Robert Gonera

Synonimy:
Gonera Robert,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Robert Gonera (21)

 • "Zasada przyjemności": Robert Gonera jako typowy glina

  "Zasada przyjemności": Robert Gonera jako typowy glina

  Role policjantów to dla Roberta Gonery chleb powszedni. Teraz jako glinę zobaczymy go w serialu "Zasada przyjemności". "Lubię zagadki, lubię rozwikływać różne tajemnice, ale chyba wolę to robić na poziomie scenariusza, w filmie niż w życiu" - przyznaje aktor.
 • Robert Gonera: Niczego nie planuję

  Robert Gonera: Niczego nie planuję

  Znakomity aktor. Sprawdza się w rolach ludzi postawionych przed wyzwaniem – im jest ono trudniejsze, tym lepiej. Pamiętamy go m.in. z „Samowolki”, „Gier ulicznych” i „Długu”, obecnie oglądamy w serialu „Belfer”, a wkrótce zobaczymy w „Kantorze”.
 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.
 • Vincent: Robert Gonera wymusza "Haracz" (nowy teledysk)

  Vincent: Robert Gonera wymusza "Haracz" (nowy teledysk)

  "To koniec Długu, a początek Haraczu" - tak zapowiadany jest teledysk "Haracz" grupy Vincent z udziałem popularnego aktora Roberta Gonery (obsypany nagrodami za rolę właśnie w filmie "Dług" Krzysztofa Krauze).
 • Taktyka na drugą połówkę

  Taktyka na drugą połówkę

  Już nie debiutanci, jeszcze nie starsi panowie. Trzej aktorzy z czterdziestką na karku po męsku grają z losem.

Zdjęcia - Robert Gonera (46)

Filmy - Robert Gonera (2)

 • "Haracz" - kolejne wcielenie Roberta Gonery

  Na planie teledysku do singlowej piosenki "Haracz" zespołu Vincent, zapowiadającego teledysk tego legendarnego zespołu, który na początku przyszłego roku wraca z nowym albumem "Aura". Mały, Ace, Mario, Bandaż, Boogie, czyli ekipa zespołu Vincent pracowała w towarzystwie Roberta Gonery, który zagrał w klipie główną rolę. Wideo kręcono przez trzy dni w temperaturze -15 stopni w klimatycznych wnętrzach XVIII-wiecznego młyna Zawadka.
 • Zaczytany Robert Gonera

  Popularny aktor, Robert Gonera czyta fragmenty książki Macieja Grabskiego "Ksiądz Rafał". To opowieść o młodym księdzu, który zmienia życie mieszkańców Gródka.