca, o godzinie 21:05 w Polsacie. Bohaterowie Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka nie podają się i szukają nowych źródeł dochodów. A czym Robert Górski i Mikołaj Cieślak chcieli się zajmować, zanim zostali gwiazdami polskiej sceny kabaretowej? W wywiadzie dla Interii opowiedzieli, kim chcieli być w przeszłości i o jakiej pracy marzyli.
 • Robert Górski i Mikołaj Cieślak: Nigdy nie byli bezrobotni

  Robert Górski i Mikołaj Cieślak: Nigdy nie byli bezrobotni

  Już 6 marca o godzinie 21:05 na antenie Polsatu absolutnie nowa odsłona Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w premierowym serialu „Piękni i bezrobotni. Artyści pracują razem od dwudziestu lat. Cieszą publiczność z Kabaretem Moralnego Niepokoju i w serialu „Ucho Prezesa”, a tej wiosny powrócą jako przyrodni bracia, którzy żadnej pracy się nie boją! A czym Robert Górski i Mikołaj Cieślak zajmowali się w przeszłości zanim szturmem podbili polską scenę kabaretową?
 • "Piękni i bezrobotni": Robert Górski śpiewa

  "Piękni i bezrobotni": Robert Górski śpiewa

  Robert Górski - pomysłodawca, współautor scenariusza i odtwórca jednej z głównych ról w serialu „Piękni i bezrobotni” - napisał słowa i śpiewa piosenkę z czołówki serialu „Piękni i bezrobotni”.
 • Robert Górski śpiewa piosenkę do serialu "Piękni i bezrobotni". Zobacz wideo

  Robert Górski śpiewa piosenkę do serialu "Piękni i bezrobotni". Zobacz wideo

  6 marca w Polsacie pojawi się nowy serial "Piękni i bezrobotni", którego pomysłodawcą i współautorem scenariusza jest Robert Górski. Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów i kabareciarzy wykonuje też piosenkę z czołówki.
 • "Piękni i bezrobotni": Robert Górski i Mikołaj Cieślak w nowym serialu Polsatu

  "Piękni i bezrobotni": Robert Górski i Mikołaj Cieślak w nowym serialu Polsatu

  Robert Górski i Mikołaj Cieślak zaprezentują nowe oblicze w serialu Polsatu "Piękni i bezrobotni". Mistrzowski duet polskiej sceny rozrywkowej, nieoczekiwane zwroty akcji oraz błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi - serial zadebiutuje w ramówce Polsatu już wiosną 2021.
 • Robert Górski: Problemy z całowaniem?

  Robert Górski: Problemy z całowaniem?

  Robert Górski żartuje ze swojego pokaźnego nosa i udowadnia fanom na Instagramie, że nie musi on być problemem, gdy całuje się ze swoją żoną. Dowodem na to jest galeria zdjęć przedstawiająca romantyczne sytuacje, w których znany komik wymienia czułości z partnerką.

Filmy - Robert Górski (16)